Trójmiejska Liga Hokeja

Trójmiejska Liga Hokeja

Polish Czech English Finnish German Russian Slovak Swedish

wto

10

kwi

2012

XI MPA w Sosnowcu 2012 Drukuj
Mistrzostwa Polski - Aktualności
Wpisany przez Marcin Lisek   
wtorek, 10 kwietnia 2012 13:41
XI Mistrzostwa Polski Amatorów w hokeju na lodzie w Sosnowcu

Kwiecień to czas najważniejszych rozstrzygnięć w amatorskim hokeju. Po finale TALH i finale HLO aż cztery nasze zespoły pojadą na najbardziej oczekiwaną imprezę sezonu - Mistrzostwa Polski Amatorów w Hokeju na Lodzie. Turniej zostanie rozegrany w dniach 18-21 kwietnia w Sosnowcu, a Trójmiasto będą reprezentować zespoły: Mad Dogs Sopot, MH Automatyka Dragons Gdańsk, Goldwell Gdańsk i Oliwa Hockey Team Gdańsk.

Tabela MPA 2012 w Sosnowcu

Grupa A Grupa B Grupa C Grupa D
Goldwell Gdańsk Pionier Tychy Cracovia Kraków MH Automatyka
Wojownicy Oświęcim Warsaw Kings Krynickie Diabły Polonia Bytom
Podhale Nowy Targ Mad Dogs Sopot Górale Nowy Targ Sparta Brynów
Oliwa Gdańsk Sigma Katowice Zagłębie Sosnowiec Sielec Sosnowiec

 

mpa 2012 plakat

 

18.04 - środa

mecze grupowe (2x15 min)

08.00 Polonia Bytom - Sparta Brynów
09.15 Zagłębie Sosnowiec - Cracovia Kraków
10.30 Pionier Tychy - Sigma Katowice
11.45 Wojownicy Oświęcim - Podhale Nowy Targ
13.00 Sielec Sosnowiec - MH Automatyka Dragons Gdańsk
14.15 Krynickie Diabły - Górale Nowy Targ
15.30 Warsaw Kings - Pionier Tychy
16.45 Goldwell Gdańsk - Oliwa Hockey Team Gdańsk
18.00 Zagłębie Sosnowiec - Krynickie Diabły
19.15 Sielec Sosnowiec - Polonia Bytom
20.30 Warsaw Kings - Mad Dogs Sopot
21.45 Wojownicy Oświęcim - Goldwell Gdańsk

 

19.04 - czwartek

mecze grupowe (2x15 min)

08.00 MH Automatyka Dragons Gdańsk - Sparta Brynów
09.15 Cracovia Kraków - Górale Nowy Targ
10.30 Mad Dogs Sopot - Sigma Katowice
11.45 Oliwa Hockey Team Gdańsk - Podhale Nowy Targ
13.00 MH Automatyka Dragons Gdańsk - Polonia Bytom
14.15 Cracovia Kraków - Krynickie Diabły
15.30 Pionier Tychy - Mad Dogs Sopot
16.45 Wojownicy Oświęcim - Oliwa Hockey Team Gdańsk
18.00 Zagłębie Sosnowiec - Górale Nowy Targ
19.15 Sielec Sosnowiec - Sparta Brynów
20.30 Warsaw Kings - Sigma Katowice
21.45 Goldwell Gdańsk - Podhale Nowy Targ

 

20.04 - piątek

ćwierćfinały (2x20 min)

09.00 A1 - C2
10.30 D1 - B2
12.00 C1 - A2
13.30 B1 - D2

 

półfinały (3x15 min)

18.00 (A1-C2) - (D1-B2)
20.00 (C1-A2) - (B1-D2)

 

21.04. - sobota

15.30 mecz o 3. miejsce (3x15 min)

17.30 mecz o 1. miejsce (3x15 min)

19.30 po finale uroczyste zakończenie mistrzostw

Poprawiony: piątek, 13 kwietnia 2012 17:21
 

Patronat rozgrywek

stoczniowiec logo

Natalia informuje

W nadchodzącym tygodniu: 

Zapraszamy na nasz profil na Facebook'u

 

Najbliższe mecze

Brak danych

Ostatnie wyniki

  DRG9-6MOH 
  GKH3-2MAD 

Ranking drużyn

TLH A

1 GKH GKH Gdynia 36pkt
2 MAD Mad Dogs 28pkt
3 MOH MOHT 28pkt
4 DRG Dragons 24pkt
5 GOL Goldwell 13pkt
6 LID Lider HT 6pkt

TLH B

1 GRZ Media 18pkt
2 FAN FCDH 17pkt
3 GRZ Grizzlies 11pkt
4 Nowi 8pkt
 

Losowy zawodnik

Lider Hockey Team
Mikołaj Bittner
Mikołaj Bittner
Obrońca
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack