Trójmiejska Liga Hokeja

Trójmiejska Liga Hokeja

Polish Czech English Finnish German Russian Slovak Swedish
Start
Trójmiejska Liga Hokeja

śr

23

sty

2019

GKH GDYNIA - LIDER HT 5-3 Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Grzesiek   
środa, 23 stycznia 2019 12:44
GKH GDYNIA - LIDER 5-3 (1-2,3-1,1-0)
 
12:37 (0-1) Piotrowski Oskar-Wojtoniak Dominik,Myszkiewicz Krzysztof
14:43 (0-2) Kusiński Marcin-Kamiński Robert
14:54 (1-2) Kłosiński Michał
20:45 (2-2) Przybyła Karol-Kłosiński Michał (Sm -1)
21:02 (2-3) Wojtoniak Dominik
23:36 (3-3) Andrzejewski Jan-Jagodziński Konrad
25:40 (4-3) Kempa Michał-Lickiewicz Piotr
41:15 (5-3) Kłosiński Michał-Przybyła Karol
 

wto

22

sty

2019

MEDIA TEAM - GRIZZLIES 7-6k Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Tomasz Bielski   
wtorek, 22 stycznia 2019 23:59
MEDIA TEAM  -  GRIZZLIES  -  7-6k (2:1;0:3;4:2) 
 
 
   1:57 (1-0) Wereda Robert
   4:47 (1-1) Podracka Ewa-Kopczyński Rafał
   8:07 (2-1) Tywczyński Tomasz-Kusiński Marcin
 16:05 (2-2) Podracka Ewa-Szulpin Artur
 21:13 (2-3) Kuźmicz Albert-Kopczyński Rafał
 21:41 (2-4) Sawicki Robert-Andrzejewski Krzysztof
 28:51 (2-5) Kopczyński Rafał
 31:35 (3-5) Kusiński Marcin-Sołdyk Jarosław,Tywczyński Tomasz (sm+1)
 36:30 (4-5) Sołdyk Jarosław-Tywczyński Tomasz
 40:35 (5-5) Sołdyk Jarosław
 43:26 (6-5) Kulawinski Michał-Wereda Robert,Bussold Paweł
 44:34 (6-6) Leszczyński Piotr-Zaborowski Adam
 45:00 (7-6) Fojcik Maciej PS
 
 

czw

17

sty

2019

GKH GDYNIA - MAD DOGS 9 - 4 Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Tomasz Bielski   
czwartek, 17 stycznia 2019 23:51
GKH GDYNIA  -  SKH MAD DOGS  9:4  (5:1;3:2;1:1)
 
   2:01 (1-0) Zaborowski Adam-Grabowski Piotr
   4:33 (1-1) Opanasyuk Gleb-Kocemba Piotr
 10:08 (2-1) Elfstrom Hannes-Przybyła Karol,Kempa Michał (sm+1)
 11:55 (3-1) Przybyła Karol-Zaborowski Adam
 12:17 (4-1) Elfstrom Hannes-Gnerowicz Dariusz,Przybyła Karol
 14:30 (5-1) Kłosiński Michał-Lickiewicz Piotr,Przybyła Karol (sm+1)
 15:29 (5-2) Suwała Grzegorz
 16:53 (6-2) Kempa Michał-Przybyła Karol
 19:23 (6-3) Kaczmarek Piotr
 28:25 (7-3) Andrzejewski Jan-Lickiewicz Piotr,Kłosiński Michał (sm+2)
 28:36 (8-3) Maćkowiak Mariusz-Gnerowicz Dariusz,Blażejak Mateusz (sm+1)
 33:25 (8-4) Wojciechowski Przemysław
 40:37 (9-4) Andrzejewski Jan-Kłosiński Michał
 
Poprawiony: piątek, 18 stycznia 2019 11:32
 

czw

17

sty

2019

MOHT - LIDER 8-5 Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Natalia Konicz   
czwartek, 17 stycznia 2019 10:29

MARVINS OLIWA HT - LIDER HT 8-5 (2-2, 2-2, 4-1)

6:16 (1-0) Konrad Kazimierczak
8:26 (1-1) Robert Kamiński
9:16 (2-1) Artur Kazimierczak - Leszek Szczepkowski
10:22 (2-2) Jarek Sołdyk - Kamil Kamiński
21:01 (3-2) Artur Kazimierczak - Andrzej Mielczarek - Krzysiek Szot (sm +1)
24:33 (3-3) Patryk Dolewski - Marcin Kusiński
27:26 (3-4) Damian Kamiński (sm -1)
28:10 (4-4) Artur Kazimierczak - Leszek Szczepkowski (sm +1)
30:11 (4-5) kamil Kamiński - Damian Kamiński (sm -1)
36:33 (5-5) Artur Kazimierczak
38:28 (6-5) Artur Kazimierczak (sm -1)
40:41 (7-5) Tomek Kuklis - Andrzej Mielczarek
44:21 (8-5) Konrad Kazimierczak - Krzysiek Szot - Artur Kazimierczak

Poprawiony: czwartek, 17 stycznia 2019 10:29
 

śr

16

sty

2019

GOLDWELL - DRAGONS 1-8 Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Grzesiek   
środa, 16 stycznia 2019 13:09
GOLDWELL - DRAGONS 1-8 (1-2,0-2,0-4)
 
 1:06 (0-1) Wróbel Adrian- Krtek Jiri,Kosonen Anton
 2:21 (1-1) Maślak Robert-Błażuk Tomasz,Skokowski Jarosław
 5:57 (1-2) Kosonen Anton-Krtek Jiri,Kasperski Łukasz (Sm +1)
19:52 (1-3) Kosonen Anton-Szumera Piotr,Wróbel Adrian (Sm +1)
29:04 (1-4) Krtek Jiri-Szumera Piotr
30:23 (1-5) Wróbel Adrian-Kosonen Anton,Kasperski Łukasz
33:01 (1-6) Kosonen Anton-Krtek Jiri (Sm -1)
40:20 (1-7) Dzięgiel Paweł-Kosonen Anton (Sm -1)
43:02 (1-8) Krtek Jiri-Wróbel Adrian (Sm +1)
 

śr

16

sty

2019

NOWI - FCDH 3:4k Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Tomasz Bielski   
środa, 16 stycznia 2019 00:00
NOWI  -  FCDH  3:4k (0:0;1:0;2:3)
 
 
 17:59 (1-0) Kondlewski Maciej-Szymko Cyprian (sm+1)
 30:46 (1-1) Pacholczyk Tomasz-Palenicek Lukas
 31:45 (2-1) Wróbel Jakub-Marzec Błażej,Dyrda Krzysztof
 33:39 (2-2) Rykaczewski Krzysztof
 34:44 (3-2) Szymko Cyprian
 40:21 (3-3) Korthals Jakub-Pacholczyk Tomasz
 45:00 (4-3) Korthals Jakub PS
 
   
 

czw

10

sty

2019

DRAGONS - GKH GDYNIA 4:3 Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Tomasz Bielski   
czwartek, 10 stycznia 2019 23:56
DRAGONS - GKH GDYNIA  4:3  (2-2;2:1;0-0)
 
 
   3:10 (0-1) Kłosiński Michał-Przybyła Karol
   6:36 (1-1) Piaszczyński Mateusz PS
   7:08 (2-1) Krtek Jiri-Wróbel Adrian (sm+1)
 14:21 (2-2) Gnerowicz Dariusz-Kłosiński Michał
 20:22 (2-3) Kempa Michał-Przybyła Karol,Kłosiński Michał (sm+1)
 21:52 (3-3) Szumera Piotr-Krtek Jiri,Kosonen Anton (sm+1)
 22:05 (4-3) Piaszczyński Mateusz-Lisek Marcin,Dzięgiel Paweł
 
 
 
 
 
 
 

czw

10

sty

2019

LIDER HT - MAD DOGS 2 - 4 Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Tomasz Bielski   
czwartek, 10 stycznia 2019 22:17
LIDER HT  -  MAD DOGS  2 - 4  (0:2;2:2;0:0)
 
 
   2:58 (0-1) Palimeris Karol-Kaczmarek Piotr,Okuniewski Michał
 10:07 (0-2) Suwała Grzegorz
 20:33 (1-2) Sołdyk Jarosław-Kamiński Damian,Kamiński Kamil
 25:07 (1-3) Kaczmarek Piotr-Okuniewski Michał
 27:53 (2-3) Rut Marcin-Sołdyk Jarosław,Kammiński Kamil (sm+1)
 29:49 (2-4) Żołnowski Michał-Klein Rafał (sm-1)
 

śr

09

sty

2019

NOWA - MEDIA TEAM 1-4 Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Grzesiek   
środa, 09 stycznia 2019 00:21
NOWA - MEDIA TEAM 1-4 (1-1,0-0,0-3)
 
 5:30 (0-1) Wojtas Sławomir
11:44 (1-1) Kondlewski Maciej-Cejnóg Tomasz,Marzec Błażej (sm -1)
39:18 (1-2) Kusiński Marcin-Sołdyk Jarosław
41:38 (1-3) Fojcik Maciej
43:54 (1-4) Sołdyk Jarosław-Kusiński Marcin,Fojcik Maciej
 

wto

08

sty

2019

GOLDWELL - MOHT 9-3 Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Grzesiek   
wtorek, 08 stycznia 2019 01:26
GOLDWELL - MOHT 9-3 (5-0,2-2,2-1)
 
 8:38 (1-0) Oppeln-Bronikowski Kamil-Cytawa Stanisław
 9:21 (2-0) Maślak Robert-Błażuk Tomasz (sm -1)
10:18 (3-0) Oppeln-Bronikowski Kamil (sm -1)
12:05 (4-0) Oppeln-Bronikowski Kamil-Cytawa Stanisław
14:39 (5-0) Cytawa Stanisław-Oppeln-Bronikowski Kamil
18:22 (6-0) Oppeln-Bronikowski Kamil
19:15 (6-1) Bruliński Arkadiusz-Kazimierczak Artur
21:50 (6-2) Czarniewski Radosław
25:14 (7-2) Piotrowicz Marek-Brzeziński Jacek,Oppeln-Bronikowski Kamil (sm +1)
33:58 (7-3) Szczepkowski Leszek-Kuklis Tomasz,Szot Krzysztof (sm +1)
37:24 (8-3) Maślak Robert--Błażuk Tomasz,Skokowski Jarosław
40:19 (9-3) Oppeln-Bronikowski Kamil-Piotrowicz Marek
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 107

Patronat rozgrywek

stoczniowiec logo

Natalia informuje

W nadchodzącym tygodniu: 

17.11 niedz. 19:30 Mad Dogs-Goldwell


Zapraszamy na nasz profil na Facebook'u

 

Najbliższe mecze

Mon, 18 Nov 2019 21:30 
TLH B 2019/2020
Lider
Lider
: Gdynia 2
Gdynia 2
Statystyki sezonu

Tue, 19 Nov 2019 21:30 
Marvins
Marvins
: Fan Klub
Fan Klub
Statystyki sezonu
Poprzedni mecz 01/07/15
TLH 2014/2015
Marvins - Fan Klub   3:0

Ostatnie wyniki

  GOL5-4MAD 
  LID13-1MED 

Ranking drużyn

TLH A

1 GOL Goldwell 6pkt
2 OHT OHT 5pkt
3 DRG Dragons 4pkt
4 GKH GKH Gdynia 3pkt
5 MAD Mad Dogs 3pkt

TLH B

1 LID Lider HT 9pkt
2 FAN FCDH 9pkt
3 GKH GKH Gdynia 2 3pkt
4 MAR Marvins 3pkt
5 GRZ Grizzlies 0pkt

6

GRZ Media 0pkt
 

Losowy zawodnik

Lider Hockey Team
Wojciech Peta
Wojciech Peta
Napastnik

A: TOP10 Kanadyjska

Kamil Oppeln-Bronikowski (GOL)   12
Rafał Jasiński (OHT)   7
Jacek Tyczyński (MAD)   6
Jakub Stańczyk (OHT)   5
Michał Kłosiński (GKH)   5
Grzegorz Cytawa (GOL)   4
Karol Przybyła (GKH)   4
Artur Kazimierczak (OHT)   4
Karol Palimeris (GKH)   4
Hannes Elfstrom (GKH)   4
Pełna tabela

A: TOP5 Strzelcy

Kamil Oppeln-Bronikowski (GOL)   8
Jacek Tyczyński (MAD)   6
Rafał Jasiński (OHT)   4
Sebastian Turos (GOL)   3
Paweł Szwed (OHT)   2
Pełna tabela

A: TOP5 Asystenci

Jakub Stańczyk (OHT)   4
Kamil Oppeln-Bronikowski (GOL)   4
Grzegorz Cytawa (GOL)   4
Michał Kłosiński (GKH)   3
Rafał Jasiński (OHT)   3
Pełna tabela

B: TOP10 Kanadyjska

Damian Kamiński (LID)   11
Jarosław Sołdyk (LID)   7
Marcin Kusiński (LID)   7
Maciej Guzowski (LID)   7
Lukáš Páleníček (FAN)   7
Krzysztof Myszkiewicz (LID)   6
Piotr Malicki (LID)   6
Jakub Korthals (FAN)   5
Jan Pawłowski (FAN)   4
Jakub Krystecki (GK2)   4
Pełna tabela

B: TOP5 Strzelcy

Marcin Kusiński (LID)   6
Damian Kamiński (LID)   6
Lukáš Páleníček (FAN)   5
Jakub Krystecki (GK2)   3
Piotr Tabisz (FAN)   3
Pełna tabela

B: TOP5 Asystenci

Maciej Guzowski (LID)   6
Piotr Malicki (LID)   5
Damian Kamiński (LID)   5
Robert Kamiński (LID)   4
Jakub Korthals (FAN)   4
Pełna tabela
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack