Trójmiejska Liga Hokeja

Trójmiejska Liga Hokeja

Polish Czech English Finnish German Russian Slovak Swedish
Start MPA - Mistrzostwa Polski Aktualności GKH Gdynia wygrała turniej gr. B w Toruniu

nie

07

kwi

2013

GKH Gdynia wygrała turniej gr. B w Toruniu Drukuj
Mistrzostwa Polski - Aktualności
Wpisany przez Natalia Konicz   
niedziela, 07 kwietnia 2013 17:07

GKH Gdynia wygrała turniej kwalifikacyjny gr. B w Toruniu. W meczu finałowym pokonała Nestę Toruń 6-5. Michał Kłosiński został najlepszym napastnikiem turnieju. Gratulujemy drużynie i Michałowi!.

Dodano wyniki, tabelę i kolejność drużyn; statystyki i składy uzupełnię po otrzymaniu protokołów.

Grupa A: GKH Gdynia, Eurogaz Toruń, Warsaw Kings, Grizzlies Gdynia
Grupa B: Nesta Toruń, LHT Lublin, Bombers Malbork, Media Team

Drużyna Media Team została wzmocniona zawodnikami Twistera, drużyna Grizzlies - zawodnikami Marvin's Fighters.

PIĄTEK - 5.04
14:00 (B) Bombers Malbork - Nesta Toruń 0:8

15:00 (A) GKH Gdynia - Warsaw Kings 4:1

16:00 (A) Eurogaz Toruń - Grizzlies Gdynia 4:0

17:00 (B) Bombers Malbork - Media Team Gdańsk 0:6

18:00 (B) LHT Lublin - Nesta Toruń 0:10

19:00 (A) Warsaw Kings - Grizzlies Gdynia 11:0

SOBOTA - 6.04
10:00 (B) LHT Lublin - Media Team Gdańsk 4:1

11:00 (A) GKH Gdynia - Grizzlies Gdynia 11:0

12:00 (A) Eurogaz Toruń - Warsaw Kings 1:4

13:00 (B) LHT Lublin - Bombers Malbork 9:0

14:00 (B) Nesta Toruń - Media Team Gdańsk 12:0

15:00 (A) GKH Gdynia - Eurogaz Toruń 3:1

NIEDZIELA - 7.04
10:00 (PF1) GKH Gdynia (A1) - LHT Lublin (B2) 5:1

11.30 (PF2) Nesta Toruń (B1) - Warsaw Kings (A2) 1:0

15.30 (F1) GKH Gdynia - Nesta Toruń 6:5

Źródło: http://www.ostrozni.pl/category/mpa/ - relacje prowadzone przez Mateusza Barańskiego.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tabela po fazie grupowej:

Grupa A:
GKH Gdynia 3/ 6 / 18-2/ +16
Warsaw Kings 3 / 4 / 16-5 / +11
Eurogaz Toruń 3 / 2 / 6-7 / -1
Grizzlies Gdynia 3 / 0 / 0-26 / -26

Grupa B:
Nesta Toruń 3 / 6 / 30-0 / +30
LHT Lublin 3 / 4 / 13-11 / +2
Media Team 3 / 2 / 7-16 / -9
Bombers Malbork 3 / 0 / 0-23 / -23

* mecze / pkt / braki strzelone-bramki stracone / bilans bramek

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejność drużyn na koniec turnieju:

1. GKH Gdynia
2. Nesta Toruń
3. Warsaw Kings
4. LHT Lublin
5. Eurogaz Toruń
6. Media Team Gdańsk
7. Bombers Malbork
8. Grizzlies Gdynia

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nagrody indywidualne:
Bramkarz turnieju - Marcin Gołębiewski (Nesta)
Najlepszy napastnik - Michał Kłosiński (GKH)
Najlepszy obrońca - Tomasz Borecki (Nesta)
Król strzelców - Dariusz Dzięgiel (Nesta)

Poprawiony: niedziela, 07 kwietnia 2013 21:05
 

Patronat rozgrywek

stoczniowiec logo

Natalia informuje

Najbliższe mecze: 

9.03 pon Goldwell-Mad Dogs
10.03 wt GKH2-Media
11.03 śr GKH-OHT
12.03 czw Marvins-Grizzlies

Zapraszamy na nasz profil na Facebook'u

 

Najbliższe mecze

Brak danych

Ostatnie wyniki

  GKH6-3OHT 
  GK215-1MED 

Ranking drużyn

TLH A

1 GOL Goldwell 21pkt
2 GKH GKH Gdynia 20pkt
3 OHT OHT 17pkt
4 MAD Mad Dogs 17pkt
5 DRG Dragons 15pkt

TLH B

1 LID Lider HT 27pkt
2 FAN FCDH 24pkt
3 GKH GKH Gdynia 2 18pkt
4 MAR Marvins 15pkt
5 GRZ Grizzlies 3pkt

6

GRZ Media 3pkt
 

Losowy zawodnik

Goldwell Gdańsk
Jacek Brzeziński
Jacek Brzeziński
Obrońca
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack