Trójmiejska Liga Hokeja

Trójmiejska Liga Hokeja

Polish Czech English Finnish German Russian Slovak Swedish
Start
Trójmiejska Liga Hokeja

wto

12

mar

2019

GRIZZLIES - NOWA 3 - 4 Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Tomasz Bielski   
wtorek, 12 marca 2019 23:46
GRIZZLIES - NOWA   3 - 4 (1-1;2-3;0-0)
 
   3:03 (1-0) Podracka Ewa
   8:23 (1-1) Kondlewski Maciej-Gachowski Damian
 16:02 (2-1) Zaborowski Adam-Głogowski Grzegorz
 18:16 (3-1) Maćkowiak Mariusz-Podracki Krzysztof,Zaborowski Adam
 19:56 (3-2) Sławiński Grzegorz-Kondlewski Maciej
 21:09 (3-3) Burtowy Mateusz-Szymko Cyprian
 23:18 (3-4) Cejnóg Tomasz-Kondlewski Maciej
 
 
Poprawiony: wtorek, 19 marca 2019 12:01
 

czw

07

mar

2019

GRIZZLIES - MEDIA TEAM 4 - 2 Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Tomasz Bielski   
czwartek, 07 marca 2019 23:50
GRIZZLIES  -  MEDIA TEAM 4 - 2  (0-0;3-0;1-2)
 
 15:24 (1-0) Zaborowski Adam (sm+1)
 19:10 (2-0) Bielas Tomasz-Podracka Ewa,Andrzejewski Krzysztof
 20:31 (3-0) Żółtowski Przemek-Podracka Ewa
 32:38 (3-1) Fojcik Maciej-Grandys Marcin
 33:20 (3-2) Grandys Marcin-Fojcik Maciej
 36:36 (4-2) Zaborowski Adam
 
Poprawiony: piątek, 08 marca 2019 14:36
 

śr

06

mar

2019

FCDH - NOWA 5-2 Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Grzesiek   
środa, 06 marca 2019 14:13
 FCDH - NOWA 5-2 (2-0,3-1,0-1)
 
7:30 (1-0) Korthals Jakub-Tabisz Piotr,Pacholczyk Tomasz (Sm +1)
14:29 (2-0)Korthals Jakub-Mianecki Krzysztof,Tabisz Piotr
15:47 (2-1) Sławiński Grzegorz-Kondlewski Maciej
21:34 (3-1) Korthals Jakub-Tabisz Piotr,Pacholczyk Tomasz
27:29 (4-1)Kardasiński Marek-Kłosiński Witold,Rykaczewski Krzysztof
29:49 (5-1) Palenicek Lukas-Lis Adam,Tomczyk Igor
44:48 (5-2) Winczewski Marek-Grzegorczyk Paweł,Cejnóg Tomasz
 
 

pi

01

mar

2019

MOHT - DRAGONS 9-4 Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Grzesiek   
piątek, 01 marca 2019 23:27
MOHT - DRAGONS 9-4 (4-1,4-2,1-1)
 
 1:47 (1-0) Kazimierczak Konrad-Stańczyk Jakub
 3:03 (2-0) Szwed Paweł-Szot Krzysztof,Kazimierczak Artur
 5:19 (3-0) Szwed Paweł-Kazimierczak Artur,Bruliński Arkadiusz
 6:04 (3-1) Krtek Jiri-Kasperski Łukasz,Wróbel Adrian (Sm +1)
10:21 (4-1) Kazimierczak Artur-Szot Krzysztof
15:19 (5-1) Kazimierczak Artur-Szot Krzysztof
16:37 (5-2) Krtek Jiri-Kasperski Łukasz,Wróbel Adrian (Sm +1)
17:14 (6-2) Kazimierczak Artur-Szot Krzysztof,Szwed Paweł
24:42 (7-2) Szot Krzysztof-Szwed Paweł,Stańczyk Jakub
25:04 (8-2) Czerniewski Radosław-Szymko Cyprian
27:52 (8-3) Purzyński Bartosz-Lipiński Damian,Wróbel Adrian
31:03 (8-4) Krtek Jiri-Dzięgiel Paweł,Gulczyński Maciej
44:09 (9-4) Czerniewski Radosław-Bruliński Arkadiusz
Poprawiony: piątek, 01 marca 2019 23:29
 

czw

28

lut

2019

GKH GDYNIA - DRAGONS 7 - 3 Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Tomasz Bielski   
czwartek, 28 lutego 2019 23:52
GKH GDYNIA - DRAGONS 7 - 3 (3-1;0-1;4-1)
 
   3:16 (1-0) Kłosiński Michał-Głogowski Grzegorz
   4:43 (2-0) Grabowski Piotr-Elfstrom Hannes
 10:06 (2-1) Kosonen Anton-Krtek Jiri,Piaszczyński Mateusz (sm+1)
 14:08 (3-1) Lickiewicz Piotr-Przybyła Karol (sm+1)
 18:16 (3-2) Wróbel Adrian-Piaszczyński Mateusz,Marcinkowski Adam (sm+1)
 31:14 (4-2) Przybyła Karol-Elfstrom Hannes
 42:20 (5-2) Andrzejewski Jan-Grabowski Piotr,Elfstrom Hannes
 42:37 (6-2) Kłosiński Michał-Lickiewicz Piotr
 44:13 (6-3) Marcinkowski Adam-Dzięgiel Paweł,Wycichowski Wawrzyniec
 44:42 (7-3) Kłosiński Michał-Gnerowicz Dariusz
 

 

Poprawiony: piątek, 08 marca 2019 14:36
 

śr

27

lut

2019

MOHT - GOLDWELL 7-2 Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Tomasz Bielski   
środa, 27 lutego 2019 23:47
MOHT  -  GOLDWELL  7-2 (4-0;1-1;2-1)
 
   5:07 (1-0) Kazimierczak Konrad-Kazimierczak Artur,Stańczyk Jakub (sm+1)
   9:46 (2-0) Szwed Paweł-Stańczyk Jakub (sm+1)
 10:44 (3-0) Mielczarek Andrzej-Kazimierczak Konrad,Szwed Paweł
 14:51 (4-0) Szwed Paweł-Strojny Rafał
 15:54 (5-0) Kuklis Tomasz-Szwed Paweł,Szot Krzysztof
 27:55 (5-1) Maślak Robert-Ryń Jakub
 34:42 (6-1) Szot Krzysztof-Kuklis Tomasz,Szczepkowski Leszek
 42:53 (7-1) Stańczyk Jakub-Szwed Paweł
 44:44 (7-2) Turos Sebastian-Oppeln-Bronikowski Kamil
Poprawiony: piątek, 08 marca 2019 14:38
 

wto

26

lut

2019

MEDIA TEAM - FCDH 3-2 RK Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Grzesiek   
wtorek, 26 lutego 2019 23:57
MEDIA TEAM - FCDH 3-2 (2-0,0-2,0-0,1-0)
 
 4:56 (1-0) Sołdyk Jarosław-Kusiński Marcin
 7:20 (2-0) Błażejak Mateusz-Sołdyk Jarosław
21:40 (2-1) Palenicek Lukas-Mianecki Krzysztof,Tomczyk Igor (Sm +1)
24:56 (2-2) Kardasiński Marek-Palenicek Lukas,Tomczyk Igor
45:00 (3-2) Kusiński Marcin (Rk)
Poprawiony: wtorek, 26 lutego 2019 23:57
 

wto

26

lut

2019

Mad Dogs Sopot - Lider HT 15-3 Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Grzesiek   
wtorek, 26 lutego 2019 18:53
Mad Dogs Sopot - Lider HT 15-3 (5-1,5-1,5-1)
 
 0:45 (1-0) Suwała Grzegorz-Żołnowski Michał,Kocemba Piotr
 2:42 (2-0) Suwała Grzegorz-Palimeris Karol
11:01 (3-0) Wojciechowski Przemysław-Opanasyuk Gleb
13:18 (3-1) Sołdyk Jarosław-Kamiński Robert
13:33 (4-1) Suwała Grzegorz-Klein Rafał
14:24 (5-1) Okuniewski Michał-Palimeris Karol,Okuniewski Marcin (Sm +1)
19:13 (6-1) Kocemba Piotr (Sm -2)
21:00 (7-1) Opanasyuk Gleb-Wojciechowski Przemysław (Sm -2)
21:47 (7-2) Myszkiewicz Krzysztof-Kamiński Damian (Sm +1)
22:07 (8-2) Suwała Grzegorz-Kocemba Piotr,Klein Rafał
26:39 (9-2) Kocemba Piotr-Okuniewski Michał
27:24 (10-2) Kocemba Piotr-Żołnowski Michał
33:36 (11-2) Opanasyuk Gleb-Suwała Grzegorz,Wojciechowski Przemysław
34:08 (12-2) Kaczmarek Piotr-Okuniewski Michał
37:43 (12-3) Kamiński Robert-Rembowicz Artur
38:20 (13-3) Okuniewski Michał-Żołnowski Michał
40:41 (14-3) Suwała Grzegorz-Opanasyuk Gleb
41:43 (15-3) Okuniewski Michał-Palimeris Karol
 

czw

07

lut

2019

MAD DOGS - DRAGONS 4 - 2 Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Tomasz Bielski   
czwartek, 07 lutego 2019 23:54
MAD DOGS  -  DRAGONS   4 - 2   (3-0;0-1;1-1)
 
   2:45 (1-0) Okuniewski Michał-Wojciechowski Przemysław
 13:43 (2-0) Brucki Dariusz-Suwała Grzegorz,Kaczmarek Piotr
 14:43 (3-0) Molenda Damian-Witkowski Tomasz (sm+2)
 16:52 (3-1) Dzięgiel Paweł (sm+1)
 33:05 (3-2) Krtek Jiri (sm+1)
 43:09 (4-2) Kocemba Piotr-Żołnowski Michał
 
Poprawiony: piątek, 08 marca 2019 14:35
 

czw

07

lut

2019

GOLDWELL - LIDER 7-1 Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Grzesiek   
czwartek, 07 lutego 2019 13:03
GOLDWELL - LIDER 7-1 (3-0,1-0,3-1)
 6:03 (1-0) Oppeln-Bronikowski Kamil- Piotrowicz Marek,Skokowski Jarosław (Sm +1)
 9:27 (2-0) Cytawa Stanisław
11:26 (3-0) Cebela Paweł-Cytawa Piotr,Tomaszewicz Andrzej
23:16 (4-0) Oppeln-Bronikowski Kamil-Pogorzelski Kamil
34:17 (5-0) Oppeln-Bronikowski Kamil
36:10 (6-0) Cytawa Stanisław-Oppeln-Bronikowski Kamil
42:48 (7-0) Oppeln-Bronikowski Kamil-Brzeziński Jacek
43:49 (7-1) Piotrowski Oskar-Kamiński Damian,Guzowski Maciej
Poprawiony: czwartek, 07 lutego 2019 13:05
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 111

Patronat rozgrywek

stoczniowiec logo

Natalia informuje

Najbliższe mecze: 

9.03 pon Goldwell-Mad Dogs
10.03 wt GKH2-Media
11.03 śr GKH-OHT
12.03 czw Marvins-Grizzlies

Zapraszamy na nasz profil na Facebook'u

 

Najbliższe mecze

Brak danych

Ostatnie wyniki

  GKH6-3OHT 
  GK215-1MED 

Ranking drużyn

TLH A

1 GOL Goldwell 21pkt
2 GKH GKH Gdynia 20pkt
3 OHT OHT 17pkt
4 MAD Mad Dogs 17pkt
5 DRG Dragons 15pkt

TLH B

1 LID Lider HT 27pkt
2 FAN FCDH 24pkt
3 GKH GKH Gdynia 2 18pkt
4 MAR Marvins 15pkt
5 GRZ Grizzlies 3pkt

6

GRZ Media 3pkt
 

Losowy zawodnik

Media Team
Krzysztof Kwiatkowski
Krzysztof Kwiatkowski
Napastnik

A: TOP10 Kanadyjska

Kamil Oppeln-Bronikowski (GOL)   37
Michał Kłosiński (GKH)   28
Jacek Tyczyński (MAD)   23
Piotr Kocemba (MAD)   19
Sebastian Turos (GOL)   19
Artur Kazimierczak (OHT)   17
Gleb Opanasyuk (MAD)   17
Mateusz Barański (GKH)   16
Grzegorz Suwała (MAD)   14
Karol Przybyła (GKH)   14
Pełna tabela

A: TOP5 Strzelcy

Kamil Oppeln-Bronikowski (GOL)   21
Jacek Tyczyński (MAD)   19
Michał Kłosiński (GKH)   17
Sebastian Turos (GOL)   14
Artur Kazimierczak (OHT)   12
Pełna tabela

A: TOP5 Asystenci

Kamil Oppeln-Bronikowski (GOL)   16
Michał Kłosiński (GKH)   11
Grzegorz Cytawa (GOL)   11
Karol Przybyła (GKH)   10
Michał Okuniewski (MAD)   10
Pełna tabela

B: TOP10 Kanadyjska

Damian Kamiński (LID)   32
Jarosław Sołdyk (LID)   23
Mariusz Maćkowiak (GK2)   23
Piotr Kościński-Grabowski (GK2)   22
Adam Zaborowski (GK2)   22
Lukáš Páleníček (FAN)   19
Piotr Tabisz (FAN)   19
Maciej Guzowski (LID)   18
Jan Pawłowski (FAN)   18
Jakub Korthals (FAN)   17
Pełna tabela

B: TOP5 Strzelcy

Damian Kamiński (LID)   18
Adam Zaborowski (GK2)   16
Piotr Kościński-Grabowski (GK2)   12
Mariusz Maćkowiak (GK2)   11
Jarosław Sołdyk (LID)   11
Pełna tabela

B: TOP5 Asystenci

Maciej Guzowski (LID)   15
Damian Kamiński (LID)   14
Mariusz Maćkowiak (GK2)   12
Jarosław Sołdyk (LID)   12
Piotr Tabisz (FAN)   10
Pełna tabela
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack