Trójmiejska Liga Hokeja

Trójmiejska Liga Hokeja

Polish Czech English Finnish German Russian Slovak Swedish
Start
Trójmiejska Liga Hokeja

śr

06

lut

2019

MEDIA TEAM - NOWA 2-1 Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Grzesiek   
środa, 06 lutego 2019 17:13
MEDIA TEAM - NOWA 2-1 (1-0,0-1,1-0)
 
11:09 (1-0) Kusiński Marcin-Sołdyk Jarosław (Sm +1)
27:34 (1-1) Strojny Rafał-Burtowy Mateusz
35:14 (2-1) Tywczyński Jacek-Kusiński Marcin (Sm +1)
 
 

wto

05

lut

2019

MOHT - GKH GDYNIA 5 - 6 Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Tomasz Bielski   
wtorek, 05 lutego 2019 00:04
MOHT  -  GKH GDYNIA   5:6   (2:2;1:1;2:3)
 
 
   0:55 (0-1) Przybyła Karol-Andrzejewski Jan
   2:06 (1-1) Kazimierczak Artur PS
   3:53 (1-2) Kempa Michał-Andrzejewski Jan (sm-1)
 13:40 (2-2) Kazimierczak Artur-Szczepkowski Leszek
 16:21 (3-2) Stańczyk Jakub-Bruliński Arkadiusz,Kuklis Tomasz
 21:39 (3-3) Kłosiński Michał-Kempa Michał (sm-1)
 30:34 (4-3) Szot Krzysztof-Bruliński Arkadiusz
 32:08 (5-3) Kuklis Tomasz-Kazimierczak Konrad
 35:00 (5-4) Andrzejewski Jan-Kłosiński Michał
 36:08 (5-5) Lickiewicz Piotr-Przybyła Karol,Kempa Michał
 41:52 (5-6) Andrzejewski Jan-Kłosiński Michał
 

pi

01

lut

2019

GOLDWELL - GKH GDYNIA 3 - 6 Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Tomasz Bielski   
piątek, 01 lutego 2019 10:31
GOLDWELL  -  GKH GDYNIA  3 : 6  (1:2;1:2;1:2)
 
 
   0:26 (0-1) Andzejewski Jan
   3:33 (1-1) Oppeln-Bronikowski Kamil-Ryń Jakub
   9:12 (1-2) Lickiewicz Piotr-Przybyła Karol
 18:59 (2-2) Oppeln-Bronikowski Kamil
 22:56 (2-3) Kłosiński Michał
 29:11 (2-4) Kempa Michał
 36:35 (2-5) Przybyła Karol (sm+1)
 40:13 (3-5) Oppeln-Bronikowski Kamil-Ryń Jakub,Piotrowicz Marek
 41:33 (3-6) Andrzejewski Jan-Lickiewicz Piotr,Kłosiński Michał (sm+1)
 

śr

30

sty

2019

DRAGONS - LIDER 8-1 Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Tomasz Bielski   
środa, 30 stycznia 2019 23:45
DRAGONS - LIDER   8-1   (1:0;5:0;2:1)
 
 
   2:01 (1-0) Dzięgiel Paweł-Lisek Marcin
 16:51 (2-0) Lisek Marcin-Krtek Jiri,Wróbel Adrian
 23:53 (3-0) Wróbel Adrian-Krtek Jiri,Purzyński Bartosz
 24:27 (4-0) Lisek Marcin-Piaszczyński Mateusz
 25:43 (5-0) Krtek Jiri-Kosonen Anton,Kasperski Łukasz
 27:08 (6-0) Piaszczyński Mateusz-Dzięgiel Paweł
 34:47 (7-0) Nadrowski Robert (sm-1)
 37:37 (7-1) Piotrowski Oskar-Dolewski Patryk
 40:53 (8-1) Krtek Jiri-Kasperski Łukasz (sm-1)
 
 
 

wto

29

sty

2019

FCDH - GRIZZLIES 1-0 K Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Grzesiek   
wtorek, 29 stycznia 2019 23:58

FCDH - GRIZZLIES 1-0 (0-0,0-0,0-0,1-0)

45:00 (1-0) Lis Adam (PS)

 

pon

28

sty

2019

MOHT - MAD DOGS 5-8 Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Grzesiek   
poniedziałek, 28 stycznia 2019 23:58
MOHT - MAD DOGS 5-8 (0-1,3-2,2-5)
 1:36 (0-1) Opanasyuk Gleb-Wojciechowski Przemysław
17:34 (0-2) Wojciechowski Przemysław-Okuniewski Michał,Opanasyuk Gleb
19:56 (1-2) Czerniewski Radek-Kuklis Tomasz
26:08 (2-2) Kazimierczak Konrad-Mielczarek Andrzej
27:10 (2-3) Żołnowski Michał-Okuniewski Michał,Wojciechowski Przemysław
28:28 (3-3) Czerniewski Radek-Szczepkowski Leszek
31:23 (3-4) Okuniewski Michał-Kocemba Piotr
34:09 (4-4) Kazimierczak Artur-Mielczarek Andrzej,Stańczyk Jakub
37:04 (4-5) Kocemba Piotr-Opanasyuk Gleb
37:57 (4-6) Kocemba Piotr-Żołnowski Michał,Witkowski Tomasz
40:25 (5-6) Kazimierczak Artur-Czerniewski Radek
42:18 (5-7) Kocemba Piotr-Żołnowski Michał
44:01 (5-8) Klein Rafał-Opanasyuk Gleb,Wojciechowski Przemysław
 
 
 
 
 
Poprawiony: wtorek, 29 stycznia 2019 00:00
 

pi

25

sty

2019

GOLDWELL - MAD DOGS 4-6 Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Grzesiek   
piątek, 25 stycznia 2019 00:03
GOLDWELL - MAD DOGS 4-6(0-2,2-3,2-1)
 3:32 (0-1) Suwała Grzegorz-Opanasyuk Gleb,Wojciechowski Przemysław
11:11 (0-2) Kocemba Piotr-Okuniewski Michał
16:05 (1-2) Turos Sebastian (PS)
17:17 (1-3) Kocemba Piotr-Okuniewski Michał,Witkowski Tomasz (Sm +1)
26:16 (1-4) Opanasyuk Gleb-Malicki Piotr (Sm -1)
27:03 (2-4) Zgórski Szymon-Oppeln-Bronikowski Kamil,Brzeziński Jacek
28:44 (2-5) Palimeris Karol-Okuniewski Michał (Sm +1)
33:23 (3-5) Oppeln-Bronikowski Kamil
35:03 (3-6) Suwała Grzegorz-Witkowski Tomasz,Żołnowski Michał (Sm +1)
36:32 (4-6) Oppeln-Bronikowski Kamil-Błażuk Tomasz
 

śr

23

sty

2019

GKH GDYNIA - LIDER HT 5-3 Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Grzesiek   
środa, 23 stycznia 2019 12:44
GKH GDYNIA - LIDER 5-3 (1-2,3-1,1-0)
 
12:37 (0-1) Piotrowski Oskar-Wojtoniak Dominik,Myszkiewicz Krzysztof
14:43 (0-2) Kusiński Marcin-Kamiński Robert
14:54 (1-2) Kłosiński Michał
20:45 (2-2) Przybyła Karol-Kłosiński Michał (Sm -1)
21:02 (2-3) Wojtoniak Dominik
23:36 (3-3) Andrzejewski Jan-Jagodziński Konrad
25:40 (4-3) Kempa Michał-Lickiewicz Piotr
41:15 (5-3) Kłosiński Michał-Przybyła Karol
 

wto

22

sty

2019

MEDIA TEAM - GRIZZLIES 7-6k Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Tomasz Bielski   
wtorek, 22 stycznia 2019 23:59
MEDIA TEAM  -  GRIZZLIES  -  7-6k (2:1;0:3;4:2) 
 
 
   1:57 (1-0) Wereda Robert
   4:47 (1-1) Podracka Ewa-Kopczyński Rafał
   8:07 (2-1) Tywczyński Tomasz-Kusiński Marcin
 16:05 (2-2) Podracka Ewa-Szulpin Artur
 21:13 (2-3) Kuźmicz Albert-Kopczyński Rafał
 21:41 (2-4) Sawicki Robert-Andrzejewski Krzysztof
 28:51 (2-5) Kopczyński Rafał
 31:35 (3-5) Kusiński Marcin-Sołdyk Jarosław,Tywczyński Tomasz (sm+1)
 36:30 (4-5) Sołdyk Jarosław-Tywczyński Tomasz
 40:35 (5-5) Sołdyk Jarosław
 43:26 (6-5) Kulawinski Michał-Wereda Robert,Bussold Paweł
 44:34 (6-6) Leszczyński Piotr-Zaborowski Adam
 45:00 (7-6) Fojcik Maciej PS
 
 

czw

17

sty

2019

GKH GDYNIA - MAD DOGS 9 - 4 Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Tomasz Bielski   
czwartek, 17 stycznia 2019 23:51
GKH GDYNIA  -  SKH MAD DOGS  9:4  (5:1;3:2;1:1)
 
   2:01 (1-0) Zaborowski Adam-Grabowski Piotr
   4:33 (1-1) Opanasyuk Gleb-Kocemba Piotr
 10:08 (2-1) Elfstrom Hannes-Przybyła Karol,Kempa Michał (sm+1)
 11:55 (3-1) Przybyła Karol-Zaborowski Adam
 12:17 (4-1) Elfstrom Hannes-Gnerowicz Dariusz,Przybyła Karol
 14:30 (5-1) Kłosiński Michał-Lickiewicz Piotr,Przybyła Karol (sm+1)
 15:29 (5-2) Suwała Grzegorz
 16:53 (6-2) Kempa Michał-Przybyła Karol
 19:23 (6-3) Kaczmarek Piotr
 28:25 (7-3) Andrzejewski Jan-Lickiewicz Piotr,Kłosiński Michał (sm+2)
 28:36 (8-3) Maćkowiak Mariusz-Gnerowicz Dariusz,Blażejak Mateusz (sm+1)
 33:25 (8-4) Wojciechowski Przemysław
 40:37 (9-4) Andrzejewski Jan-Kłosiński Michał
 
Poprawiony: piątek, 18 stycznia 2019 11:32
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 111

Patronat rozgrywek

stoczniowiec logo

Natalia informuje

Najbliższe mecze: 

9.03 pon Goldwell-Mad Dogs
10.03 wt GKH2-Media
11.03 śr GKH-OHT
12.03 czw Marvins-Grizzlies

Zapraszamy na nasz profil na Facebook'u

 

Najbliższe mecze

Brak danych

Ostatnie wyniki

  GKH6-3OHT 
  GK215-1MED 

Ranking drużyn

TLH A

1 GOL Goldwell 21pkt
2 GKH GKH Gdynia 20pkt
3 OHT OHT 17pkt
4 MAD Mad Dogs 17pkt
5 DRG Dragons 15pkt

TLH B

1 LID Lider HT 27pkt
2 FAN FCDH 24pkt
3 GKH GKH Gdynia 2 18pkt
4 MAR Marvins 15pkt
5 GRZ Grizzlies 3pkt

6

GRZ Media 3pkt
 

Losowy zawodnik

Lider Hockey Team
Kamil Kamiński
Kamil Kamiński
Napastnik

A: TOP10 Kanadyjska

Kamil Oppeln-Bronikowski (GOL)   37
Michał Kłosiński (GKH)   28
Jacek Tyczyński (MAD)   23
Piotr Kocemba (MAD)   19
Sebastian Turos (GOL)   19
Artur Kazimierczak (OHT)   17
Gleb Opanasyuk (MAD)   17
Mateusz Barański (GKH)   16
Grzegorz Suwała (MAD)   14
Karol Przybyła (GKH)   14
Pełna tabela

A: TOP5 Strzelcy

Kamil Oppeln-Bronikowski (GOL)   21
Jacek Tyczyński (MAD)   19
Michał Kłosiński (GKH)   17
Sebastian Turos (GOL)   14
Artur Kazimierczak (OHT)   12
Pełna tabela

A: TOP5 Asystenci

Kamil Oppeln-Bronikowski (GOL)   16
Michał Kłosiński (GKH)   11
Grzegorz Cytawa (GOL)   11
Karol Przybyła (GKH)   10
Michał Okuniewski (MAD)   10
Pełna tabela

B: TOP10 Kanadyjska

Damian Kamiński (LID)   32
Jarosław Sołdyk (LID)   23
Mariusz Maćkowiak (GK2)   23
Piotr Kościński-Grabowski (GK2)   22
Adam Zaborowski (GK2)   22
Lukáš Páleníček (FAN)   19
Piotr Tabisz (FAN)   19
Maciej Guzowski (LID)   18
Jan Pawłowski (FAN)   18
Jakub Korthals (FAN)   17
Pełna tabela

B: TOP5 Strzelcy

Damian Kamiński (LID)   18
Adam Zaborowski (GK2)   16
Piotr Kościński-Grabowski (GK2)   12
Mariusz Maćkowiak (GK2)   11
Jarosław Sołdyk (LID)   11
Pełna tabela

B: TOP5 Asystenci

Maciej Guzowski (LID)   15
Damian Kamiński (LID)   14
Mariusz Maćkowiak (GK2)   12
Jarosław Sołdyk (LID)   12
Piotr Tabisz (FAN)   10
Pełna tabela
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack