Trójmiejska Liga Hokeja

Trójmiejska Liga Hokeja

Polish Czech English Finnish German Russian Slovak Swedish
Start
Trójmiejska Liga Hokeja

śr

09

sty

2019

NOWA - MEDIA TEAM 1-4 Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Grzesiek   
środa, 09 stycznia 2019 00:21
NOWA - MEDIA TEAM 1-4 (1-1,0-0,0-3)
 
 5:30 (0-1) Wojtas Sławomir
11:44 (1-1) Kondlewski Maciej-Cejnóg Tomasz,Marzec Błażej (sm -1)
39:18 (1-2) Kusiński Marcin-Sołdyk Jarosław
41:38 (1-3) Fojcik Maciej
43:54 (1-4) Sołdyk Jarosław-Kusiński Marcin,Fojcik Maciej
 

wto

08

sty

2019

GOLDWELL - MOHT 9-3 Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Grzesiek   
wtorek, 08 stycznia 2019 01:26
GOLDWELL - MOHT 9-3 (5-0,2-2,2-1)
 
 8:38 (1-0) Oppeln-Bronikowski Kamil-Cytawa Stanisław
 9:21 (2-0) Maślak Robert-Błażuk Tomasz (sm -1)
10:18 (3-0) Oppeln-Bronikowski Kamil (sm -1)
12:05 (4-0) Oppeln-Bronikowski Kamil-Cytawa Stanisław
14:39 (5-0) Cytawa Stanisław-Oppeln-Bronikowski Kamil
18:22 (6-0) Oppeln-Bronikowski Kamil
19:15 (6-1) Bruliński Arkadiusz-Kazimierczak Artur
21:50 (6-2) Czarniewski Radosław
25:14 (7-2) Piotrowicz Marek-Brzeziński Jacek,Oppeln-Bronikowski Kamil (sm +1)
33:58 (7-3) Szczepkowski Leszek-Kuklis Tomasz,Szot Krzysztof (sm +1)
37:24 (8-3) Maślak Robert--Błażuk Tomasz,Skokowski Jarosław
40:19 (9-3) Oppeln-Bronikowski Kamil-Piotrowicz Marek
 

czw

20

gru

2018

DRAGONS - MAD DOGS 1-4 Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Tomasz Bielski   
czwartek, 20 grudnia 2018 23:45
DRAGONS  -  MAD DOGS  1-4 (0-1;1-2;0-2)
 
 
   2:52 (0-1) Suwała Krzysztof-Klein Rafał
 16:55 (1-1) Wróbel Adrian-Marcinkowski Adam,Piaszczyński Mateusz (sm+1)
 19:52 (1-2) Malicki Piotr-Wojciechowski Przemysław,Suwała Grzegorz
 26:43 (1-3) Molenda Damian
 30:54 (1-4) Malicki Piotr-Wojciechowski Przemyslaw,Opanasyuk Gleb
 
 
 
Poprawiony: sobota, 22 grudnia 2018 18:38
 

czw

20

gru

2018

LIDER - GOLDWELL 3-4 Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Grzesiek   
czwartek, 20 grudnia 2018 16:31
LIDER - GOLDWELL 3-4 (0-1,1-1,2-2)
 
13:24 (0-1) Turos Adrian-Błażuk Tomasz
18:15 (0-2) Skokowski Jarosław-Brzeziński Jacek,Piotrowicz Marek (Sm +1)
20:36 (1-2) Dolewski Patryk-Wojtoniak Dominik
31:31 (-) Wojtoniak Dominik (PS)
32:10 (2-2)Myszkiewicz Krzysztof-Młyński Michał
33:56 (2-3) Cytawa Stanisław-Oppeln-Bronikowski Kamil
37:44 (-) Kamiński Damian (PS)
38:47 (3-3) Kamiński Kamil-Kamiński Damian,Sołdyk Jarosław (Sm +1)
43:46 (3-4) Oppeln-Bronikowski Kamil-Turos Adrian,Ryń Jakub
Poprawiony: piątek, 21 grudnia 2018 00:52
 

śr

19

gru

2018

MEDIA TEAM - FCDH 1-7 Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Grzesiek   
środa, 19 grudnia 2018 22:45
MEDIA TEAM - FCDH 1-7 (1:4,0:3,0:0)
 2:26 (1-0) Tywczyński Tomasz-Sołdyk Jarosław (Sm +1)
 5:47 (1-1) Pacholczyk Tomasz-Tabisz Piotr
 9:19 (1-2) Tabisz Piotr
12:38 (1-3) Palenicek Lukas-Tomczyk Igor,Ustowski Tomasz
13:31 (1-4) Tabisz Piotr-Szczepański Bartosz,Kardasiński Marek
17:51 (1-5) Tomczyk Igor-Szczepański Bartosz,Palenicek Lukas
25:43 (1-6) Kłosiński Witold-Kierznowski Grzegorz,Willich Robert
29:29 (1-7) Tomczyk Igor-Palenicek Lukas
 

wto

18

gru

2018

GKH GDYNIA - MOHT 10-3 Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Tomasz Bielski   
wtorek, 18 grudnia 2018 00:01
GKH GDYNIA - MOHT 10-3 (4-1;2-2;4-0)
 
    1:06 (1-0)  Lickiewicz Piotr-Andrzejewski Jan,Zaborowski Adam
    6:39 (2-0)  Kłosiński Michał (sm+1)
    6:53 (3-0)  Kłosiński Michał-Barański Mateusz,Gnerowicz Dariusz
  11:21 (3-1)  Mielczarek Andrzej-Bruliński Arkadiusz
  13:39 (4-1)  Kempa Michał-Barański Mateusz,Kłosiński Michał
  17:24 (4-2)  Kazimierczak Artur-Stańczyk Jakub
  24:13 (4-3)  Szot Krzysztof-Mielczarek Andrzej,Kazimierczak Artur
  24:56 (5-3)  Przybyła Karol
  25:39 (6-3)  Andrzejewski Jan-Przybyła Karol,Zaborowski Adam
  31:25 (7-3)  Kłosiński Michał-Przybyła Karol,Grabowski Piotr (sm+1)
  34:22 (8-3)  Gnerowicz Dariusz-Przybyła Karol,Barański Mateusz
  35:17 (9-3)  Barański Mateusz-Przybyła Karol (sm+1)
  35:25 (10-3)Andrzejewski Jan-Przybyła Karol
  
 
 
Poprawiony: wtorek, 18 grudnia 2018 09:09
 

czw

13

gru

2018

GKH GDYNIA - GOLDWELL 7-2 Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Tomasz Bielski   
czwartek, 13 grudnia 2018 23:53
GKH GDYNIA - GOLDWELL  7-2 (1-1;2-1;4-0)
 
    7:37 (1-0) Elfstrom Hannes-Andrzejewski Jan,Lickiewicz Piotr (sm+1)
 13:48 (1-1) Cytawa Stanisław-Oppeln-Bronikowski Kamil
 25:25 (2-1) Kempa Michał-Kłosiński Micha (sm+2)
 26:05 (3-1) Elfstrom Hannes-Zaborowski Adam (sm+1)
 28:45 (3-2) Oppeln-Bronikowski Kamil-Cytawa Stanisław,Zgórski Szymon (sm+1)
 34:21 (4-2) Barański Mateusz-Kłosiński Michał
 37:09 (5-2) Przybyła Karol-Głogowski Grzegorz
 40:53 (6-2) Gnerowicz Dariusz-Głogowski Grzegorz,Grabowski Piotr
 43:57 (7-2) Gnerowicz Dariusz-Przybyła Karol,Barański Mateusz
 
 
Poprawiony: wtorek, 18 grudnia 2018 09:09
 

czw

13

gru

2018

MAD DOGS - M O H T 5-4k Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Tomasz Bielski   
czwartek, 13 grudnia 2018 00:04
MAD DOGS  -  MOHT  5-4k (2-1;0-3;2-0;1-0)
 
   1:15 (1-0) Suwała Grzegorz-Opanasyuk Gleb
   3:39 (1-1) Bruliński Arkadiusz-Kazimierczak Artur,Szot Krzysztof
   9:29 (2-1) Opanasyuk Gleb
 18:42 (2-2) Cejnóg Tomasz-Bruliński Arkadiusz,Kazimierczak Artur (sm+1)
 24:53 (2-3) Kazimierczak Artur-Szczepkowski Leszek (sm+2)
 29:51 (2-4) Bruliński Arkadiusz-Cejnóg Tomasz (sm+1)
 42:08 (3-4) Okuniewski Michał-Molenda Damian,Zołnowski Michał (sm+1)
 43:44 (4-4) Okuniewski Michał-Molenda Damian,Palimeris Karol (sm+1)
 45:00 (5-4) Kocemba Piotr PS
 
Poprawiony: wtorek, 18 grudnia 2018 09:09
 

wto

11

gru

2018

NOWA - GRIZZLIES 4-2 Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Grzesiek   
wtorek, 11 grudnia 2018 23:56
NOWA - GRIZZLIES 4-2 (2-0,1-0,1-1)
 
11:05 (1-0) Jabłoński Tomasz (Sm -1)
12:41 (2-0) Kondlewski Maciej-Jabłoński Tomasz
29:00 (3-0) Grabowski Kacper-Kułak Bartlomiej
30:43 (3-1) Zaborowski Adam-Szulpin Artur
35:21 (3-2) Mackowiak Mariusz-Zaborowski Adam (Sm +1)
40:52 (4-2) Kondlewski Maciej-Burtowy Mateusz
 

wto

11

gru

2018

LIDER - DRAGONS 0-8 Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Grzesiek   
wtorek, 11 grudnia 2018 23:03
LIDER - DRAGONS 0-8 (0-5,0-2,0-1)
 
06:10 (0-1) Kosonen Anton- Piaszczyński Mateusz
06:48 (0-2) Pawłowski Wiktorian- Worwa Hubert
09:55 (0-3) Kosonen Anton- Piaszczyński Mateusz,Ocepek Matija
11:57 (0-4) Krtek Jiri-Lisek Marcin,Szumera Piotr
12:32 (0-5) Lisek Marcin
16:46 (0-6) Piaszczyński Mateusz- Kosonen Anton,Ocepek Matija
27:43 (0-7) Piaszczyński Mateusz-Dzięgiel Paweł,Kosonen Anton (Sm +1)
44:44 (0-8) Kosonen Anton-Dzięgiel Paweł,Kasperski Łukasz (Sm +2)
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 5 z 105

Patronat rozgrywek

stoczniowiec logo

Natalia informuje

W nadchodzącym tygodniu: 

Zapraszamy na nasz profil na Facebook'u

 

Najbliższe mecze

Brak danych

Ostatnie wyniki

  DRG9-6MOH 
  GKH3-2MAD 

Ranking drużyn

TLH A

1 GKH GKH Gdynia 36pkt
2 MAD Mad Dogs 28pkt
3 MOH MOHT 28pkt
4 DRG Dragons 24pkt
5 GOL Goldwell 13pkt
6 LID Lider HT 6pkt

TLH B

1 GRZ Media 18pkt
2 FAN FCDH 17pkt
3 GRZ Grizzlies 11pkt
4 Nowi 8pkt
 

Losowy zawodnik

Lider Hockey Team
Damian Kamiński
Damian Kamiński
Napastnik

A: TOP10 Kanadyjska

Kamil Oppeln-Bronikowski (GOL)   57
Artur Kazimierczak (MOH)   49
Michał Kłosiński (GKH)   42
Karol Przybyła (GKH)   38
Jiri Krtek (DRG)   35
Damian Kamiński (LID)   26
Adrian Wróbel (DRG)   25
Gleb Opanasyuk (MAD)   25
Grzegorz Suwała (MAD)   24
Michał Żołnowski (MAD)   23
Pełna tabela

A: TOP5 Strzelcy

Kamil Oppeln-Bronikowski (GOL)   40
Artur Kazimierczak (MOH)   29
Michał Kłosiński (GKH)   22
Jiri Krtek (DRG)   21
Grzegorz Suwała (MAD)   16
Pełna tabela

A: TOP5 Asystenci

Karol Przybyła (GKH)   25
Artur Kazimierczak (MOH)   20
Michał Kłosiński (GKH)   20
Kamil Oppeln-Bronikowski (GOL)   17
Damian Kamiński (LID)   17
Pełna tabela

B: TOP10 Kanadyjska

Lukáš Páleníček (FAN)   18
Jarosław Sołdyk (MED)   16
Marcin Grandys (MED)   15
Adam Zaborowski (GRZ)   14
Mariusz Maćkowiak (GRZ)   13
Maciej Kondlewski (NEW)   13
Piotr Tabisz (FAN)   13
Jakub Korthals (FAN)   12
Tomasz Tywczyński (MED)   10
Marcin Kusiński (MED)   8
Pełna tabela

B: TOP5 Strzelcy

Lukáš Páleníček (FAN)   11
Marcin Grandys (MED)   10
Jakub Korthals (FAN)   9
Mariusz Maćkowiak (GRZ)   7
Tomasz Tywczyński (MED)   7
Pełna tabela

B: TOP5 Asystenci

Jarosław Sołdyk (MED)   10
Adam Zaborowski (GRZ)   9
Maciej Kondlewski (NEW)   7
Lukáš Páleníček (FAN)   7
Piotr Tabisz (FAN)   7
Pełna tabela
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack