Trójmiejska Liga Hokeja

Polish Czech English Finnish German Russian Slovak Swedish
Start HLO - Hokejowa Liga Open Aktualności HLO: Mad Dogs dość łatwo pokonują Dragonsów

poniedziałek, 25 lutego 2013 02:46

W przerwie od emocji związanych z TLH byliśmy dzisiaj świadkami kolejnego spotkania w ramach Hokejowej Ligi Open. Tym razem MH Automatyka Dragons Gdańsk skrzyżowała kije z Mad Dogs Sopot. Sopocianie zwyciężyli 9:2 (0:0, 1:3, 1:6).

Dla "Smoków" dzisiejszy mecz miał podobny przebieg do wczorajszego pojedynku z Oliwą Hockey Team. Pierwsza wyrównana tercja nie przyniosła bramek, mimo dobrych okazji z obu stron.

Na gole czekaliśmy do 20 minuty spotkania. Strzelanie rozpoczął Piotr Kocemba, który jak się później okazało, razem Adamem i Bartłomiejem Wróblami stworzył atak, który był nie do zatrzymania dla zielono-białych. Na trzecie trafienie "Wściekłych Psów" Dragonsi odpowiedzieli co prawda trafieniem Macieja Mindaka, ale od kontaktowego gola Mad Dogsów uratował bramkarz Radosław Waszkiewicz. Najpierw obronił strzał z dwoma dobitkami zawodników Dragons, a po chwili pomógł mu słupek.

W III tercji tracący siły hokeiści z Gdańska byli już tylko tłem dla rozpędzonych Mad Dogsów. Tą część gry sopocianie wygrali aż 6:1, a cały aż mecz 9:2.

Po zwycięstwie Mad Dogs umocnili się na czele tabeli HLO. O ostatecznej kolejności zadecyduje turniej w Łodzi, w którym wezmą udział Oliwa Hockey Team, Warsaw Capitals oraz Łodzki Hokej.

MH Automatyka Dragons Gdańsk - Mad Dogs Sopot 2:9 (0:0, 1:3, 1:6)

0:1 (20') Piotr Kocemba - Gleb Opasanyuk
0:2 (26') Piotr Kocemba (w przewadze)
0:3 (27') Adam Wróbel
1:3 (28') Maciej Mindak - Bartosz Szyrszyng (w przewadze)
1:4 (34') Adam Wróbel
1:5 (36') Bartłomiej Wróbel
1:6 (38') Michał Okuniewski - Piotr Kocemba
2:6 (40') Bartosz Szyrszyng - Maciej Semeniuk (w przewadze)