Trójmiejska Liga Hokeja

Trójmiejska Liga Hokeja

Polish Czech English Finnish German Russian Slovak Swedish
Start Rolki Aktualności Polska Liga Hokeja na Rolkach

nie

22

wrz

2013

Polska Liga Hokeja na Rolkach Drukuj
Rolki - Aktualności
Wpisany przez Natalia Konicz   
niedziela, 22 września 2013 01:49

Polska Liga Hokeja na Rolkach była rozgrywana od maja do lipca. Również nasi hokeisci wzięli w niej udział reprezentując barwy MH Automatyka Dragons Gdańsk, Mad Dogs Sopot i Rebel Sport Gdańsk. Dwa pierwsze zespoły zakwalifikowały się do turnieju finałowego rozgrywanego w Opolu, z którego z drugą lokatą wrócili Dragonsi. Gratulujemy!! Tytuł Mistrza Polski w sezonie 2013 zdobyła drużyna Marsjanie Opole.

Klasyfikacja PLHR 2013

1. Marsjanie Opole
2. MH Automatyka Dragons
3. Sielec Sosnowiec
4. Kobra Brwinów
5. Polonia Bytom
6. Mad Dogs Sopot
7. Roller Chojnice
8. WTH Wrocław
9. Polonia II Bytom
10. Rebel Sport Gdańsk
11. Łódzki Hokej
12. Bombers Malbork

Grupa Północna

Tabela na koniec fazy grupowej:
1 MH Automatyka Dragons Gdańsk 10 / 10 / 0 / 0 / 30 / 117 / 27 / 90
2 Kobra Brwinów 10 / 8 / 0 / 2 / 23 / 131 / 44 / 87
3 Mad Dogs Sopot 10 / 5 / 0 / 4 / 16 / 113 / 85 / 28
4 Roller Chojnice 10 / 5 / 0 / 5 / 15 / 72 / 71 / 1
5 Rebel Sport Gdańsk 10 / 1 / 0 / 9 / 3 / 21 / 108 / -87
6 Bombers Malbork 10 / 1 / 0 / 9 / 3 / 24 / 143 / -119
* Kolejność / drużyna / mecze wygrane / remisy / mecze przegrane / punkty / bramki strzelone / bramki stracone / +/-

Wyniki turniejów:
1. (11.05.2013)
12:00 Rebel Sport Gdańsk - Kobra Brwinów 0 - 17
13:00 Bombers Malbork - MH Automatyka Dragons Gdańsk 2 - 23
14:00 Rebel Sport Gdańsk - Bombers Malbork 9 - 12
15:00 Bombers Malbork - Kobra Brwinów 0 - 20
15:00 MH Automatyka Dragons Gdańsk - Kobra Brwinów 5 - 4
2. (18.05.2013)
11:00 Roller Chojnice - Bombers Malbork 5 - 0
11:00 Rebel Sport Gdańsk - Mad Dogs Sopot 3 - 15
11:00 MH Automatyka Dragons Gdańsk - Bombers Malbork 5 - 0
11:00 Rebel Sport Gdańsk - Roller Chojnice 3 - 13
11:00 MH Automatyka Dragons Gdańsk - Mad Dogs Sopot 8 - 6
11:00 Roller Chojnice - MH Automatyka Dragons Gdańsk 2 - 15
3. (25.05.2013)
10:30 Kobra Brwinów - MH Automatyka Dragons Gdańsk 2 - 13
11:45 Kobra Brwinów - Roller Chojnice 13 - 6
13:00 MH Automatyka Dragons Gdańsk - Rebel Sport Gdańsk 15 - 1
14:15 Roller Chojnice - Rebel Sport Gdańsk 6 - 1
4. (08.06.2013)
10:30 Rebel Sport Gdańsk - MH Automatyka Dragons Gdańsk 0 - 5
11:45 Roller Chojnice - Mad Dogs Sopot 13 - 9
13:00 Mad Dogs Sopot - Rebel Sport Gdańsk 5 - 0
14:15 Roller Chojnice - MH Automatyka Dragons Gdańsk 5 - 7
15:30 Mad Dogs Sopot - MH Automatyka Dragons Gdańsk 5 - 21
5. (15.06.2013)
11:00 Kobra Brwinów - Rebel Sport Gdańsk 17 - 0
11:00 Bombers Malbork - Mad Dogs Sopot 4 - 18
11:00 Kobra Brwinów - Mad Dogs Sopot 21 - 5
11:00 Bombers Malbork - Rebel Sport Gdańsk 3 - 4
11:00 Kobra Brwinów - Bombers Malbork 19 - 0
6. (30.06.2013)
11:00 Mad Dogs Sopot - Bombers Malbork 28 - 3
11:00 Roller Chojnice - Kobra Brwinów 7 - 9
11:00 Mad Dogs Sopot - Roller Chojnice 14 - 3
11:00 Mad Dogs Sopot - Kobra Brwinów 8 - 9 (d)
11:00 Bombers Malbork - Roller Chojnice 0 - 12

Grupa Południowa

Tabela na koniec fazy grupowej:
1 Marsjanie Opole 10 / 10 / 0 / 0 / 29 / 121 / 27 / 94
2 Sielec Sosnowiec 10 / 8 / 0 / 2 / 23 / 109 / 59 / 50
3 Polonia Bytom 10 / 5 / 0 / 4 / 16 / 88 / 45 / 43
4 WTH Wrocław 10 / 3 / 0 / 6 / 10 / 48 / 81 / -33
5 Polonia II Bytom 10 / 3 / 0 / 7 / 9 / 39 / 80 / -41
6 Łódzki Hokej 10 / 1 / 0 / 9 / 3 / 38 / 151 / -113
* Kolejność / drużyna / mecze wygrane / remisy / mecze przegrane / punkty / bramki strzelone / bramki stracone / +/-

Wyniki turniejów:
1. (11.05.2013)
11:00 Sielec Sosnowiec - WTH Wrocław 13 - 5
12:00 Polonia Bytom - Polonia II Bytom 16 - 4
13:00 Marsjanie Opole - WTH Wrocław 14 - 2
14:00 Polonia Bytom - Sielec Sosnowiec 7 - 9
15:00 Marsjanie Opole - Polonia II Bytom 22 - 3
2. (18.05.2013)
11:00 Łódzki Hokej - WTH Wrocław 2 - 12
12:00 Łódzki Hokej - Polonia Bytom 6 - 26
13:00 Polonia Bytom - WTH Wrocław 11 - 3
14:00 WTH Wrocław - Marsjanie Opole 3 - 8
15:00 Marsjanie Opole - Łódzki Hokej 18 - 1
3. (25.05.2013)
10:30 Polonia II Bytom - WTH Wrocław 1 - 2
11:40 Sielec Sosnowiec - Łódzki Hokej 23 - 4
12:50 Polonia II Bytom - Łódzki Hokej 5 - 4
14:00 WTH Wrocław - Sielec Sosnowiec 7 - 8 (d)
15:10 Polonia II Bytom - Sielec Sosnowiec 6 - 16
4. (08.06.2013)
10:00 Polonia Bytom - Marsjanie Opole 5 - 6 (d)
11:00 Sielec Sosnowiec - Polonia II Bytom 5 - 0
12:00 Polonia II Bytom - Polonia Bytom 5 - 0
13:00 Sielec Sosnowiec - Marsjanie Opole 5 - 10
14:00 Polonia II Bytom - Marsjanie Opole 0 - 5
5. (15.06.2013)
11:00 Łódzki Hokej - Polonia Bytom 0 - 11
11:00 WTH Wrocław - Polonia II Bytom 7 - 5
11:00 Łódzki Hokej - Polonia II Bytom 3 - 10
11:00 WTH Wrocław - Polonia Bytom 2 - 12
11:00 Łódzki Hokej - WTH Wrocław 7 - 5
6. (23.06.2013)
11:00 Marsjanie Opole - Polonia Bytom 5 - 0
11:00 Łódzki Hokej - Sielec Sosnowiec 10 - 18
11:00 Łódzki Hokej - Marsjanie Opole 1 - 23
11:00 Sielec Sosnowiec - Polonia Bytom 5 - 0
11:00 Marsjanie Opole - Sielec Sosnowiec 10 - 7

źródło: www.plhr.pl

Poprawiony: niedziela, 22 września 2013 01:51
 

Patronat rozgrywek

stoczniowiec logo

Natalia informuje

W nadchodzącym tygodniu: 

Zapraszamy na nasz profil na Facebook'u

 

Najbliższe mecze

Brak danych

Ostatnie wyniki

  MOH4-3GOL 
  FAN3-2GRZ 

Ranking drużyn

1 MOH MOHT 33pkt
2 GOL Goldwell 31pkt
3 GKH GKH Gdynia 30pkt
4 MAD Mad Dogs 29pkt
5 DRG Dragons 26pkt
6 LID Lider HT 13pkt
7 FAN FCDH 5pkt
8 GRZ Grizzlies 1pkt
 

Losowy zawodnik

Goldwell Gdańsk
Stanisław Cytawa
Stanisław Cytawa
Napastnik
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack