Trójmiejska Liga Hokeja

Trójmiejska Liga Hokeja

Polish Czech English Finnish German Russian Slovak Swedish
Start PPA - Puchar Polski Aktualności Druga runda PPA w sezonie 2010/2011

czw

27

sty

2011

Druga runda PPA w sezonie 2010/2011 Drukuj
Puchar Polski - Aktualności
Wpisany przez Natalia Konicz   
czwartek, 27 stycznia 2011 02:54
Powoli zaczynamy drugą rundę Pucharu Polski Amatorów. W tej fazie rozrywek zagra aż pięciu naszych przedstawicieli: Goldwell, MH Automatyka, Oliwa Hockey Team, Media Team i Mad Dogs.

W I rundzie udział wzięło 11 drużyn podzielonych na 5 par i 1 wolny los. Do II rundy z miejsca awansowali zeszłoroczni finaliści PPA.
W II rundzie 9 drużyn zostało podzielonych na 3 grupy (po 3 zespoły każda). Spotkania rozegrane zostaną systemem każdy z każdym mecz i rewanż w okresie od grudnia do lutego. Do finału awansują zwyciezcy grup oraz najlepsza drużyna z 2 miejsca.
W ramach III rundy zaplanowany jest turniej finałowy, który odbędzie się w marcu (półfinały oraz finał).

Mecze w rozgrywkach pucharowych rozegrane będą 3x15 minut z udziałem min. 2 sędziów na lodzie.

I runda PPA:
Para 1: Media Team - Jason Wrocław 6:5 (po karnych)
Para 2: Mad Dogs Sopot - Sparta-Viking Katowice 4:2 (jako dwumecz)
Para 3: Goldwell Gdańsk - GKH Gdynia (6:3, 8:4)
Para 4: PTH Poznań - Oliwa Hockey Team (2:5)
Para 5: Pionier Tychy - Katowickie Byki 8:0 (jako dwumecz)
Wolny los: MH Automatyka Dragons

II runda PPA:
Grupa A Grupa B Grupa C
Sielec Sosnowiec
Naprzód Janów Media Team
Zagłębie Sosnowiec MH Automatyka Dragons Pionier Tychy
Goldwell Gdańsk Oliwa Hockey Team Mad Dogs Sopot

Grupa A:
29.01. g.16:30 Goldwell Gdańsk - Zagłębie Sosnowiec 6:3
   Zagłębie Sosnowiec - Sielec Sosnowiec 5:1
12.02. g.22:30 Zagłębie Sosnowiec - Goldwell Gdańsk 2:3
19.02. g.21:30 Goldwell Gdańsk - Sielec Sosnowiec 5:2
20.02. g.12:30 Sielec Sosnowiec - Goldwell Gdańsk 4:6
   Sielec Sosnowiec - Zagłębie Sosnowiec
  GRUPA A M P bilans
         
1 Goldwell Gdańsk 4 8 +9 (20:11)
2 Zagłębie Sosnowiec 3 2 0 (10:10)
3 Sielec Sosnowiec 3 0 -9 (7:16)
Grupa B:
3.02. g.20:40 Oliwa Hockey Team - MH Automatyka Dragons 1:1
5.02. g.16:00 MH Automatyka Dragons - Naprzód Janów - walkower 5:0; 5:0 
6.02. g.13:30 Oliwa Hockey Team - Naprzód Janów - walkower 5:0; 5:0
26.02. g.21:45 MH Automatyka Dragons - Oliwa Hockey Team 1:4
  GRUPA B M P bilans
         
1 Oliwa Hockey Team 4 7 +13 (15:2)
2 Automatyka Dragons 4 5 +7 (12:5)
3 Naprzód Janów 4 0 -20 (0:20)
Grupa C: (wyniki meczów będą liczone podwójnie)
17.02. g.20:30 Mad Dogs Sopot - Media Team 8:1
26.02. g.18:00 Mad Dogs Sopot - Pionier Tychy 2:1
26.02. g.19:30 Media Team - Pionier Tychy 0:10
  GRUPA C M P bilans
         
1 Mad Dogs Sopot         4 8 +16 (20:4)
2 Pionier Tychy 4 4 +18 (22:4)
3 Media Team 4 0 -34 (2:36)

Nasi zawodnicy zgłoszeni do rozgrywek PPA:
DRAGONS: Biały Piotr, Domagała Adrian, Kasperski Łukasz, Kołodziejczak Paweł, Kroszel Jakub, Klimek Radosław, Lisek Marcin, Łapiński Łukasz, Marcinkowski Adam, Nadrowski Robert, Niestryjewski Borys,  Nowopolski Maciej, Pachnia Piotr, Pawłoski Jan, Piaszczyński Mateusz, Pluciński Maciej, Pogorzelski Marcin, Purzyński Bartosz, Richter Sebastian, Rup Adam (J), Szumera Piotr, Tutaj Przemysław, Wróbel Adrian, Wycichowski Wawrzyniec, Zemlak Marcin, Lipiński Damian,  Sobierajski Łukasz, Szpilewski Karol, Littwin Tadeusz, Jankowski Witold, Wohlfeil Robert.
GOLDWELL: Baranowski Daniel (J), Błażuk Tomasz, Brucki Dariusz, Brzeziński Jacek, Bykowski Waldemar, Brzuszkiewicz Piotr (J), Cebela Paweł (J), Cytawa Grzegorz, Drzewiecki Konrad, Grzesiczak Wojciech, Opelln-Bronikowski Kamil, Pawłowski Leszek, Pobłocki Zenon, Rasmus Andrzej, Ryń Jakub, Rytlewski Tomasz (J), Skokowski Jarosław, Spichalski Przemysław, Turos Sławomir, Turos Sebastian, Wojcieszenko Jarosław, Wojtek Filip, Wróbel Piotr. 
MAD DOGS: Byzewski Wojciech, Chyliński Wojciech, Delebis Maciej (J), Jasiński Grzegorz, Kaczmarek Piotr, Kanka Sebastian, Kocemba Piotr (J), Klein Rafał, Kuciel Jacek, Krzyżanowski Bartosz (J), Libacki Lubomir (J), Madej Maciej, Malicki Piotr, Michniewicz Paweł, Okuniewski Marcin (J), Okuniewski Michał, Pietrzak Michał, Simaniuksztys Sebastian, Skalimowski Leszek, Stachowiak Wojciech, Stasiewicz Krzysztof, Śmigielski Michał, Tyczyński Jacek (J), Waszkiewicz Radosław, Żołnowski Michał.
MEDIA: Rozenberg Adam, Tywczyński Tomasz, Barański Mateusz, Balcerowski Tomasz, Pawlak Sebastian, Skolimowski Waldemar, Kulawiński Michał, Skowroński Tomasz, Naduk Dariusz, Ziętek Krzysztof, Petryński Przemysław, Letniowski Maciej, Olszewski Arkadiusz, Wereda Robert, Hadaś Tomasz, Byczkowski Maciej, Kwidziński Piotr, Poniewierka Stanisław, Wielechowski Henryk, Gurbin Robert (J), Pietrzak Karol, Grandys Marcin, Bussold Paweł, Wawrzeniak Aleksander, Tywczyński Grzegorz, Nowak Mariusz, Górka Marek (J), Markowski Mirosław, Markowski Michał, Markowski Maciej, Klimkiewicz Tomasz, Janas Przemysław, Konicz Natalia, Sieciński Bartosz, Zagrobelny Grzegorz.
OLIWA: Bielski Tomasz, Bławat Marcin, Bruliński Arkadiusz (J), Cejnóg Tomasz, Czarnecki Radosław, Grajewski Paweł, Ignaciuk Łukasz, Kosecki Tomasz (J), Kowalczyk Mariusz, Kukliński Arkadiusz (J), Kuklis Piotr, Kuklis Tomasz, Lange Radosław, Mądrala Jacek, Mądrala Marcin (J), Mielczarek Andrzej, Narzyński Ryszard,  Nowak Bartosz (J), Piaszczyński Łukasz (J), Suleciński Wojciech, Szczepkowski Leszek, Szerszeń Krzysztof, Świetlicki Jacek, Szadziński Andrzej, Walicki Jakub (J), Wańczyk Wojciech, Warś Cezary (J), Zawadowicz Robert. 
Poprawiony: niedziela, 27 lutego 2011 01:33
 

Patronat rozgrywek

stoczniowiec logo

Natalia informuje

W nadchodzącym tygodniu: 

Zapraszamy na nasz profil na Facebook'u

 

Najbliższe mecze

Brak danych

Ostatnie wyniki

  DRG9-6MOH 
  GKH3-2MAD 

Ranking drużyn

TLH A

1 GKH GKH Gdynia 36pkt
2 MAD Mad Dogs 28pkt
3 MOH MOHT 28pkt
4 DRG Dragons 24pkt
5 GOL Goldwell 13pkt
6 LID Lider HT 6pkt

TLH B

1 GRZ Media 18pkt
2 FAN FCDH 17pkt
3 GRZ Grizzlies 11pkt
4 Nowi 8pkt
 

Losowy zawodnik

Lider Hockey Team
Kamil Kamiński
Kamil Kamiński
Napastnik
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack