Trójmiejska Liga Hokeja

Trójmiejska Liga Hokeja

Polish Czech English Finnish German Russian Slovak Swedish
Start
Trójmiejska Liga Hokeja

czw

28

lut

2019

GKH GDYNIA - DRAGONS 7 - 3 Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Tomasz Bielski   
czwartek, 28 lutego 2019 23:52
GKH GDYNIA - DRAGONS 7 - 3 (3-1;0-1;4-1)
 
   3:16 (1-0) Kłosiński Michał-Głogowski Grzegorz
   4:43 (2-0) Grabowski Piotr-Elfstrom Hannes
 10:06 (2-1) Kosonen Anton-Krtek Jiri,Piaszczyński Mateusz (sm+1)
 14:08 (3-1) Lickiewicz Piotr-Przybyła Karol (sm+1)
 18:16 (3-2) Wróbel Adrian-Piaszczyński Mateusz,Marcinkowski Adam (sm+1)
 31:14 (4-2) Przybyła Karol-Elfstrom Hannes
 42:20 (5-2) Andrzejewski Jan-Grabowski Piotr,Elfstrom Hannes
 42:37 (6-2) Kłosiński Michał-Lickiewicz Piotr
 44:13 (6-3) Marcinkowski Adam-Dzięgiel Paweł,Wycichowski Wawrzyniec
 44:42 (7-3) Kłosiński Michał-Gnerowicz Dariusz
 

 

Poprawiony: piątek, 08 marca 2019 14:36
 

śr

27

lut

2019

MOHT - GOLDWELL 7-2 Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Tomasz Bielski   
środa, 27 lutego 2019 23:47
MOHT  -  GOLDWELL  7-2 (4-0;1-1;2-1)
 
   5:07 (1-0) Kazimierczak Konrad-Kazimierczak Artur,Stańczyk Jakub (sm+1)
   9:46 (2-0) Szwed Paweł-Stańczyk Jakub (sm+1)
 10:44 (3-0) Mielczarek Andrzej-Kazimierczak Konrad,Szwed Paweł
 14:51 (4-0) Szwed Paweł-Strojny Rafał
 15:54 (5-0) Kuklis Tomasz-Szwed Paweł,Szot Krzysztof
 27:55 (5-1) Maślak Robert-Ryń Jakub
 34:42 (6-1) Szot Krzysztof-Kuklis Tomasz,Szczepkowski Leszek
 42:53 (7-1) Stańczyk Jakub-Szwed Paweł
 44:44 (7-2) Turos Sebastian-Oppeln-Bronikowski Kamil
Poprawiony: piątek, 08 marca 2019 14:38
 

wto

26

lut

2019

MEDIA TEAM - FCDH 3-2 RK Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Grzesiek   
wtorek, 26 lutego 2019 23:57
MEDIA TEAM - FCDH 3-2 (2-0,0-2,0-0,1-0)
 
 4:56 (1-0) Sołdyk Jarosław-Kusiński Marcin
 7:20 (2-0) Błażejak Mateusz-Sołdyk Jarosław
21:40 (2-1) Palenicek Lukas-Mianecki Krzysztof,Tomczyk Igor (Sm +1)
24:56 (2-2) Kardasiński Marek-Palenicek Lukas,Tomczyk Igor
45:00 (3-2) Kusiński Marcin (Rk)
Poprawiony: wtorek, 26 lutego 2019 23:57
 

wto

26

lut

2019

Mad Dogs Sopot - Lider HT 15-3 Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Grzesiek   
wtorek, 26 lutego 2019 18:53
Mad Dogs Sopot - Lider HT 15-3 (5-1,5-1,5-1)
 
 0:45 (1-0) Suwała Grzegorz-Żołnowski Michał,Kocemba Piotr
 2:42 (2-0) Suwała Grzegorz-Palimeris Karol
11:01 (3-0) Wojciechowski Przemysław-Opanasyuk Gleb
13:18 (3-1) Sołdyk Jarosław-Kamiński Robert
13:33 (4-1) Suwała Grzegorz-Klein Rafał
14:24 (5-1) Okuniewski Michał-Palimeris Karol,Okuniewski Marcin (Sm +1)
19:13 (6-1) Kocemba Piotr (Sm -2)
21:00 (7-1) Opanasyuk Gleb-Wojciechowski Przemysław (Sm -2)
21:47 (7-2) Myszkiewicz Krzysztof-Kamiński Damian (Sm +1)
22:07 (8-2) Suwała Grzegorz-Kocemba Piotr,Klein Rafał
26:39 (9-2) Kocemba Piotr-Okuniewski Michał
27:24 (10-2) Kocemba Piotr-Żołnowski Michał
33:36 (11-2) Opanasyuk Gleb-Suwała Grzegorz,Wojciechowski Przemysław
34:08 (12-2) Kaczmarek Piotr-Okuniewski Michał
37:43 (12-3) Kamiński Robert-Rembowicz Artur
38:20 (13-3) Okuniewski Michał-Żołnowski Michał
40:41 (14-3) Suwała Grzegorz-Opanasyuk Gleb
41:43 (15-3) Okuniewski Michał-Palimeris Karol
 

czw

07

lut

2019

MAD DOGS - DRAGONS 4 - 2 Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Tomasz Bielski   
czwartek, 07 lutego 2019 23:54
MAD DOGS  -  DRAGONS   4 - 2   (3-0;0-1;1-1)
 
   2:45 (1-0) Okuniewski Michał-Wojciechowski Przemysław
 13:43 (2-0) Brucki Dariusz-Suwała Grzegorz,Kaczmarek Piotr
 14:43 (3-0) Molenda Damian-Witkowski Tomasz (sm+2)
 16:52 (3-1) Dzięgiel Paweł (sm+1)
 33:05 (3-2) Krtek Jiri (sm+1)
 43:09 (4-2) Kocemba Piotr-Żołnowski Michał
 
Poprawiony: piątek, 08 marca 2019 14:35
 

czw

07

lut

2019

GOLDWELL - LIDER 7-1 Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Grzesiek   
czwartek, 07 lutego 2019 13:03
GOLDWELL - LIDER 7-1 (3-0,1-0,3-1)
 6:03 (1-0) Oppeln-Bronikowski Kamil- Piotrowicz Marek,Skokowski Jarosław (Sm +1)
 9:27 (2-0) Cytawa Stanisław
11:26 (3-0) Cebela Paweł-Cytawa Piotr,Tomaszewicz Andrzej
23:16 (4-0) Oppeln-Bronikowski Kamil-Pogorzelski Kamil
34:17 (5-0) Oppeln-Bronikowski Kamil
36:10 (6-0) Cytawa Stanisław-Oppeln-Bronikowski Kamil
42:48 (7-0) Oppeln-Bronikowski Kamil-Brzeziński Jacek
43:49 (7-1) Piotrowski Oskar-Kamiński Damian,Guzowski Maciej
Poprawiony: czwartek, 07 lutego 2019 13:05
 

śr

06

lut

2019

MEDIA TEAM - NOWA 2-1 Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Grzesiek   
środa, 06 lutego 2019 17:13
MEDIA TEAM - NOWA 2-1 (1-0,0-1,1-0)
 
11:09 (1-0) Kusiński Marcin-Sołdyk Jarosław (Sm +1)
27:34 (1-1) Strojny Rafał-Burtowy Mateusz
35:14 (2-1) Tywczyński Jacek-Kusiński Marcin (Sm +1)
 
 

wto

05

lut

2019

MOHT - GKH GDYNIA 5 - 6 Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Tomasz Bielski   
wtorek, 05 lutego 2019 00:04
MOHT  -  GKH GDYNIA   5:6   (2:2;1:1;2:3)
 
 
   0:55 (0-1) Przybyła Karol-Andrzejewski Jan
   2:06 (1-1) Kazimierczak Artur PS
   3:53 (1-2) Kempa Michał-Andrzejewski Jan (sm-1)
 13:40 (2-2) Kazimierczak Artur-Szczepkowski Leszek
 16:21 (3-2) Stańczyk Jakub-Bruliński Arkadiusz,Kuklis Tomasz
 21:39 (3-3) Kłosiński Michał-Kempa Michał (sm-1)
 30:34 (4-3) Szot Krzysztof-Bruliński Arkadiusz
 32:08 (5-3) Kuklis Tomasz-Kazimierczak Konrad
 35:00 (5-4) Andrzejewski Jan-Kłosiński Michał
 36:08 (5-5) Lickiewicz Piotr-Przybyła Karol,Kempa Michał
 41:52 (5-6) Andrzejewski Jan-Kłosiński Michał
 

pi

01

lut

2019

GOLDWELL - GKH GDYNIA 3 - 6 Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Tomasz Bielski   
piątek, 01 lutego 2019 10:31
GOLDWELL  -  GKH GDYNIA  3 : 6  (1:2;1:2;1:2)
 
 
   0:26 (0-1) Andzejewski Jan
   3:33 (1-1) Oppeln-Bronikowski Kamil-Ryń Jakub
   9:12 (1-2) Lickiewicz Piotr-Przybyła Karol
 18:59 (2-2) Oppeln-Bronikowski Kamil
 22:56 (2-3) Kłosiński Michał
 29:11 (2-4) Kempa Michał
 36:35 (2-5) Przybyła Karol (sm+1)
 40:13 (3-5) Oppeln-Bronikowski Kamil-Ryń Jakub,Piotrowicz Marek
 41:33 (3-6) Andrzejewski Jan-Lickiewicz Piotr,Kłosiński Michał (sm+1)
 

śr

30

sty

2019

DRAGONS - LIDER 8-1 Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Tomasz Bielski   
środa, 30 stycznia 2019 23:45
DRAGONS - LIDER   8-1   (1:0;5:0;2:1)
 
 
   2:01 (1-0) Dzięgiel Paweł-Lisek Marcin
 16:51 (2-0) Lisek Marcin-Krtek Jiri,Wróbel Adrian
 23:53 (3-0) Wróbel Adrian-Krtek Jiri,Purzyński Bartosz
 24:27 (4-0) Lisek Marcin-Piaszczyński Mateusz
 25:43 (5-0) Krtek Jiri-Kosonen Anton,Kasperski Łukasz
 27:08 (6-0) Piaszczyński Mateusz-Dzięgiel Paweł
 34:47 (7-0) Nadrowski Robert (sm-1)
 37:37 (7-1) Piotrowski Oskar-Dolewski Patryk
 40:53 (8-1) Krtek Jiri-Kasperski Łukasz (sm-1)
 
 
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 109

Patronat rozgrywek

stoczniowiec logo

Natalia informuje

Najbliższe mecze: 

27.01 pon Media-FCDH
28.01 wt Lider-Marvins
29.01 śr GKH-Mad Dogs
30.01 czw Goldwell-Dragons


Zapraszamy na nasz profil na Facebook'u

 

Najbliższe mecze

Mon, 27 Jan 2020 21:30 
TLH B 2019/2020
Media
Media
: Fan Klub
Fan Klub
Statystyki sezonu
Poprzedni mecz 10/31/19
TLH B 2019/2020
Fan Klub - Media   5:2

Tue, 28 Jan 2020 21:30 
Lider
Lider
: Marvins
Marvins
Statystyki sezonu
Poprzedni mecz 10/29/19
TLH B 2019/2020
Marvins - Lider   2:10

Ostatnie wyniki

  GOL8-6MAD 
  OHT1-3DRG 

Ranking drużyn

TLH A

1 GOL Goldwell 18pkt
2 GKH GKH G 13pkt
3 DRG Dragons 12pkt
4 OHT OHT 8pkt
5 MAD Mad Dogs 6pkt

TLH B

1 LID Lider HT 18pkt
2 FAN FCDH 18pkt
3 GKH GKH Gdynia 2 12pkt
4 MAR Marvins 9pkt
5 GRZ Grizzlies 3pkt

6

GRZ Media 0pkt
 

Losowy zawodnik

Lider Hockey Team
Kamil Kamiński
Kamil Kamiński
Napastnik

A: TOP10 Kanadyjska

Kamil Oppeln-Bronikowski (GOL)   25
Michał Kłosiński (GKH)   12
Damian Lipiński (DRG)   11
Sebastian Turos (GOL)   11
Jacek Tyczyński (MAD)   11
Grzegorz Cytawa (GOL)   9
Karol Przybyła (GKH)   9
Adam Marcinkowski (DRG)   8
Dawid Kozłowski (DRG)   8
Artur Kazimierczak (OHT)   7
Pełna tabela

A: TOP5 Strzelcy

Kamil Oppeln-Bronikowski (GOL)   14
Jacek Tyczyński (MAD)   11
Sebastian Turos (GOL)   9
Damian Lipiński (DRG)   7
Michał Kłosiński (GKH)   7
Pełna tabela

A: TOP5 Asystenci

Kamil Oppeln-Bronikowski (GOL)   11
Grzegorz Cytawa (GOL)   8
Karol Przybyła (GKH)   7
Jakub Stańczyk (OHT)   5
Michał Kłosiński (GKH)   5
Pełna tabela

B: TOP10 Kanadyjska

Damian Kamiński (LID)   16
Lukáš Páleníček (FAN)   15
Piotr Tabisz (FAN)   15
Mariusz Maćkowiak (GK2)   14
Jan Pawłowski (FAN)   13
Jakub Korthals (FAN)   13
Adam Zaborowski (GK2)   13
Igor Tomczyk (FAN)   12
Jarosław Sołdyk (LID)   11
Piotr Kościński-Grabowski (GK2)   11
Pełna tabela

B: TOP5 Strzelcy

Damian Kamiński (LID)   9
Lukáš Páleníček (FAN)   9
Adam Zaborowski (GK2)   9
Jakub Krystecki (GK2)   7
Jakub Korthals (FAN)   7
Pełna tabela

B: TOP5 Asystenci

Igor Tomczyk (FAN)   8
Piotr Tabisz (FAN)   8
Mariusz Maćkowiak (GK2)   7
Damian Kamiński (LID)   7
Maciej Guzowski (LID)   7
Pełna tabela
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack