Trójmiejska Liga Hokeja

Trójmiejska Liga Hokeja

Polish Czech English Finnish German Russian Slovak Swedish
Start TLH News Mecze (2018/2019) Zakończenie sezonu, klasyfikacja, nagrody indywidualne, podziękowania

wto

09

kwi

2019

Zakończenie sezonu, klasyfikacja, nagrody indywidualne, podziękowania Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Natalia Konicz   
wtorek, 09 kwietnia 2019 23:56

Koniec sezonu, czas podsumowań i podziękowań...

W sezonie 2018/19 po raz pierwszy rozgrywki TLH odbywały się w podziale na dwie grupy. W grupie B grały 4 drużyny: Grizzlies Gdynia, Nowi na Dzielni, Media Team, Fan Klub (FCDH). W grupie A grało 6 drużyn: Mad Dogs Sopot, MOHT Gdańsk, GKH Gdynia, Lider Hockey Team, Dragons Gdańsk, Goldwell Gdańsk.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:
GRUPA A
1. Dragons Gdańsk
2. Marvins Oliwa Hockey Team
3. GKH Gdynia
4. Mad Dogs Sopot
5. Goldwell Gdańsk
6. Lider Hockey Team

GRUPA B
1. Fan Klub
2. Media Team
3. Nowi na Dzielni
4. Grizzlies Gdynia

NAGRODY INDYWIDUALNE:
 
Najlepsi zawodnicy Ligi TLH:
- Najlepszy bramkarz Ligi TLH sezonu 2018/19 - RADEK KARDASIŃSKI (Dragons / FCDH)
- Najlepszy obrońca Ligi TLH sezonu 2018/19 - PIOTR LICKIEWICZ (GKH)
- Król Strzelców Ligi TLH sezonu 2018/19 - KAMIL OPPELN-BRONIKOWSKI (Goldwell)
- MVP Ligi TLH w sezonie 2018/19 - ARTUR KAZIMIERCZAK (MOHT)

Najlepsi strzelcy drużyn:
Grizzlies Gdynia - Mariusz Maćkowiak (7 bramek)
Nowi na Dzielni - Maciej Kondlewski (6 bramek)
Media Team - Marcin Grandys (10 bramek)
Fan Klub - Lukas Palenicek (11 bramek)
Lider Hockey Team - Damian Kamiński (9 bramek)
Goldwell Gdańsk - Kamil Oppeln-Bronikowski (40 bramek)
Mad Dogs Sopot - Grzegorz Suwała (16 bramek)
GKH Gdynia - Michał Kłosiński (22 bramki)
MOHT Gdańsk - Artur Kazimierczak (30 bramek)
Dragons Gdańsk - Jiri Krtek ( 23 bramki)

MVP - najbardziej wartościowi zawodnicy drużyn:
Grizzlies Gdynia - Krzysztof Podracki
Nowi na Dzielni - Cyprian Szymko
Media Team - Natalia Kwiatkowska
Fan Klub - Radek Kardasiński
Lider Hockey Team - Mikołaj Bittner
Goldwell Gdańsk - Marek Piotrowicz
Mad Dogs Sopot - Gleb Opanasyuk
GKH Gdynia - Darek Gnerowicz
MOHT Gdańsk - Paweł Szwed
Dragons Gdańsk - Adrian Wróbel

Podziękowania:

1. Podziękowanie dla Macieja Kowalczuka - Dyrektora Departamentu Sportu Urzędu Marszałkowskiego za wsparcie w cyklicznej organizacji rozgrywek TLH.
Miło jest nam poinformować, że nasz projekt prowadzenie rozgrywek Trójmiejskiej Ligi Hokeja zyskał duże uznanie w oczach osób odpowiedzialnych za rozwój sportu w Samorządzie Województwa Pomorskiego. Urząd Marszałkowski zdecydował się docenić nasze wysiłki i wspiera nas finansowo w działaniu na rzecz rozwoju dyscypliny, jaką jest hokej na lodzie i jak najszerszej jego popularyzacji"
Rozgrywki Trójmiejskiej Ligi Hokeja na Lodzie są prowadzone we współpracy i w oparciu o dofinansowanie ze środków Samorządu Województwa Pomorskiego

2. Podziękowania wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie i przeprowadzenie rozgrywek TLH sezonu 2018/19.

3. Podziękowanie gospodarzowi obiektu Klubowi GKS Stoczniowiec za gościnność i przyjazne warunki przeprowadzenia rozgrywek Trójmiejskiej Ligii Hokeja.

4. Podziękowanie za sprawowanie ochrony medycznej firmie Ratownictwo Medyczne Krystian Langowski a szczególnie ratowniczce Agacie Andrzejczak.

5. Podziękowanie sędziom TLH i sekretarzom meczów: Sędzia główny TLH: Maciej Pachucki oraz Tomek Heltman, Maciek Byczkowski, Łukasz Wierucki, Wojtek Wrycza, Tomek Bielski, Grzegorz Cytawa.

6. Podziękowanie za prowadzenie strony internetowej TLH dla Grzegorza Cytawy i Tomasza Bielskiego.

7. Podziękowanie za administrowanie strony dla Marcina Liska.

8. Podziękowanie za prowadzenie fanpage'a TLH na facebooku – dla Karola Przybyły.

9. Doceniamy szczególne zaangażowanie Bartłomieja Kułaka w organizację rozgrywek grupy B w sezonie 2018/19 oraz za promocję hokeja i przyciągnięcie do gry największej ilości nowych zawodników.

10. Podziękowanie dla Sławomira Turosa za organizację rozgrywak TLH.

11. Dziękujemy sponsorom i fundatorom nagród i upominków na zakończenie sezonu:
- Unibud Marmury Marek Maciejewski,
- Marba Sport Jerzy Starowiejski,
- Marion Cosmetic Marek Ostrowski,
- Trefl Kazimierz Wierzbicki,
- Pomorski Browar Tradycyjny „ Piwo StaroGdańskie” Sebastian Wawszczak
- Zakład Produkcji Opakowań Kartonowych Janusz Kloka z Kwidzynia
- Firma JBS Dystrybutor produktów GOLDWELL Sławomir Turos.

12. Dziękujemy Kibicom, którzy zawsze byli wsparciem nbaszych zawodników.

NAJWAŻNIEJSI NASI ZAWODNICY - Zarząd Ligii dziękuje Wam za cały sezon pełen emocji, sportowej rywalizacji i dobrej zabawy. Dziękujemy Wam za obecność na ceremonii zakończenia sezonu TLH. Teraz odpocznijcie. A po wakacjach ruszamy dalej z realizacją naszej pasji.

Poprawiony: środa, 10 kwietnia 2019 00:09
 

Patronat rozgrywek

stoczniowiec logo

Natalia informuje

W nadchodzącym tygodniu: 

Zapraszamy na nasz profil na Facebook'u

 

Najbliższe mecze

Brak danych

Ostatnie wyniki

  DRG9-6MOH 
  GKH3-2MAD 

Ranking drużyn

TLH A

1 GKH GKH Gdynia 36pkt
2 MAD Mad Dogs 28pkt
3 MOH MOHT 28pkt
4 DRG Dragons 24pkt
5 GOL Goldwell 13pkt
6 LID Lider HT 6pkt

TLH B

1 GRZ Media 18pkt
2 FAN FCDH 17pkt
3 GRZ Grizzlies 11pkt
4 Nowi 8pkt
 

Losowy zawodnik

Marvins Oliwa Hockey Team
Bartosz Nowak
Bartosz Nowak
Napastnik

A: TOP10 Kanadyjska

Kamil Oppeln-Bronikowski (GOL)   57
Artur Kazimierczak (MOH)   49
Michał Kłosiński (GKH)   42
Karol Przybyła (GKH)   38
Jiri Krtek (DRG)   35
Damian Kamiński (LID)   26
Adrian Wróbel (DRG)   25
Gleb Opanasyuk (MAD)   25
Grzegorz Suwała (MAD)   24
Michał Żołnowski (MAD)   23
Pełna tabela

A: TOP5 Strzelcy

Kamil Oppeln-Bronikowski (GOL)   40
Artur Kazimierczak (MOH)   29
Michał Kłosiński (GKH)   22
Jiri Krtek (DRG)   21
Grzegorz Suwała (MAD)   16
Pełna tabela

A: TOP5 Asystenci

Karol Przybyła (GKH)   25
Artur Kazimierczak (MOH)   20
Michał Kłosiński (GKH)   20
Kamil Oppeln-Bronikowski (GOL)   17
Damian Kamiński (LID)   17
Pełna tabela

B: TOP10 Kanadyjska

Lukáš Páleníček (FAN)   18
Jarosław Sołdyk (MED)   16
Marcin Grandys (MED)   15
Adam Zaborowski (GRZ)   14
Mariusz Maćkowiak (GRZ)   13
Maciej Kondlewski (NEW)   13
Piotr Tabisz (FAN)   13
Jakub Korthals (FAN)   12
Tomasz Tywczyński (MED)   10
Marcin Kusiński (MED)   8
Pełna tabela

B: TOP5 Strzelcy

Lukáš Páleníček (FAN)   11
Marcin Grandys (MED)   10
Jakub Korthals (FAN)   9
Mariusz Maćkowiak (GRZ)   7
Tomasz Tywczyński (MED)   7
Pełna tabela

B: TOP5 Asystenci

Jarosław Sołdyk (MED)   10
Adam Zaborowski (GRZ)   9
Maciej Kondlewski (NEW)   7
Lukáš Páleníček (FAN)   7
Piotr Tabisz (FAN)   7
Pełna tabela
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack