Start HLO - Hokejowa Liga Open Aktualności Oliwa zdominowała Dragonsów w HLO

Oliwa zdominowała Dragonsów w HLO Drukuj
HLO - Aktualności
Wpisany przez Przemysław Tutaj
sobota, 23 lutego 2013 22:57

W sobotni wieczór odbył się drugi z trzech zaplanowanych meczów HLO, w których spotykają się trójmiejskie drużyny. Oliwa Hockey Team dość gładko uporała się z MH Automatyką Dragons Gdańsk. OHT wygrało 8:1 (1:0, 3:0, 4:1).

Już w 29 sekundzie spotkania oliwianie prowadzili 1:0, a wynik spotkania otworzył Błażej Prygoń. Później znakomicie spisywał się bramkarz "Smoków", który niejednokrotnie ratował swój zespół przed utratą goli. Dragonsi natomiast marnowali swoje nieliczne sytuacje podbramkowe.

W II tercji przewaga Oliwy przełożyła się także na skuteczne trafienia i po 40 minutach gry na tablicy widniał wynik 4:0. OHT losy meczu rozstrzygnęła w ciągu 119 sekund, zdobywając trzy bramki.

Obraz gry nie zmienił się także w III tercji spotkania. Dragonsi, którzy nie skompletowali nawet trzech piątek, z każdą kolejną minutą opadali z sił. Oliwa aż czterokrotnie cieszyła się ze zdobytych bramek, natomiast Dragonsi odgryźli się jednym trafieniem Adriana Wróbla.

Jutro o godzinie 20:00 kolejne emocje związane z Hokejową Ligą Open. O 20:00 przeciwnikiem MH Automatyki Dragons będą Mad Dogs Sopot.

Oliwa Hockey Team - MH Automatyka Dragons Gdańsk 8:1 (1:0, 3:0, 4:1)

1:0 (1') Błażej Prygoń
2:0 (17') Dawid Maj - Błażej Prygoń - Rafał Jasiński (w przewadze)
3:0 (25') Rafał Jasiński - Łukasz Piaszczyński
4:0 (30') Arkadiusz Bruliński - Jakub Walicki
5:0 (37') Dawid Maj - Błażej Prygoń
6:0 (38') Błażej Prygoń - Bartek Kosiński - Dawid Maj
7:0 (39') Andrzej Mielczarek - Łukasz Ignaciuk - Łukasz Piaszczyński