Trójmiejska Liga Hokeja

Trójmiejska Liga Hokeja

Polish Czech English Finnish German Russian Slovak Swedish
Start TLH News Mecze (2018/2019) Zakończenie sezonu, klasyfikacja, nagrody indywidualne, podziękowania

wto

09

kwi

2019

Zakończenie sezonu, klasyfikacja, nagrody indywidualne, podziękowania Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Natalia Konicz   
wtorek, 09 kwietnia 2019 23:56

Koniec sezonu, czas podsumowań i podziękowań...

W sezonie 2018/19 po raz pierwszy rozgrywki TLH odbywały się w podziale na dwie grupy. W grupie B grały 4 drużyny: Grizzlies Gdynia, Nowi na Dzielni, Media Team, Fan Klub (FCDH). W grupie A grało 6 drużyn: Mad Dogs Sopot, MOHT Gdańsk, GKH Gdynia, Lider Hockey Team, Dragons Gdańsk, Goldwell Gdańsk.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:
GRUPA A
1. Dragons Gdańsk
2. Marvins Oliwa Hockey Team
3. GKH Gdynia
4. Mad Dogs Sopot
5. Goldwell Gdańsk
6. Lider Hockey Team

GRUPA B
1. Fan Klub
2. Media Team
3. Nowi na Dzielni
4. Grizzlies Gdynia

NAGRODY INDYWIDUALNE:
 
Najlepsi zawodnicy Ligi TLH:
- Najlepszy bramkarz Ligi TLH sezonu 2018/19 - RADEK KARDASIŃSKI (Dragons / FCDH)
- Najlepszy obrońca Ligi TLH sezonu 2018/19 - PIOTR LICKIEWICZ (GKH)
- Król Strzelców Ligi TLH sezonu 2018/19 - KAMIL OPPELN-BRONIKOWSKI (Goldwell)
- MVP Ligi TLH w sezonie 2018/19 - ARTUR KAZIMIERCZAK (MOHT)

Najlepsi strzelcy drużyn:
Grizzlies Gdynia - Mariusz Maćkowiak (7 bramek)
Nowi na Dzielni - Maciej Kondlewski (6 bramek)
Media Team - Marcin Grandys (10 bramek)
Fan Klub - Lukas Palenicek (11 bramek)
Lider Hockey Team - Damian Kamiński (9 bramek)
Goldwell Gdańsk - Kamil Oppeln-Bronikowski (40 bramek)
Mad Dogs Sopot - Grzegorz Suwała (16 bramek)
GKH Gdynia - Michał Kłosiński (22 bramki)
MOHT Gdańsk - Artur Kazimierczak (30 bramek)
Dragons Gdańsk - Jiri Krtek ( 23 bramki)

MVP - najbardziej wartościowi zawodnicy drużyn:
Grizzlies Gdynia - Krzysztof Podracki
Nowi na Dzielni - Cyprian Szymko
Media Team - Natalia Kwiatkowska
Fan Klub - Radek Kardasiński
Lider Hockey Team - Mikołaj Bittner
Goldwell Gdańsk - Marek Piotrowicz
Mad Dogs Sopot - Gleb Opanasyuk
GKH Gdynia - Darek Gnerowicz
MOHT Gdańsk - Paweł Szwed
Dragons Gdańsk - Adrian Wróbel

Podziękowania:

1. Podziękowanie dla Macieja Kowalczuka - Dyrektora Departamentu Sportu Urzędu Marszałkowskiego za wsparcie w cyklicznej organizacji rozgrywek TLH.
Miło jest nam poinformować, że nasz projekt prowadzenie rozgrywek Trójmiejskiej Ligi Hokeja zyskał duże uznanie w oczach osób odpowiedzialnych za rozwój sportu w Samorządzie Województwa Pomorskiego. Urząd Marszałkowski zdecydował się docenić nasze wysiłki i wspiera nas finansowo w działaniu na rzecz rozwoju dyscypliny, jaką jest hokej na lodzie i jak najszerszej jego popularyzacji"
Rozgrywki Trójmiejskiej Ligi Hokeja na Lodzie są prowadzone we współpracy i w oparciu o dofinansowanie ze środków Samorządu Województwa Pomorskiego

2. Podziękowania wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie i przeprowadzenie rozgrywek TLH sezonu 2018/19.

3. Podziękowanie gospodarzowi obiektu Klubowi GKS Stoczniowiec za gościnność i przyjazne warunki przeprowadzenia rozgrywek Trójmiejskiej Ligii Hokeja.

4. Podziękowanie za sprawowanie ochrony medycznej firmie Ratownictwo Medyczne Krystian Langowski a szczególnie ratowniczce Agacie Andrzejczak.

5. Podziękowanie sędziom TLH i sekretarzom meczów: Sędzia główny TLH: Maciej Pachucki oraz Tomek Heltman, Maciek Byczkowski, Łukasz Wierucki, Wojtek Wrycza, Tomek Bielski, Grzegorz Cytawa.

6. Podziękowanie za prowadzenie strony internetowej TLH dla Grzegorza Cytawy i Tomasza Bielskiego.

7. Podziękowanie za administrowanie strony dla Marcina Liska.

8. Podziękowanie za prowadzenie fanpage'a TLH na facebooku – dla Karola Przybyły.

9. Doceniamy szczególne zaangażowanie Bartłomieja Kułaka w organizację rozgrywek grupy B w sezonie 2018/19 oraz za promocję hokeja i przyciągnięcie do gry największej ilości nowych zawodników.

10. Podziękowanie dla Sławomira Turosa za organizację rozgrywak TLH.

11. Dziękujemy sponsorom i fundatorom nagród i upominków na zakończenie sezonu:
- Unibud Marmury Marek Maciejewski,
- Marba Sport Jerzy Starowiejski,
- Marion Cosmetic Marek Ostrowski,
- Trefl Kazimierz Wierzbicki,
- Pomorski Browar Tradycyjny „ Piwo StaroGdańskie” Sebastian Wawszczak
- Zakład Produkcji Opakowań Kartonowych Janusz Kloka z Kwidzynia
- Firma JBS Dystrybutor produktów GOLDWELL Sławomir Turos.

12. Dziękujemy Kibicom, którzy zawsze byli wsparciem nbaszych zawodników.

NAJWAŻNIEJSI NASI ZAWODNICY - Zarząd Ligii dziękuje Wam za cały sezon pełen emocji, sportowej rywalizacji i dobrej zabawy. Dziękujemy Wam za obecność na ceremonii zakończenia sezonu TLH. Teraz odpocznijcie. A po wakacjach ruszamy dalej z realizacją naszej pasji.

Poprawiony: środa, 10 kwietnia 2019 00:09
 

Patronat rozgrywek

stoczniowiec logo

Natalia informuje

Najbliższe mecze: 

27.01 pon Media-FCDH
28.01 wt Lider-Marvins
29.01 śr GKH-Mad Dogs
30.01 czw Goldwell-Dragons


Zapraszamy na nasz profil na Facebook'u

 

Najbliższe mecze

Mon, 27 Jan 2020 21:30 
TLH B 2019/2020
Media
Media
: Fan Klub
Fan Klub
Statystyki sezonu
Poprzedni mecz 10/31/19
TLH B 2019/2020
Fan Klub - Media   5:2

Tue, 28 Jan 2020 21:30 
Lider
Lider
: Marvins
Marvins
Statystyki sezonu
Poprzedni mecz 10/29/19
TLH B 2019/2020
Marvins - Lider   2:10

Ostatnie wyniki

  GOL8-6MAD 
  OHT1-3DRG 

Ranking drużyn

TLH A

1 GOL Goldwell 18pkt
2 GKH GKH G 13pkt
3 DRG Dragons 12pkt
4 OHT OHT 8pkt
5 MAD Mad Dogs 6pkt

TLH B

1 LID Lider HT 18pkt
2 FAN FCDH 18pkt
3 GKH GKH Gdynia 2 12pkt
4 MAR Marvins 9pkt
5 GRZ Grizzlies 3pkt

6

GRZ Media 0pkt
 

Losowy zawodnik

Media Team
Krzysztof Kwiatkowski
Krzysztof Kwiatkowski
Napastnik

A: TOP10 Kanadyjska

Kamil Oppeln-Bronikowski (GOL)   25
Michał Kłosiński (GKH)   12
Damian Lipiński (DRG)   11
Sebastian Turos (GOL)   11
Jacek Tyczyński (MAD)   11
Grzegorz Cytawa (GOL)   9
Karol Przybyła (GKH)   9
Adam Marcinkowski (DRG)   8
Dawid Kozłowski (DRG)   8
Artur Kazimierczak (OHT)   7
Pełna tabela

A: TOP5 Strzelcy

Kamil Oppeln-Bronikowski (GOL)   14
Jacek Tyczyński (MAD)   11
Sebastian Turos (GOL)   9
Damian Lipiński (DRG)   7
Michał Kłosiński (GKH)   7
Pełna tabela

A: TOP5 Asystenci

Kamil Oppeln-Bronikowski (GOL)   11
Grzegorz Cytawa (GOL)   8
Karol Przybyła (GKH)   7
Jakub Stańczyk (OHT)   5
Michał Kłosiński (GKH)   5
Pełna tabela

B: TOP10 Kanadyjska

Damian Kamiński (LID)   16
Lukáš Páleníček (FAN)   15
Piotr Tabisz (FAN)   15
Mariusz Maćkowiak (GK2)   14
Jan Pawłowski (FAN)   13
Jakub Korthals (FAN)   13
Adam Zaborowski (GK2)   13
Igor Tomczyk (FAN)   12
Jarosław Sołdyk (LID)   11
Piotr Kościński-Grabowski (GK2)   11
Pełna tabela

B: TOP5 Strzelcy

Damian Kamiński (LID)   9
Lukáš Páleníček (FAN)   9
Adam Zaborowski (GK2)   9
Jakub Krystecki (GK2)   7
Jakub Korthals (FAN)   7
Pełna tabela

B: TOP5 Asystenci

Igor Tomczyk (FAN)   8
Piotr Tabisz (FAN)   8
Mariusz Maćkowiak (GK2)   7
Damian Kamiński (LID)   7
Maciej Guzowski (LID)   7
Pełna tabela
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack