Trójmiejska Liga Hokeja

Trójmiejska Liga Hokeja

Polish Czech English Finnish German Russian Slovak Swedish
Start
Trójmiejska Liga Hokeja

pon

01

kwi

2019

Grizzlies - Nowa 1-2 Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Grzesiek   
poniedziałek, 01 kwietnia 2019 22:54
GRIZZLIES - NOWA 1-2 (0-0,1-1,0-1)
 
21:34 (1-0) Kopczyński Rafał-Podracka Ewa,Podracki Krzysztof (Sm +1)
25:26 (1-1) Wróbel Jakub (Sm -1)
40:06 (1-2) Szymko Cyprian (Sm -1)
 
Poprawiony: poniedziałek, 14 października 2019 23:08
 

czw

28

mar

2019

Dragons - GKH Gdynia 5-3 Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Tomasz Bielski   
czwartek, 28 marca 2019 23:58
DRAGONS - GDYNIA 5-3 (2-1,1-2,2-0)
 
 1:53 (0-1) Gnerowicz Dariusz-Elfstrom Hannes 
 4:46 (1-1) Piaszczyński Mateusz- Dzięgiel Paweł,Purzyński Bartosz
14:02 (2-1) Piaszczyński Mateusz-Dzięgiel Paweł
15:49 (2-2) Barański Mateusz-Lickiewicz Piotr (Sm +1)
17:14 (3-2) Pawłowski Wiktorian-Mindak Maciej,Dzięgiel Paweł
29:51 (3-3) Barański Mateusz-Lickiewicz Piotr,Przybyła Karol (Sm -1)
39:13 (4-3) Wróbel Adrian-Nadrowski Robert
43:25 (5-3) Krtek Jiri-Wróbel Adrian,Ocepek Matija
Poprawiony: poniedziałek, 14 października 2019 23:08
 

czw

28

mar

2019

DRAGONS - GDYNIA 5-3 Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Tomasz Bielski   
czwartek, 28 marca 2019 23:57
DRAGONS - GDYNIA 5-3 (2-1,1-2,2-0)
 
 1:53 (0-1) Gnerowicz Dariusz-ELfstrom Hannes 
 4:46 (1-1) Piaszczyński Mateusz- Dzięgiel Paweł,Purzyński Bartosz
14:02 (2-1) Piaszczyński Mateusz-Dzięgiel Paweł
15:49 (2-2) Barański Mateusz-Lickiewicz Piotr (Sm +1)
17:14 (3-2) Pawłowski Wiktorian-Mindak Maciej,Dzięgiel Paweł
29:51 (3-3) Barański Mateusz-Lickiewicz Piotr,Przybyła Karol (Sm -1)
39:13 (4-3) Wróbel Adrian-Nadrowski Robert
43:25 (5-3) Krtek Jiri-Wróbel Adrian,Ocepek Matija
 

śr

27

mar

2019

LIDER - GOLDWELL 4-7 Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Tomasz Bielski   
środa, 27 marca 2019 23:53
LIDER - GOLDWELL 4-7 (1-1,0-4,3-2)
 
 1:03 (1-0) Rut Marcin-Sołdyk Jarosław
 8:23 (1-1) Oppeln-Bronikowski Kamil-Piotrowicz Marek
16:56 (1-2) Spichalski Przemek
17:58 (1-3) Pogorzelski Kamil-Cebela Paweł,Oppeln-Bronikowski Kamil
22:31 (1-4) Oppeln-Bronikowski Kamil-Spichalski Przemek,Pogorzelski Kamil
24:16 (1-5) Oppeln-Bronikowski Kamil-Cebela Paweł
33:24 (2-5) Kamiński Damian-Sołdyk Jarosław,Kamiński Robert
34:06 (3-5) Wojtoniak Dominik (Sm +1)
38:26 (4-5) Sołdyk Jarosław-Kamiński Damian
41:34 (4-6) Oppeln-Bronikowski Kamil
43:46 (4-7) Piech Tomasz-Oppeln-Bronikowski Kamil,Spichalski Przemysław
 

wto

26

mar

2019

F C D H - GRIZZLIES 5 : 3 Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Tomasz Bielski   
wtorek, 26 marca 2019 23:51
F C D H   -  GRIZZLIES  5 : 3 (1:1;1:2;3:0)
 
 
   5:52 (1-0) Tabisz Piotr-Tomczyk Igor
 14:43 (1-1) Maćkowiak Mariusz-Podracki Krzysztof
 16:59 (1-2) Śmigielski Michał-Maćkowiak Mariusz (sm+1)
 20:32 (1-3) Kuźmicz Albert
 27:44 (2-3) Palenicek Lukas (sm-1)
 32:06 (3-3) Lis Adam-Korthals Jakub (sm+1)
 34:02 (4-3) Tabisz Bartosz
 42:51 (5-3) Szczepański Bartosz-Rykaczewski Krzysztof
 
 

pon

25

mar

2019

M O H T - MAD DOGS 6 - 5 Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Tomasz Bielski   
poniedziałek, 25 marca 2019 23:56
M O H T   -   MAD DOGS  6 - 5 (2-1;2-1;2-3)
 
   2:05 (0-1) Byzewski Wojciech-Palimeris Karol
   4:15 (1-1) Szwed Paweł-Bruliński Arkadiusz,Stańczyk Jakub
 12:34 (2-1) Szot Krzysztof-Czerniewski Radosław,Kazimierczak Konrad
 18:39 (3-1) Szwed Paweł-Kazimierczak Artur (sm-1)
 19:24 (3-2) Opanasyuk Gleb
 23:06 (4-2) Kazimierczak Artur-Szwed Paweł,Bruliński Arkadiusz
 34:07 (4-3) Opanasyuk Gleb
 35:31 (5-3) Czerniewski Radosław-Kazimierczak Artur
 38:02 (5-4) Żołnowski Michał-Kocemba Piotr
 40:12 (5-5) Kocemba Piotr (sm+1)
 42:22 (6-5) Kazimierczak Artur-Szwed Paweł,Bruliński Arkadiusz (sm+1)
 
   
Poprawiony: wtorek, 26 marca 2019 11:43
 

czw

21

mar

2019

GKH GDYNIA - DRAGONS 3-4 Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Tomasz Bielski   
czwartek, 21 marca 2019 23:54
GKH GDYNIA - DRAGONS 3-4 (0-0,0-3,3-1)
 
18:36 (0-1) Wróbel Adrian-Lipiński Damian (Sm +2)
20:18 (0-2) Wróbel Adrian-Pawłowski Jan,Kosonen Anton
20:50 (0-3) Krek Jiri
33:44 (1-3) Woźniak Bartłomiej-Przybyła Karol (Sm +1)
37:19 (2-3) Lickiewicz Piotr- Kłosiński Michał,Andrzejewski Jan (Sm +1)
39:29 (3-3) Przybyła Karol-Woźniak Bartłomiej,Gnerowicz Dariusz
40:13 (3-4) Wróbel Adrian-Krtek Jiri
 

śr

20

mar

2019

GOLDWELL - LIDER 6-2 Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Tomasz Bielski   
środa, 20 marca 2019 23:46
GOLDWELL - LIDER 6-2 (2-1,1-0,)
 
 1:33 (0-1) Wojtoniak Dominik
 4:33 (1-1) Cebela Paweł-Oppeln-Bronikowski Kamil,Fojcik Paweł
14:24 (2-1) Oppeln-Bronikowski Kamil-Fojcik Maciej (Sm -1)
20:30 (3-1) Oppeln-Bronikowski Kamil-Ryń Jakub
31:39 (3-2) Piotrowski Oskar-Wojtoniak Dominik,Kamiński Damian (Sm -1)
38:39 (4-2) Piech Tomasz-Fojcik Maciej,Pogorzelski Kamil (Sm -2)
39:45 (5-2) Pogorzelski Kamil-Spichalski Przemysław (Sm -1)
40:03 (6-2) Oppeln-Bronikowski Kamil-Cebela Paweł,Piotrowicz Marek
 
 

wto

19

mar

2019

MEDIA TEAM - NOWA 3 - 1 Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Tomasz Bielski   
wtorek, 19 marca 2019 23:47
MEDIA TEAM - NOWA  3 - 1 (0:0;2:1;1:0)
 
 
 17:49 (0-1) Grabowski Piotr-Kondlewski Maciej (sm+1)
 22:19 (1-1) Tywczyński Tomasz-Fojcik Maciej,Kulawiński Michał
 22:59 (2-1) Sołdyk Jarosław-Bochiński Michał,Błażejak Mateusz
 32:03 (3-1) Tywczyński Tomasz-Grandys Marcin,Fojcik Maciej (sm+1)
 
 
 
   
 

wto

19

mar

2019

MAD DOGS - M O H T 4 - 8 Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Tomasz Bielski   
wtorek, 19 marca 2019 00:15
MAD DOGS  -  M O H T  4 - 8 (2-3;1-2;1-3)
 
   1:26 (1-0) Suwała Grzegorz
   5:37 (1-1) Kazimierczak Artur-Czerniewski Radek
   7:36 (1-2) Kazimierczak Artur-Szwed Paweł
   8:47 (1-3) Kazimierczak Konrad-Czerniewski Radek
 13:28 (2-3) Opanasyuk Gleb-Wojciechowski Przemysław (sm-1)
 20:27 (3-3) Kocemba Piotr-Żołnowski Michał
 22:33 (3-4) Kazimierczak Artur-Szot Krzysztof
 24:07 (3-5) Czerniewski Radek
 32:04 (3-6) Szot Krzysztof-Kazimierczak Artur
 36:19 (3-7) Bruliński Arkadiusz-Kazimierczak Artur
 36:38 (3-8) Czerniawski Radek-Kazimierczak Konrad
 38:35 (4-8) Suwała Grzegorz-Wojciechowski Przemysław,Witkowski Tomasz
 
 
Poprawiony: wtorek, 19 marca 2019 12:02
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 111

Patronat rozgrywek

stoczniowiec logo

Natalia informuje

Najbliższe mecze: 

9.03 pon Goldwell-Mad Dogs
10.03 wt GKH2-Media
11.03 śr GKH-OHT
12.03 czw Marvins-Grizzlies

Zapraszamy na nasz profil na Facebook'u

 

Najbliższe mecze

Brak danych

Ostatnie wyniki

  GKH6-3OHT 
  GK215-1MED 

Ranking drużyn

TLH A

1 GOL Goldwell 21pkt
2 GKH GKH Gdynia 20pkt
3 OHT OHT 17pkt
4 MAD Mad Dogs 17pkt
5 DRG Dragons 15pkt

TLH B

1 LID Lider HT 27pkt
2 FAN FCDH 24pkt
3 GKH GKH Gdynia 2 18pkt
4 MAR Marvins 15pkt
5 GRZ Grizzlies 3pkt

6

GRZ Media 3pkt
 

Losowy zawodnik

Goldwell Gdańsk
Przemysław Spichalski
Przemysław Spichalski
Napastnik

A: TOP10 Kanadyjska

Kamil Oppeln-Bronikowski (GOL)   37
Michał Kłosiński (GKH)   28
Jacek Tyczyński (MAD)   23
Piotr Kocemba (MAD)   19
Sebastian Turos (GOL)   19
Artur Kazimierczak (OHT)   17
Gleb Opanasyuk (MAD)   17
Mateusz Barański (GKH)   16
Grzegorz Suwała (MAD)   14
Karol Przybyła (GKH)   14
Pełna tabela

A: TOP5 Strzelcy

Kamil Oppeln-Bronikowski (GOL)   21
Jacek Tyczyński (MAD)   19
Michał Kłosiński (GKH)   17
Sebastian Turos (GOL)   14
Artur Kazimierczak (OHT)   12
Pełna tabela

A: TOP5 Asystenci

Kamil Oppeln-Bronikowski (GOL)   16
Michał Kłosiński (GKH)   11
Grzegorz Cytawa (GOL)   11
Karol Przybyła (GKH)   10
Michał Okuniewski (MAD)   10
Pełna tabela

B: TOP10 Kanadyjska

Damian Kamiński (LID)   32
Jarosław Sołdyk (LID)   23
Mariusz Maćkowiak (GK2)   23
Piotr Kościński-Grabowski (GK2)   22
Adam Zaborowski (GK2)   22
Lukáš Páleníček (FAN)   19
Piotr Tabisz (FAN)   19
Maciej Guzowski (LID)   18
Jan Pawłowski (FAN)   18
Jakub Korthals (FAN)   17
Pełna tabela

B: TOP5 Strzelcy

Damian Kamiński (LID)   18
Adam Zaborowski (GK2)   16
Piotr Kościński-Grabowski (GK2)   12
Mariusz Maćkowiak (GK2)   11
Jarosław Sołdyk (LID)   11
Pełna tabela

B: TOP5 Asystenci

Maciej Guzowski (LID)   15
Damian Kamiński (LID)   14
Mariusz Maćkowiak (GK2)   12
Jarosław Sołdyk (LID)   12
Piotr Tabisz (FAN)   10
Pełna tabela
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack