Start TLH Mecze (2008/2009) Kolejne zwycięstwo Mad Dogs Sopot

Kolejne zwycięstwo Mad Dogs Sopot Drukuj
TLH - Mecze (2008/2009)
Wpisany przez Karol Przybyła
środa, 05 listopada 2008 16:48
Gdynia - Mad Dogs

Kolejne zwycięstwo odniosła drużyna Mad Dogs Sopot, miała przy tym jednak spore problemy głownie za sprawką świetnie broniącego gdyńskiej bramki Adama Ciszewskiego.

Początek spotkania zapowiadał wysoka wygraną Mad Dogs. Już w 3 minucie meczu wynik spotkania otworzył Piotr Kocemba. Na następną bramkę musileismy czekać do około 15 minuty kiedy to Wojciech Stachowiak pokonał z ostrego kąta zdezorientowanego Adama Ciszewskiego. Do końca tej połowy gdyński bramkarz szalał w bramce, a w między czasie jedną z wielu kontr wykorzystali gracze GKH. Lewym skrzydłem popędził Karol Przybyła dogrywając do świetnie ustawionego Michała Kłosińskiego, który dopełnił formalności. Wynik po pierwszej połowie 2:1 dla Mad Dogs.

W drugiej połowie na lód powrócił Piotr Kocemba (odpoczywał na ławce kar 10 minut za niesportowe zachowanie), który ożywił grę Mad Dogsów co chwilę niepokojąc bramkarza GKH. W tej części gry bramki zdobywali tylko gracze Mad Dogs (po błędach obrony GKH). Sytuację sam na sam wykorzystał Wojciech Byzewski oraz swojego drugiego gola zdobył Piotr Kocemba.

Niewątpliwie gwiazdą poniedziałkowego spotkania był Adam Ciszewski, który po długim rozbracie z hokejem (pierwszy mecz w sezonie) uchronił gdyńską drużynę przed dwucyfrowym wynikiem.

GKH Gdynia - Mad Dogs Sopot 1:5 (1:2 - 0:3)

0:1 Piotr Kocemba
0:2 Wojciech Stachowiak
1:2 Michał Kłosiński - Karol Przybyła
1:3 Wojciech Byzewski
1:4 Piotr Kocemba