Trójmiejska Liga Hokeja

Trójmiejska Liga Hokeja

Polish Czech English Finnish German Russian Slovak Swedish
Start MPA - Mistrzostwa Polski Aktualności Podsumowanie turnieju gr.B - Oświęcim. Awans Cracovii Amatorów i Vikings Oświęcim.

nie

22

wrz

2013

Podsumowanie turnieju gr.B - Oświęcim. Awans Cracovii Amatorów i Vikings Oświęcim. Drukuj
Mistrzostwa Polski - Aktualności
Wpisany przez Natalia Konicz   
niedziela, 22 września 2013 00:01

W dniach 11-14 kwietnia odbył się w Oświęcimiu turniej grupy południowej. Turniej kwalifikacyjny grupy B w Oświęcimiu wyłonił kolejne dwie drużyny, które zagrają w przyszłorocznych MPA. Po ekipch GKH Gdynia i Nesta Toruń udział w 13 MPA wywalczyły drużyny Cracovia Amatorzy i Vikings Oświęcim.

Po niezwykle zaciętym spotkaniu krakowianie pokonali w finale organizatorów turnieju Vikings Oświęcim 2:1. Obie bramki dla Cracovii zdobył Sebastian Kozendra, który rządził i dzielił na oświęcimskiej tafli, prezentując znacznie wyższy poziom od pozostałych zawodników. W decydującej fazie turnieju z dobrej strony pokazał się także bramkarz Vikingów Marcin Pędziwiatr, który popisał się kilkoma świetnymi interwencjami. W finałowym meczu dał się pokonać tylko dwa razy, ale jego koledzy z pola nie mieli sposobu na sforsowanie defensywy krakowian.

Mecze grupowe były rozgrywane systemem 2 x 20 minut, zaś półfinały i finały 3 x 15 minut.

Honorowy patronat nad turniejem objął pełniący obowiązki prezydenta Oświęcimia Janusz Chwierut.

Końcowa klasyfikacja turnieju:
1. Cracovia Amatorzy Kraków
2. Vikings Oświęcim
3. Amatorzy Podhale Nowy Targ
4. ADH Naprzód Janów
5. Chemik Kędzierzyn-Koźle
6. Katowickie Byki
7. STV Katowice
8. Szerszenie Oświęcim
9. Czarty Kraków
10. Meksyk Tychy

Najlepsi zawodnicy turnieju:
Najlepszy bramkarz: Marcin Pędziwiatr (Vikings Oświęcim)
Najlepszy obrońca: Maciej Walusiak (Vikings Oświęcim)
Najlepszy napastnik: Sebastian Kozendra (Cracovia Amatorzy)
Najlepszy strzelec: Grzegorz Jękner (Amatorzy Podhale Nowy Targ) - 10 bramek

Wyniki spotkań:

CZWARTEK - 11.04
1. 20:00 - 21:20 Gr B Meksyk Tychy - Vikings Oświęcim 0:5 - walkower

PIĄTEK - 12.04
1. 8:30 - 9:50 GR A Czarty Kraków - Katowickie Byki 2:3 (1:0, 1:3)
2. 11:40 - 12:55 GR B Chemik Kędzierzyn-Koźle - Amatorzy Podhale Nowy Targ 2:11 (0:5, 2:6).
3. 13:05 - 14:20 GR A Cracovia Amatorzy - STV Katowice 9:1 (5:0, 4:1)
4. 14:30 - 15:45 GR B Szerszenie Oświęcim - Meksyk Tychy 5:0 - walkower
5. 15:55 - 17:10 GR A ADH Naprzód Janów - Czarty Kraków 4:3 (2:1, 2:2)
6. 17:20 - 18:35 GR B Vikings Oświęcim - Chemik Kędzierzyn-Koźle 5:2 (1:0, 4:1)
7. 18:45 - 20:00 GR A Katowickie Byki - Cracovia Amatorzy 1:8 (0:6, 1:2)
8. 20:10 - 21:25 GR B Amatorzy Podhale Nowy Targ - Meksyk Tychy 5:0 - walkower
9. 21:35 - 22:50 GR A ADH Naprzód Janów - STV Katowice A 9:4 (5:1, 4:3)
10. 23:00 - 00:15 GR B Vikings Oświęcim - Szerzenie Oświęcim 4:3 (2:3, 2:0)

SOBOTA - 13.04
1. 9:00 - 10:15 GR A Cracovia Amatorzy - ADH Naprzód Janów 2:4 (0:2, 2:2)
2. 10:25 - 11:40 GR B Chemik Kędzierzyn-Koźle - Szerszenie Oświęcim 6:1 (1:0, 5:1)
3. 11:50 - 13:05 GR B Amatorzy Podhale Nowy Targ - Vikings Oświęcim 6:1 (3:1, 3:0)
4. 13:20 - 14:35 GR A STV Katowice - Katowickie Byki 2:6 (1:2, 1:4)
5. 14:45 - 16:00 GR A Czarty Kraków - Cracovia Amatorzy 2:3 (0:1, 2:2)
6. 16:10 - 17:25 GR B Meksyk Tychy - Chemik Kędzierzyn-Koźle 0:5 - walkower
7. 17:35 - 18:50 GR B Szerszenie Oświęcim - Amatorzy Podhale Nowy Targ 1:7 (0:5, 1:2)
8. 19:05 - 20:20 GR A Katowickie Byki - ADH Naprzód Janów 1:6 (1:1, 0:5)
9. 20:30 - 21:45 GR A STV Katowice - Czarty Kraków 3:2 (1:2, 2:0)

NIEDZIELA - 14.04
I półfinał
9:00 - 10:40 ADH Naprzód Janów - Vikings Oświęcim 2:3 k. (1:1, 1:1, 0:0, k. 1:2)

II półfinał
10:50 - 12:30 Amatorzy Podhale Nowy Targ - Cracovia Amatorzy 3:4 (0:4, 1:0, 2:0)

Finał
15:20 - 17:00 Vikings Oświęcim - Cracovia Amatorzy Kraków 1:2 (0:0, 1:2, 0:0)

Spotkania o III miejsce nie rozegrano.

Składy:
Katowickie Byki
Bramkarze: Wiktor Kolonko, Dawid Koryl
Obrońcy: Henryk Golasz, Maciej Klin, Adam Nowak, Tomasz Kolonko, Franciszek Sroka, Marek Witold
Napastnicy: Norbert Kolonko, Piotr Kolonko, Tomasz Matlanga, Patryk Kolonko, Seweryn Kolonko, Krzysztof Palucki, Arkadiusz Wieczorek, Tomasz Górski

Cracovia Amatorzy
Bramkarze: Sebastian Zalewski, Krzysztof Galon
Obrońcy: Mirosław Mrowiec, Ireneusz Kozieradzki, Mirisław Bularski, Michał Dubiel
Napastnicy: Marek Korzeniowski, Tomasz Brzegowy, Maciej Tybuszewski, Sebastian Kozendra, Łukasz Konturek, Paweł Długosz

Czarty Kraków
Bramkarze: Kamil Kus, Grzegorz Sławecki
Obrońcy: Andrzej Tuleja, Mateusz Szwachta, Filip Dudek, Marcin Dziurkowski, Grzegorz Kozdęba, Krzysztof Suder, Marek Ptak
Napastnicy: Marcin Bubka, Paweł Łada, Arkadiusz Opozda, Krzysztof Żak, Wojciech Nanke, Bartłomiej Cupiał, Kamil Ozimek, Jakub Jeleń, Tomasz Michalski

STV Katowice
Bramkarze: Artur Berggruen, Grzegorz Mosur
Obrońcy: Adrian Olek, Marcin Miłek, Robert Sieradzan, Tomasz Konieczka, Adam Balion, Dominik Korusiewicz
Napastnicy: Piotr Krański, Tomasz Pułanik, Dariusz Siemiński, Szczepan Wydrych, Sebastian Wiśniewski, Remigiusz Lesiuk, Andrzej Bury, Grzegorz Sitko, Herbert Czekała

ADH Naprzód Janów
Bramkarze: Damian Plutecki/ Oskar Dittrich
Obrońcy: Aleksander Pawlas, Bogusław Dittrich, Mirosław Kowolik, Krzysztof Bereska, Arkadiusz Tomczak, Maciej Bąk, Andrzej Likus, Arkadiusz Sławski, Bogdan Bogacki.
Napastnicy: Wojciech Biolik, Robert Słomka, Oskar Dittrich, Tomasz Jóźwiak, Krzysztof Nowak, Rafał Ror, Mateusz Urbańczyk

Meksyk Tychy
Bramkarze: Wojciech Gołdysz, Mateusz Kania
Obrońcy: Kamil Fatyga, Rafał Baca, Patrycjusz Kaszuba, Tomasz Niedbała
Napastnicy: Paweł Sojka, Marcin Olejek, Maciej Mielczarek, Piotr Pryszcz, Cyprian Kaszuba, Robert Ławka, Jakub Kudzia, Arkadiusz Dominiec

Chemik Kędzierzyn Koźle
Bramkarze: Jerzy Kuzian
Obrońcy: Grzegorz Kulk, Jerzy Wiśniewski, Dariusz Pietras, Rafał Horoszkiewicz, Janusz Błach
Napastnicy: Sławomir Bojar, Bartłomiej Kulik, Arkadiusz Grzesik, Piotr Kowalski, Marek Stochaj, Roman Asman, Tadeusz Drabik, Adam Bersinski, Wojciech Wysocki

Amatorzy Podhale Nowy Targ
Bramkarze: Grzegorz Pierwoła
Obrońcy: Waldemar Kolendowicz, Krzysztof Jurek, Robert Polak
Napastnicy: Piotr Świst, Robert Korczak, Grzegorz Jękner, Piotr Japoł, Paweł Japoł, Krzysztof Worwa, Grzegorz Pajerski, Jacek Krużel, Przemysław Chowaniec

Viking Oświęcim
Bramkarze: Marcin Pędziwiatr, Marek Wójtowicz, Bartłomiej Knapik.
Obrońcy: Maciej Walusiak, Tomasz Połącarz, Przemysław Bogudziński, Maciej Mazur, Piotr Pasternak, Mateusz Dutkiewicz, Maciej Pułkownik, Piotr Sieradzki
Napastnicy: Jacek Szutta, Wojciech Korczyk, Tomasz Walusiak, Robert Grzywna, Łukasz Łabaj, Grzegorz Romański, Bartłomiej Szpakowski, Paweł Gryszan, Tomasz Krzempek, Szymon Suślik, Tomasz Bruzda

Szerszenie Oświęcim
Bramkarze: Damian Stachura, Łukasz Chraścina
Obrońcy: Roman Rydzoń, Michał Gawor, Paweł Kmak, Paweł Mąsior, Mariusz Kuleta, Rafał Korzec.
Napastnicy: Arkadiusz Bąk, Grzegorz Gawor, Paweł Grzesik, Arkadiusz Jarnot, Wojciech Stachura, Martyn Pencko, Mariusz Mąsior, Daniel Krompiec, Piotr Kwarciak

Źródło: hokej.net oraz organizatorzy turnieju Vikings Oświęcim i Szerszenie Oświęcim

 

Patronat rozgrywek

stoczniowiec logo

Natalia informuje

W nadchodzącym tygodniu: 

Zapraszamy na nasz profil na Facebook'u

 

Najbliższe mecze

Brak danych

Ostatnie wyniki

  MOH4-3GOL 
  FAN3-2GRZ 

Ranking drużyn

1 MOH MOHT 33pkt
2 GOL Goldwell 31pkt
3 GKH GKH Gdynia 30pkt
4 MAD Mad Dogs 29pkt
5 DRG Dragons 26pkt
6 LID Lider HT 13pkt
7 FAN FCDH 5pkt
8 GRZ Grizzlies 1pkt
 

Losowy zawodnik

FCDH Stoczniowiec
Witold Kłosiński
Witold Kłosiński
Napastnik
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack