Trójmiejska Liga Hokeja

Trójmiejska Liga Hokeja

Polish Czech English Finnish German Russian Slovak Swedish

pon

06

sty

2014

IV kolejka RLH Drukuj
Liga Regionalna - Aktualności
Wpisany przez materiał nadesłany - Sławek Nawrocki   
poniedziałek, 06 stycznia 2014 14:10

5 stycznia na lodowisku miejskim OSiR w Malborku odbyła się IV kolejka Regionalnej Ligi Hokeja na Lodzie, której organizatorem jest UKS Bombek SP3 i OSiR.

W pierwszym z meczy na przeciw siebie stanęły drużyny Media Team z Gdańska i gospodarze - Bombers Malbork. W pierwszej tercji spotkania goście po dwóch trafieniach kontrolowali sytuację na lodzie jednak w drugiej odsłonie meczu Bombersi zdołali doprowadzić do remisu. Zawodnicy z Malborka długo nie mogli znaleźć sposobu na dobrze spisującego się w tym dniu w bramce  Adama Rozenberga . Zaledwie 5 minut przed końcem bramkę na wagę zwycięstwa strzelił Emil Masłowski.
Bramki strzelili w tym meczu: Mirek Walicki - 2, Emil Masłowski i Piotr Sadowski po 1 dla Bombers, Tomasz Tywczyński - 2 i Michał Bochiński dla Media Team. Gdańszczanie mieli szansę na wyrównanie, jednak grając w przewadze jednego zawodnika 2 min przed końcem meczu nie wykorzystali świetnej okazji.

W drugim z zaplanowanych w tym dniu meczy zagrały drużyny Marvin's Gdańsk
i gospodarz zmagań Bombek Malbork. W tym meczu podobnie jak poprzednim gra była bardzo wyrównana. Pierwsza tercja zakończyła się wynikiem 1:1. Dopiero w samej końcówce meczu bramki na wagę zwycięstwa strzelili malborczycy. Mecz zakończył się wynikiem 4:2.
Bramki strzelili: Paweł Badziong - 3, Mateusz Rokita dla Bombek, dla Marvin's - Rafał Strojny i Bartłomiej Kułak.

W ostatnim meczu kolejki zagrały drużyny z Gdyni - Grizzlies i Chojnice/Kościerzyna - Orły. Mecz zakończył się wysoką porażką zawodników Orła, jednak trzeba zaznaczyć, że jako jedyni uczestnicy tych rozgrywek nie posiadają lodowiska na którym mogli by doskonalić swoje umiejętności. Pomimo ambitnej postawy Orłów padł rekord strzelonych bramek w RLH - 19:2.
Bramki strzelili w tym meczu: Albert Kuźmicz -3, Piotr Leszczyński - 3, Arek Michalski - 2, Mikołaj Ołoś - 2, Mariusz Maćkowiak - 2, Krzysztof Graczyk - 4, Marek Kreft, Jacek Dudaniec, Grzegorz Kierzkowski po 1 dla Grizzlies, Mirek Moga i Maciej Bruski dla Orłów
Chojnice/Kościerzyna.

Po IV kolejce w tabeli prowadzi Bombers Malbork - 12 pkt, przed UKS Bombek Malbork - 9 pkt, Media Team Gdańsk - 6 pkt, Grizzlies Gdynia - 6 pkt, Marvin's Gdańsk - 3 pkt , Orły Chojnice/Kościerzyna - 0 pkt.

A już w następną niedzielę 12 stycznia kolejne mecze Regionalnej Ligi Hokeja na Lodzie w Malborku. Jednak w tym dniu zawodnicy zagrają dla WOŚP - finału który po raz kolejny wspierają hokeiści z Malborka. Zapraszamy więc wszystkich do wspólnego kibicowania na lodowisko miejskie OSiR w Malborku gdzie oprócz zaplanowanych rozgrywek RLH i pokazowego meczu najmłodszych adeptów hokeja na lodzie z Klubu UKS Bombek SP3 odbędą się licytacje różnych przedmiotów między innymi krążek z autografem najlepszego polskiego hokeisty Mariusza Czerkawskiego a także będzie można zakupić smaczny ciepły posiłek/ciasto/kawa  - przygotowany przez Stowarzyszenie Nasz Wielbark /cały dochód ze sprzedaży wesprze WOŚP/.  Zaczynamy już od godz 7'30 meczem - Bombers Malbork -  Orzeł Czersk/Kościerzyna, godz. 9'00 - Bombek Malbork - Grizzlies Gdynia i o godz 10'30 - Media Team Gdańsk - Marvin's Gdańsk, około godz 11'45 zagrają najmłodsi zawodnicy UKS Bombek w trzech grupach wiekowych.
Zapraszamy wszystkich na lodowisko miejskie OSiR już od godz 7'30 -13'15.

 

Patronat rozgrywek

stoczniowiec logo

Natalia informuje

W nadchodzącym tygodniu: 

Zapraszamy na nasz profil na Facebook'u

 

Najbliższe mecze

Tue, 18 Dec 2018 21:30 
Media
Media
: Fan Klub
Fan Klub
Statystyki sezonu
Poprzedni mecz 10/23/18
TLH B 2018/2019
Fan Klub - Media   4:5

Wed, 19 Dec 2018 21:30 
Lider
Lider
: Goldwell
Goldwell
Statystyki sezonu
Poprzedni mecz 11/14/18
TLH A 2018/2019
Goldwell - Lider   5:6

Ostatnie wyniki

  GKH10-3MOH 
  GKH7-2GOL 

Ranking drużyn

TLH A

1 GKH GKH Gdynia 21pkt
2 MOH MOHT 19pkt
3 DRG Dragons 15pkt
4 MAD Mad Dogs 10pkt
5 LID Lider HT 6pkt
6 GOL Goldwell 4pkt

TLH B

1 GRZ Media 8pkt
2 GRZ Grizzlies 6pkt
3 FAN FCDH 6pkt
4 Nowi 4pkt
 

Losowy zawodnik

Goldwell Gdańsk
Adrian Turos
Adrian Turos
Napastnik
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack