Trójmiejska Liga Hokeja

Trójmiejska Liga Hokeja

Polish Czech English Finnish German Russian Slovak Swedish
Start
Trójmiejska Liga Hokeja

czw

20

gru

2018

DRAGONS - MAD DOGS 1-4 Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Tomasz Bielski   
czwartek, 20 grudnia 2018 23:45
DRAGONS  -  MAD DOGS  1-4 (0-1;1-2;0-2)
 
 
   2:52 (0-1) Suwała Krzysztof-Klein Rafał
 16:55 (1-1) Wróbel Adrian-Marcinkowski Adam,Piaszczyński Mateusz (sm+1)
 19:52 (1-2) Malicki Piotr-Wojciechowski Przemysław,Suwała Grzegorz
 26:43 (1-3) Molenda Damian
 30:54 (1-4) Malicki Piotr-Wojciechowski Przemyslaw,Opanasyuk Gleb
 
 
 
Poprawiony: sobota, 22 grudnia 2018 18:38
 

czw

20

gru

2018

LIDER - GOLDWELL 3-4 Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Grzesiek   
czwartek, 20 grudnia 2018 16:31
LIDER - GOLDWELL 3-4 (0-1,1-1,2-2)
 
13:24 (0-1) Turos Adrian-Błażuk Tomasz
18:15 (0-2) Skokowski Jarosław-Brzeziński Jacek,Piotrowicz Marek (Sm +1)
20:36 (1-2) Dolewski Patryk-Wojtoniak Dominik
31:31 (-) Wojtoniak Dominik (PS)
32:10 (2-2)Myszkiewicz Krzysztof-Młyński Michał
33:56 (2-3) Cytawa Stanisław-Oppeln-Bronikowski Kamil
37:44 (-) Kamiński Damian (PS)
38:47 (3-3) Kamiński Kamil-Kamiński Damian,Sołdyk Jarosław (Sm +1)
43:46 (3-4) Oppeln-Bronikowski Kamil-Turos Adrian,Ryń Jakub
Poprawiony: piątek, 21 grudnia 2018 00:52
 

śr

19

gru

2018

MEDIA TEAM - FCDH 1-7 Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Grzesiek   
środa, 19 grudnia 2018 22:45
MEDIA TEAM - FCDH 1-7 (1:4,0:3,0:0)
 2:26 (1-0) Tywczyński Tomasz-Sołdyk Jarosław (Sm +1)
 5:47 (1-1) Pacholczyk Tomasz-Tabisz Piotr
 9:19 (1-2) Tabisz Piotr
12:38 (1-3) Palenicek Lukas-Tomczyk Igor,Ustowski Tomasz
13:31 (1-4) Tabisz Piotr-Szczepański Bartosz,Kardasiński Marek
17:51 (1-5) Tomczyk Igor-Szczepański Bartosz,Palenicek Lukas
25:43 (1-6) Kłosiński Witold-Kierznowski Grzegorz,Willich Robert
29:29 (1-7) Tomczyk Igor-Palenicek Lukas
 

wto

18

gru

2018

GKH GDYNIA - MOHT 10-3 Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Tomasz Bielski   
wtorek, 18 grudnia 2018 00:01
GKH GDYNIA - MOHT 10-3 (4-1;2-2;4-0)
 
    1:06 (1-0)  Lickiewicz Piotr-Andrzejewski Jan,Zaborowski Adam
    6:39 (2-0)  Kłosiński Michał (sm+1)
    6:53 (3-0)  Kłosiński Michał-Barański Mateusz,Gnerowicz Dariusz
  11:21 (3-1)  Mielczarek Andrzej-Bruliński Arkadiusz
  13:39 (4-1)  Kempa Michał-Barański Mateusz,Kłosiński Michał
  17:24 (4-2)  Kazimierczak Artur-Stańczyk Jakub
  24:13 (4-3)  Szot Krzysztof-Mielczarek Andrzej,Kazimierczak Artur
  24:56 (5-3)  Przybyła Karol
  25:39 (6-3)  Andrzejewski Jan-Przybyła Karol,Zaborowski Adam
  31:25 (7-3)  Kłosiński Michał-Przybyła Karol,Grabowski Piotr (sm+1)
  34:22 (8-3)  Gnerowicz Dariusz-Przybyła Karol,Barański Mateusz
  35:17 (9-3)  Barański Mateusz-Przybyła Karol (sm+1)
  35:25 (10-3)Andrzejewski Jan-Przybyła Karol
  
 
 
Poprawiony: wtorek, 18 grudnia 2018 09:09
 

czw

13

gru

2018

GKH GDYNIA - GOLDWELL 7-2 Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Tomasz Bielski   
czwartek, 13 grudnia 2018 23:53
GKH GDYNIA - GOLDWELL  7-2 (1-1;2-1;4-0)
 
    7:37 (1-0) Elfstrom Hannes-Andrzejewski Jan,Lickiewicz Piotr (sm+1)
 13:48 (1-1) Cytawa Stanisław-Oppeln-Bronikowski Kamil
 25:25 (2-1) Kempa Michał-Kłosiński Micha (sm+2)
 26:05 (3-1) Elfstrom Hannes-Zaborowski Adam (sm+1)
 28:45 (3-2) Oppeln-Bronikowski Kamil-Cytawa Stanisław,Zgórski Szymon (sm+1)
 34:21 (4-2) Barański Mateusz-Kłosiński Michał
 37:09 (5-2) Przybyła Karol-Głogowski Grzegorz
 40:53 (6-2) Gnerowicz Dariusz-Głogowski Grzegorz,Grabowski Piotr
 43:57 (7-2) Gnerowicz Dariusz-Przybyła Karol,Barański Mateusz
 
 
Poprawiony: wtorek, 18 grudnia 2018 09:09
 

czw

13

gru

2018

MAD DOGS - M O H T 5-4k Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Tomasz Bielski   
czwartek, 13 grudnia 2018 00:04
MAD DOGS  -  MOHT  5-4k (2-1;0-3;2-0;1-0)
 
   1:15 (1-0) Suwała Grzegorz-Opanasyuk Gleb
   3:39 (1-1) Bruliński Arkadiusz-Kazimierczak Artur,Szot Krzysztof
   9:29 (2-1) Opanasyuk Gleb
 18:42 (2-2) Cejnóg Tomasz-Bruliński Arkadiusz,Kazimierczak Artur (sm+1)
 24:53 (2-3) Kazimierczak Artur-Szczepkowski Leszek (sm+2)
 29:51 (2-4) Bruliński Arkadiusz-Cejnóg Tomasz (sm+1)
 42:08 (3-4) Okuniewski Michał-Molenda Damian,Zołnowski Michał (sm+1)
 43:44 (4-4) Okuniewski Michał-Molenda Damian,Palimeris Karol (sm+1)
 45:00 (5-4) Kocemba Piotr PS
 
Poprawiony: wtorek, 18 grudnia 2018 09:09
 

wto

11

gru

2018

NOWA - GRIZZLIES 4-2 Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Grzesiek   
wtorek, 11 grudnia 2018 23:56
NOWA - GRIZZLIES 4-2 (2-0,1-0,1-1)
 
11:05 (1-0) Jabłoński Tomasz (Sm -1)
12:41 (2-0) Kondlewski Maciej-Jabłoński Tomasz
29:00 (3-0) Grabowski Kacper-Kułak Bartlomiej
30:43 (3-1) Zaborowski Adam-Szulpin Artur
35:21 (3-2) Mackowiak Mariusz-Zaborowski Adam (Sm +1)
40:52 (4-2) Kondlewski Maciej-Burtowy Mateusz
 

wto

11

gru

2018

LIDER - DRAGONS 0-8 Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Grzesiek   
wtorek, 11 grudnia 2018 23:03
LIDER - DRAGONS 0-8 (0-5,0-2,0-1)
 
06:10 (0-1) Kosonen Anton- Piaszczyński Mateusz
06:48 (0-2) Pawłowski Wiktorian- Worwa Hubert
09:55 (0-3) Kosonen Anton- Piaszczyński Mateusz,Ocepek Matija
11:57 (0-4) Krtek Jiri-Lisek Marcin,Szumera Piotr
12:32 (0-5) Lisek Marcin
16:46 (0-6) Piaszczyński Mateusz- Kosonen Anton,Ocepek Matija
27:43 (0-7) Piaszczyński Mateusz-Dzięgiel Paweł,Kosonen Anton (Sm +1)
44:44 (0-8) Kosonen Anton-Dzięgiel Paweł,Kasperski Łukasz (Sm +2)
 

czw

06

gru

2018

MAD DOGS - GOLDWELL 6-5k Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Tomasz Bielski   
czwartek, 06 grudnia 2018 23:56
MAD DOGS - GOLDWELL 6-5k  (2-2;1-2;2-1)
 
   3:13 (0-1) Piotrowicz Marek-Oppeln-Bronikowski Kamil
   4:26 (1-1) Opanasyuk Gleb-Wojciechowski Przemysław (sm-1)
   6:00 (1-2) Cytawa Stanisław-Oppeln-Bronikowski Kamil
 12:38 (2-2) Malicki Piotr-Kaczmarek Piotr,Suwała Grzegorz (sm+1)
 15:10 (2-3) Oppeln-Bronikowski Kamil-Skokowski Jarosław
 17:32 (3-3) Suwała Grzegorz-Zołnowski Michał
 28:16 (3-4) Oppeln-Bronikowski Kamil
 32:51 (4-4) Wojciechowski Przemysław
 41:51 (4-5) Ryń Jakub-Oppeln-Bronikowski Kamil
 42:47 (5-5) Kaczmarek Piotr-Żołnowski Michał,Suwała Grzegorz
 45:00 (6-5) Kocemba Piotr PS
 
Poprawiony: piątek, 07 grudnia 2018 11:02
 

śr

05

gru

2018

DRAGONS - MOHT 3-4 Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Tomasz Bielski   
środa, 05 grudnia 2018 23:57
DRAGONS - MOHT  3 - 4  (1-1;1-1;1-2)
 
   6:10 (1-0) Ocepek Matija-Pawłowski Jan,Piaszczyński Mateusz (sm+1)
   7:31 (1-1) Bruliński Arkadiusz-Stańczyk Jakub,Walicki Jakub
 16:48 (1-2) Walicki Jakub-Kazimierczak Artur,Strojny Rafał (sm+1)
 21:09 (2-2) Piaszczyńskki Mateusz-Purzyński Bartosz
 38:56 (3-2) Krtek Jiri-Lipiński Damian
 42:22 (3-3) Kazimierczak Artur-Walicki Jakub (sm-1)
 43:28 (3-4) Szczepkowski Leszek-Czerniewski Radek
 
 
 
 
   
Poprawiony: piątek, 07 grudnia 2018 11:03
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 108

Patronat rozgrywek

stoczniowiec logo

Natalia informuje

W nadchodzącym tygodniu: 

2.12 pon OHT-Mad Dogs
3.12 wt Marvins-Grizzlies
4.12 śr GKH-Goldwell
5.12 czw Media-GKH 2


Zapraszamy na nasz profil na Facebook'u

 

Najbliższe mecze

Mon, 09 Dec 2019 21:30 
TLH B 2019/2020
Marvins
Marvins
: Media
Media
Statystyki sezonu
Poprzedni mecz 10/22/19
TLH B 2019/2020
Media - Marvins   2:4

Tue, 10 Dec 2019 21:30 
Fan Klub
Fan Klub
: Lider
Lider
Statystyki sezonu
Poprzedni mecz 11/26/19
TLH B 2019/2020
Fan Klub - Lider   4:7

Ostatnie wyniki

  MED4-6GK2 
  GKH5-2GOL 

Ranking drużyn

TLH A

1 GOL Goldwell 12pkt
2 GKH GKH Gdynia 9pkt
3 OHT OHT 8pkt
4 DRG Dragons 7pkt
5 MAD Mad Dogs 3pkt

TLH B

1 LID Lider HT 15pkt
2 FAN FCDH 12pkt
3 GKH GKH Gdynia 2 9pkt
4 MAR Marvins 6pkt
5 GRZ Grizzlies 3pkt

6

GRZ Media 0pkt
 

Losowy zawodnik

Mad Dogs Sopot
Krzysztof Suwała
Krzysztof Suwała
Napastnik

A: TOP10 Kanadyjska

Kamil Oppeln-Bronikowski (GOL)   17
Sebastian Turos (GOL)   9
Grzegorz Cytawa (GOL)   8
Damian Lipiński (DRG)   7
Rafał Jasiński (OHT)   7
Michał Kłosiński (GKH)   7
Karol Przybyła (GKH)   6
Jacek Tyczyński (MAD)   6
Dawid Kozłowski (DRG)   6
Mateusz Piaszczyński (DRG)   5
Pełna tabela

A: TOP5 Strzelcy

Kamil Oppeln-Bronikowski (GOL)   10
Sebastian Turos (GOL)   8
Jacek Tyczyński (MAD)   6
Damian Lipiński (DRG)   5
Rafał Jasiński (OHT)   4
Pełna tabela

A: TOP5 Asystenci

Grzegorz Cytawa (GOL)   8
Kamil Oppeln-Bronikowski (GOL)   7
Jakub Stańczyk (OHT)   4
Michał Kłosiński (GKH)   4
Dawid Kozłowski (DRG)   4
Pełna tabela

B: TOP10 Kanadyjska

Damian Kamiński (LID)   15
Jarosław Sołdyk (LID)   10
Lukáš Páleníček (FAN)   10
Marcin Kusiński (LID)   9
Maciej Guzowski (LID)   8
Krzysztof Myszkiewicz (LID)   7
Jan Pawłowski (FAN)   7
Igor Tomczyk (FAN)   6
Patryk Dolewski (LID)   6
Jakub Korthals (FAN)   6
Pełna tabela

B: TOP5 Strzelcy

Damian Kamiński (LID)   9
Marcin Kusiński (LID)   7
Lukáš Páleníček (FAN)   7
Patryk Dolewski (LID)   4
Jan Pawłowski (FAN)   4
Pełna tabela

B: TOP5 Asystenci

Maciej Guzowski (LID)   7
Damian Kamiński (LID)   6
Jarosław Sołdyk (LID)   6
Piotr Malicki (LID)   5
Krzysztof Myszkiewicz (LID)   5
Pełna tabela
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack