wtorek, 21 kwietnia 2009 22:13
wywiad z Bartoszem Purzyńskim

Dzisiejszego poranka wraz ze swoją drużyną Dragons Gdańsk na 8.MPA udał się Bartosz Purzyński. Na chwilę przed wyjazdem znalazł czas, by odpowiedzieć na kilka pytań.

Natalia: Jak to się stało, że właśnie hokej Cię przyciągnął? Jaka była Twoja hokejowa droga?

Bartek: Zaczęło się dość prozaicznie, czyli od wizyty na Hali Olivia podczas któregoś z meczów Stoczniowca. Od razu urzekło mnie piękno tej dyscypliny. Następnym krokiem było przeniesienie się do sektora Fan Klubu, gdzie Śmigło i Okoń zdzierali gardła i tworzyli niezapomnianą atmosferę. Właśnie tam podczas któregoś z meczów, mój przyjaciel Maciej Pluciński zagadnął "A właściwie to dlaczego nie mielibyśmy pograć?" I tak się zaczęło.

Mad Dogs - Oliwa

W dniu dzisiejszym rozegrano turniej finałowy Pucharu Polski Amatorów. Za pośrednictwem naszego portalu, mogli Państwo śledzić "na żywo" wyniki półfinałów oraz finału. jedyną pewną informacją, przed startem turnieju, było to, że Puchar zdobędzie drużyna z Trójmiasta. Zaszczyt ten spotkał drużynę Oliwa Hockey Team, która pokonała w wielkim finale Mad Dogs Sopot 2:1.

niedziela, 07 kwietnia 2013 16:04

Turniej finałowy Hokejowej Ligi Open już za nami. Z kompletem zwycięstw mistrzami zostali Mad Dogsi. Na drugiej pozycji uplasowali się hokeiści Warsaw Capitals. Trzecią lokatę zajęli zawodnicy Bydgoskiego Hokeja. Na czwartym miejscu znaleźli się Dragonsi z Gdańska.

Nagrody indywidualne odebrali: król strzelców - Artur Ślusarczyk (W. Capitals) - 7 bramek, MVP - Adam Wróbel (Mad Dogs) - 6 bramek i 6 asyst = 12 pkt, najlepszy bramkarz - Sebastian Simaniuksztys (Mad Dogs) - 7 bramek wpuszczonych w 2 meczach.

piątek, 01 lutego 2013 20:09

Na prośbę drużyn (pokrycie się treningów z meczami) terminarz Trójmiejskiej Amatorskiej Ligi Hokejowej uległ zmianie. Pełen terminarz w dalszej części artykułu.

niedziela, 22 września 2013 01:56

W czerwcowy weekend 22-23 czerwca w gdańskiej Hali Olivia odbył się dwudniowy turniej hokeja na rolkach Rebel Sport Cup 2013. Turniej hokeja na rolkach był na hali Olivia organizowany już po raz czwarty i z roku na rok rośnie poziom rozgrywek.