Trójmiejska Liga Hokeja

Trójmiejska Liga Hokeja

Polish Czech English Finnish German Russian Slovak Swedish
Start
Trójmiejska Liga Hokeja

śr

05

gru

2018

GRIZZLIES - FCDH 6-1 Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Grzesiek   
środa, 05 grudnia 2018 23:37
GRIZZLIES - FCDH 6-1 (1-1,2-0,3-0)
 
01:12 (0-1) Palenicek Lukas-Tabisz Piotr
04:15 (1-1) Bielas Tomasz
24:04 (2-1) Maćkowiak Mariusz-Zaborowski Adam,Leszczyński Piotr (Sm +1)
27:12 (3-1) Leszczyński Piotr-Maćkowiak Mariusz,Zaborowski Adam
32:23 (4-1) Kopczyński Rafał-Bielas Maciej
39:05 (5-1) Podracki Krzysztof
42:07 (6-1) Maćkowiak Mariusz-Bielas Tomasz,Kuchta Tomasz
Poprawiony: środa, 05 grudnia 2018 23:38
 

pon

03

gru

2018

LIDER - GDYNIA 2-4 Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Grzesiek   
poniedziałek, 03 grudnia 2018 23:55
LIDER - GDYNIA 2-4 (0-1,2-3,0-0)
13:40 (0-1) Gnerowicz Dariusz
16:47 (0-2) Elfstrom Hannes-Barański Mateusz,Maćkowiak Mariusz
17:19 (0-3) Barański Mateusz (PS)
23:27 (1-3) Kamiński Damian (Sm -1)
24:34 (1-4) Andrzejewski Jan-Przybyła Karol
25:25 (2-4) Myszkiewicz Krzysztof
 

pi

30

lis

2018

DRAGONS - GOLDWELL 8-2 Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Grzesiek   
piątek, 30 listopada 2018 18:16
DRAGONS - GOLDWELL 8-2 (2-2,2-0,4-0)
 
00:50 (1-0) Krtek Jiri-Wróbel Adrian
 3:58 (1-1) Oppeln-Bronikowski Kamil-Błażuk Tomasz
 7:59 (2:1) Marcinkowski Adam-Piaszczyński Mateusz,Dzięgiel Paweł
 9:59 (2:2) Oppeln-Bronikowski Kamil-Turos Adrian,Cytawa Piotr
24:42 (3:2) Dzięgiel Paweł-Marcinkowski Adam,Piaszczyński Mateusz
26:47 (4:2) Lipiński Damian-Krtek Jiri
30:23 (5:2) Krtek Jiri-Lipiński Damian,Wróbel Adrian (Sm +1)
34:37 (6:2) Krtek Jiri-Lipiński Damian,Szumera Piotr
35:03 (7:2) Marcinkowski Adam-Dzięgiel Paweł
42:06 (8:2) Marcinkowski Adam-Dzięgiel Paweł
 

śr

28

lis

2018

LIDER HT - MOHT 3-7 Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Tomasz Bielski   
środa, 28 listopada 2018 23:52
LIDER HT  -  M O H T  -   3-7 (1-2;1-3;1-2)
 
   1:32 (0-1) Czerniewski Radek-Szot Krzysztof,Narzyński Ryszard
   4:37 (0-2) Mielczarek Andrzej-Kazimierczak Artur,Cejnóg Tomasz
   8:16 (1-2) Sołdyk Jarosław-Kamiński Damian,Kamiński Kamil
 17:35 (1-3) Czerniewski Radek-Stańczyk Jakub
 18:17 (1-4) Kazimierczak Artur-Stańczyk Jakub,Walicki Jakub (sm+1)
 23:08 (1-5) Stańczyk Jakub-Kazimierczak Artur
 25:28 (2-5) Młyński Michał (sm+2)
 32:43 (3-5) Kamiński Kamil-Rembowicz Artur (sm+1)
 41:33 (3-6) Czerniewski Radek-Kazimierczak Artur,Cejnóg Tomasz
 
 
 

wto

27

lis

2018

GRIZZLIES - MEDIA TEAM 4-7 Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Tomasz Bielski   
wtorek, 27 listopada 2018 23:51
GRIZZLIES - MEDIA TEAM   (0-2;3-3;1-2)
 
 
   3:50 (0-1) Pokorski Artur-Grandys Marcin
   6:10 (0-2) Pokorski Artur-Sołdyk ,Grandys Marcin
 20:55 (1-2) Leszczyński Piotr-Zaborowski Adam
 24:33 (1-3) Grandys Marcin-Bochiński Michał (sm+1)
 26:52 (2-3) Leszczyński Piotr-Maćkowiak Mariusz,Smigielski Michał
 27:46 (3-3) Śmigielski Michał-Leszczyński Piotr,Maćkowiak Mariusz
 28:20 (3-4) Grandys Marcin-Pokorski Artur
 29:38 (3-5) Sołdyk Jarosław
 39:49 (3-6) Pokorski Artur-Sołdyk Jarosław
 41:37 (4-6) Śmigielski Michal-Maćkowiak Mariusz,Zaborowski Adam
 44:40 (4-7) Kulawiński Michał EN
 
 
 
   
 

pon

26

lis

2018

MAD DOGS - GKH GDYNIA 5-2 Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Tomasz Bielski   
poniedziałek, 26 listopada 2018 23:48
MAD DOGS - GKH GDYNIA  5-2 (1-0;3-0;1-2)
 
 
   7:40 (1-0) Klein Rafał-Kocemba Piotr
 21:08 (2-0) Kocemba Piotr-Opanasyuk Gleb (sm+1)
 23:35 (3-0) Żołnowski Michał-Byzewski Wojciech
 26:41 (4-0) Żołnowski Michał-Molenda Damian,Suwała Grzegorz (sm+1)
 37:01 (4-1) Głogowski Grzegorz-Przybyla Karol (sm+1)
 41:46 (5-1) Okuniewski Michał (sm-1)
 43:11 (5-2) Kłosiński Michał-Andrzejewski Jan,Przybyła Karol (sm+1)
 
 
 
 

czw

22

lis

2018

GKH GDYNIA - DRAGONS 5-3 Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Tomasz Bielski   
czwartek, 22 listopada 2018 23:49
GKH GDYNIA - DRAGONS 5-3 (2-1;2-0;1-2)
 
   4:15 (1-0) Barański Mateusz
   8:28 (2-0) Kłosińki Michał-Maćkowiak Mariusz
 10:20 (2-1) Lipiński Damian-Pawłowski Jan,Wróbel Adrian
 20:50 (3-1) Kłosiński Michał-Przybyła Karol (sm-1)
 23:20 (4-1) Barański Mateusz
 33:33 (4-2) Dzięgiel Paweł-Kosonen Anton
 35:21 (4-3) Kosonen Anton-Pawłowski Jan
 37:52 (5-3) Kłosiński Michał
 
 
 
Poprawiony: sobota, 24 listopada 2018 11:23
 

czw

22

lis

2018

MOHT - Goldwell 11-3 Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Natalia Konicz   
czwartek, 22 listopada 2018 12:01

MARVINS OLIWA HOCKEY TEAM - GOLDWELL GDAŃSK 11-3 (1-2, 4-0, 6-1)

  2:06 (0-1) Oppeln-Bronikowski Kamil
  8:45 (0-2) Oppeln-Bronikowski Kamil - Brzeziński Jacek
12:24 (1-2) Szot Krzysztof - Czerniewski Radosław
20:42 (2-2) Walicki Jakub - Stańczyk Jakub
25:02 (3-2) Kazimierczak Artur - Bruliński Arkadiusz
26:21 (4-2) Szczepkowski Leszek - Cyganowski Maciej - Czerniewski Radosław (sm+1)
26:44 (5-2) Kazimierczak Artur
33:37 (6-2) Stańczyk Jakub - Kazimierczak Artur - Strojny Rafał
35:28 (7-2) Bruliński Arkadiusz - Szczepkowski Leszek - Cyganowski Maciej (sm+1)
36:19 (8-2) Walicki Jakub - Cyganowski Maciej - Mielczarek Andrzej
37:03 (8-3) Ryń Jakub - Oppeln-Bronikowski Kamil
37:51 (9-3) Walicki Jakub - Bruliński Arkadiusz - Stańczyk Jakub
41:31 (10-3) Czerniewski Radosław - Bruliński Arkadiusz - Kułak Bartłomiej
44:59 (11-3) Kazimierczak Artur (sm-1)

Poprawiony: sobota, 24 listopada 2018 11:23
 

wto

20

lis

2018

FCDH - NOWI 3 - 1 Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Tomasz Bielski   
wtorek, 20 listopada 2018 23:52
FCDH -  NOWI  3 - 1 (1-1;1-0;1-0)
 
   6:54 (0-1) Garcia Bravo Francisco Jose-Jabłoński Tomasz,Kondlewski Maciej
 10:28 (1-1) Tabisz Piotr (sm+1)
 21:18 (2-1) Palenicek Lukas-Tabisz Piotr,Korthals Jakub
 42:14 (3-1) Korthals Jakub (sm+1)
Poprawiony: sobota, 24 listopada 2018 11:24
 

pon

19

lis

2018

MAD DOGS - LIDER HT 1 - 7 Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Tomasz Bielski   
poniedziałek, 19 listopada 2018 23:53
MAD DOGS - LIDER HT  1 - 7 (1-1;0-2;0-4)
 
 
   6:40 (1-0) Wojciechowski Przemysław-Opanasyuk Gleb,Klein Rafał
 12:22 (1-1) Rembowicz Artur-Piotrowski Oskar,Bittner Mikołaj (sm+1)
 18:13 (1-2) Wojtoniak Dominik-Kamiński Damian (sm-1)
 21:45 (1-3) Piotrowski Oskar-Młyński Michał,Sołdyk Jarosław (sm+1)
 36:49 (1-4) Kamiński Damian
 41:09 (1-5) Piotrowski Oskar-Kamiński Damian,Sołdyk Jarosław (sm+1)
 43:23 (1-6) Kamiński Damian-Kamiński Robert,Sołdyk Jarosław
 43:59 (1-7) Sołdyk Jarosław-Kaminski Damian,Piotrowski Oskar
 
 
 
   

 

Poprawiony: sobota, 24 listopada 2018 11:24
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 108

Patronat rozgrywek

stoczniowiec logo

Natalia informuje

W nadchodzącym tygodniu: 

2.12 pon OHT-Mad Dogs
3.12 wt Marvins-Grizzlies
4.12 śr GKH-Goldwell
5.12 czw Media-GKH 2


Zapraszamy na nasz profil na Facebook'u

 

Najbliższe mecze

Mon, 09 Dec 2019 21:30 
TLH B 2019/2020
Marvins
Marvins
: Media
Media
Statystyki sezonu
Poprzedni mecz 10/22/19
TLH B 2019/2020
Media - Marvins   2:4

Tue, 10 Dec 2019 21:30 
Fan Klub
Fan Klub
: Lider
Lider
Statystyki sezonu
Poprzedni mecz 11/26/19
TLH B 2019/2020
Fan Klub - Lider   4:7

Ostatnie wyniki

  MED4-6GK2 
  GKH5-2GOL 

Ranking drużyn

TLH A

1 GOL Goldwell 12pkt
2 GKH GKH Gdynia 9pkt
3 OHT OHT 8pkt
4 DRG Dragons 7pkt
5 MAD Mad Dogs 3pkt

TLH B

1 LID Lider HT 15pkt
2 FAN FCDH 12pkt
3 GKH GKH Gdynia 2 9pkt
4 MAR Marvins 6pkt
5 GRZ Grizzlies 3pkt

6

GRZ Media 0pkt
 

Losowy zawodnik

Media Team
Renata Tokarska
Renata Tokarska
Obrońca

A: TOP10 Kanadyjska

Kamil Oppeln-Bronikowski (GOL)   17
Sebastian Turos (GOL)   9
Grzegorz Cytawa (GOL)   8
Damian Lipiński (DRG)   7
Rafał Jasiński (OHT)   7
Michał Kłosiński (GKH)   7
Karol Przybyła (GKH)   6
Jacek Tyczyński (MAD)   6
Dawid Kozłowski (DRG)   6
Mateusz Piaszczyński (DRG)   5
Pełna tabela

A: TOP5 Strzelcy

Kamil Oppeln-Bronikowski (GOL)   10
Sebastian Turos (GOL)   8
Jacek Tyczyński (MAD)   6
Damian Lipiński (DRG)   5
Rafał Jasiński (OHT)   4
Pełna tabela

A: TOP5 Asystenci

Grzegorz Cytawa (GOL)   8
Kamil Oppeln-Bronikowski (GOL)   7
Jakub Stańczyk (OHT)   4
Michał Kłosiński (GKH)   4
Dawid Kozłowski (DRG)   4
Pełna tabela

B: TOP10 Kanadyjska

Damian Kamiński (LID)   15
Jarosław Sołdyk (LID)   10
Lukáš Páleníček (FAN)   10
Marcin Kusiński (LID)   9
Maciej Guzowski (LID)   8
Krzysztof Myszkiewicz (LID)   7
Jan Pawłowski (FAN)   7
Igor Tomczyk (FAN)   6
Patryk Dolewski (LID)   6
Jakub Korthals (FAN)   6
Pełna tabela

B: TOP5 Strzelcy

Damian Kamiński (LID)   9
Marcin Kusiński (LID)   7
Lukáš Páleníček (FAN)   7
Patryk Dolewski (LID)   4
Jan Pawłowski (FAN)   4
Pełna tabela

B: TOP5 Asystenci

Maciej Guzowski (LID)   7
Damian Kamiński (LID)   6
Jarosław Sołdyk (LID)   6
Piotr Malicki (LID)   5
Krzysztof Myszkiewicz (LID)   5
Pełna tabela
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack