Trójmiejska Liga Hokeja

Trójmiejska Liga Hokeja

Polish Czech English Finnish German Russian Slovak Swedish
Start
Trójmiejska Liga Hokeja

śr

03

kwi

2019

Goldwell - Lider 4 - 4 Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Tomasz Bielski   
środa, 03 kwietnia 2019 22:50
GOLDWELL - LIDER    4 - 4 (0-2;2-2;2-0)
 
   4:26 (0-1) Myszkiewicz Krzysztof-Piotrowski Oskar
   9:57 (0-2) Myszkiewicz Krzysztof-Kamiński Damian
 18:58 (0-3) Kusiński Marcin-Myszkiewicz Krzysztof,Kamiński Damian
 19:31 (0-4) Kamiński Damian-Myszkiewicz Krzysztof,Kamiński Robert
 29:37 (1-4) Oppeln-Bronikowski Kamil-Fojcik Maciej,Cytawa Grzegorz
 29:59 (2-4) Cytawa Piotr-Oppeln-Bronikowski Kamil
 36:35 (3-4) Pogorzelski Kamil-Skokowski Jarosław (sm-1)
 40:18 (4-4) Oppeln-Bronikowski Kamil-Pogorzelski Kamil,Cytawa Grzegorz
 
 
Poprawiony: poniedziałek, 14 października 2019 23:06
 

wto

02

kwi

2019

Zaproszenie na mecz finałowy TLH Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Natalia Konicz   
wtorek, 02 kwietnia 2019 23:11
ZAPRASZAMY zawodników i kibiców wszystkich drużyn na mecz finałowy 
Marvins Oliwa Hockey Team - Dragons Gdańsk,
który rozpocznie się w najbliższy piątek o godzinie 19:00.
 
Po meczu zapraszamy wszystkich uczestników rozgrywek na taflę lodowiska, gdzie odbędzie się ceremonia zakończenia sezonu TLH 2018/2019, zostaną wręczone nagrody dla najlepszych zawodników, puchary dla każdej drużyny i medale dla trzech najlepszych drużyn grupy A, a także podziękujemy za pomoc i wsparcie osobom bez których te rozgrywki by się nie odbyły.
 

wto

02

kwi

2019

Media Team - FCDH 3-7 Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Tomasz Bielski   
wtorek, 02 kwietnia 2019 22:59
MEDIA TEAM - FCDH 3-7 (2-2,0-3,1-2)
 
 4:36 (1-0) Kwiatkowski Krzysztof-Bochiński Michał
 7:40 (1-1) Lis Adam-Palenicek Lukas (Sm +1)
 8:56 (2-1) Grandys Marcin
10:09 (2-2) Palenicek Lukas-Zamiela Aleksander
16:16 (2-3) Tabisz Piotr-Kłosiński Witold
26:45 (2-4) Tomczyk Igor-Pacholczyk Tomasz
27:32 (2-5) Palenicek Lukas-Pacholczyk Tomasz
34:47 (3-5) Grandys Marcin-Bochiński Michał,Błażejak Mateusz
38:10 (3-6) Palenicek Lukas-Kardasiński Marek
41:21 (3-7) Tabisz Piotr-Korthals 
 
Poprawiony: poniedziałek, 14 października 2019 23:08
 

pon

01

kwi

2019

Grizzlies - Nowa 1-2 Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Grzesiek   
poniedziałek, 01 kwietnia 2019 22:54
GRIZZLIES - NOWA 1-2 (0-0,1-1,0-1)
 
21:34 (1-0) Kopczyński Rafał-Podracka Ewa,Podracki Krzysztof (Sm +1)
25:26 (1-1) Wróbel Jakub (Sm -1)
40:06 (1-2) Szymko Cyprian (Sm -1)
 
Poprawiony: poniedziałek, 14 października 2019 23:08
 

czw

28

mar

2019

Dragons - GKH Gdynia 5-3 Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Tomasz Bielski   
czwartek, 28 marca 2019 23:58
DRAGONS - GDYNIA 5-3 (2-1,1-2,2-0)
 
 1:53 (0-1) Gnerowicz Dariusz-Elfstrom Hannes 
 4:46 (1-1) Piaszczyński Mateusz- Dzięgiel Paweł,Purzyński Bartosz
14:02 (2-1) Piaszczyński Mateusz-Dzięgiel Paweł
15:49 (2-2) Barański Mateusz-Lickiewicz Piotr (Sm +1)
17:14 (3-2) Pawłowski Wiktorian-Mindak Maciej,Dzięgiel Paweł
29:51 (3-3) Barański Mateusz-Lickiewicz Piotr,Przybyła Karol (Sm -1)
39:13 (4-3) Wróbel Adrian-Nadrowski Robert
43:25 (5-3) Krtek Jiri-Wróbel Adrian,Ocepek Matija
Poprawiony: poniedziałek, 14 października 2019 23:08
 

czw

28

mar

2019

DRAGONS - GDYNIA 5-3 Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Tomasz Bielski   
czwartek, 28 marca 2019 23:57
DRAGONS - GDYNIA 5-3 (2-1,1-2,2-0)
 
 1:53 (0-1) Gnerowicz Dariusz-ELfstrom Hannes 
 4:46 (1-1) Piaszczyński Mateusz- Dzięgiel Paweł,Purzyński Bartosz
14:02 (2-1) Piaszczyński Mateusz-Dzięgiel Paweł
15:49 (2-2) Barański Mateusz-Lickiewicz Piotr (Sm +1)
17:14 (3-2) Pawłowski Wiktorian-Mindak Maciej,Dzięgiel Paweł
29:51 (3-3) Barański Mateusz-Lickiewicz Piotr,Przybyła Karol (Sm -1)
39:13 (4-3) Wróbel Adrian-Nadrowski Robert
43:25 (5-3) Krtek Jiri-Wróbel Adrian,Ocepek Matija
 

śr

27

mar

2019

LIDER - GOLDWELL 4-7 Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Tomasz Bielski   
środa, 27 marca 2019 23:53
LIDER - GOLDWELL 4-7 (1-1,0-4,3-2)
 
 1:03 (1-0) Rut Marcin-Sołdyk Jarosław
 8:23 (1-1) Oppeln-Bronikowski Kamil-Piotrowicz Marek
16:56 (1-2) Spichalski Przemek
17:58 (1-3) Pogorzelski Kamil-Cebela Paweł,Oppeln-Bronikowski Kamil
22:31 (1-4) Oppeln-Bronikowski Kamil-Spichalski Przemek,Pogorzelski Kamil
24:16 (1-5) Oppeln-Bronikowski Kamil-Cebela Paweł
33:24 (2-5) Kamiński Damian-Sołdyk Jarosław,Kamiński Robert
34:06 (3-5) Wojtoniak Dominik (Sm +1)
38:26 (4-5) Sołdyk Jarosław-Kamiński Damian
41:34 (4-6) Oppeln-Bronikowski Kamil
43:46 (4-7) Piech Tomasz-Oppeln-Bronikowski Kamil,Spichalski Przemysław
 

wto

26

mar

2019

F C D H - GRIZZLIES 5 : 3 Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Tomasz Bielski   
wtorek, 26 marca 2019 23:51
F C D H   -  GRIZZLIES  5 : 3 (1:1;1:2;3:0)
 
 
   5:52 (1-0) Tabisz Piotr-Tomczyk Igor
 14:43 (1-1) Maćkowiak Mariusz-Podracki Krzysztof
 16:59 (1-2) Śmigielski Michał-Maćkowiak Mariusz (sm+1)
 20:32 (1-3) Kuźmicz Albert
 27:44 (2-3) Palenicek Lukas (sm-1)
 32:06 (3-3) Lis Adam-Korthals Jakub (sm+1)
 34:02 (4-3) Tabisz Bartosz
 42:51 (5-3) Szczepański Bartosz-Rykaczewski Krzysztof
 
 

pon

25

mar

2019

M O H T - MAD DOGS 6 - 5 Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Tomasz Bielski   
poniedziałek, 25 marca 2019 23:56
M O H T   -   MAD DOGS  6 - 5 (2-1;2-1;2-3)
 
   2:05 (0-1) Byzewski Wojciech-Palimeris Karol
   4:15 (1-1) Szwed Paweł-Bruliński Arkadiusz,Stańczyk Jakub
 12:34 (2-1) Szot Krzysztof-Czerniewski Radosław,Kazimierczak Konrad
 18:39 (3-1) Szwed Paweł-Kazimierczak Artur (sm-1)
 19:24 (3-2) Opanasyuk Gleb
 23:06 (4-2) Kazimierczak Artur-Szwed Paweł,Bruliński Arkadiusz
 34:07 (4-3) Opanasyuk Gleb
 35:31 (5-3) Czerniewski Radosław-Kazimierczak Artur
 38:02 (5-4) Żołnowski Michał-Kocemba Piotr
 40:12 (5-5) Kocemba Piotr (sm+1)
 42:22 (6-5) Kazimierczak Artur-Szwed Paweł,Bruliński Arkadiusz (sm+1)
 
   
Poprawiony: wtorek, 26 marca 2019 11:43
 

czw

21

mar

2019

GKH GDYNIA - DRAGONS 3-4 Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Tomasz Bielski   
czwartek, 21 marca 2019 23:54
GKH GDYNIA - DRAGONS 3-4 (0-0,0-3,3-1)
 
18:36 (0-1) Wróbel Adrian-Lipiński Damian (Sm +2)
20:18 (0-2) Wróbel Adrian-Pawłowski Jan,Kosonen Anton
20:50 (0-3) Krek Jiri
33:44 (1-3) Woźniak Bartłomiej-Przybyła Karol (Sm +1)
37:19 (2-3) Lickiewicz Piotr- Kłosiński Michał,Andrzejewski Jan (Sm +1)
39:29 (3-3) Przybyła Karol-Woźniak Bartłomiej,Gnerowicz Dariusz
40:13 (3-4) Wróbel Adrian-Krtek Jiri
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 108

Patronat rozgrywek

stoczniowiec logo

Natalia informuje

W nadchodzącym tygodniu: 

2.12 pon OHT-Mad Dogs
3.12 wt Marvins-Grizzlies
4.12 śr GKH-Goldwell
5.12 czw Media-GKH 2


Zapraszamy na nasz profil na Facebook'u

 

Najbliższe mecze

Mon, 09 Dec 2019 21:30 
TLH B 2019/2020
Marvins
Marvins
: Media
Media
Statystyki sezonu
Poprzedni mecz 10/22/19
TLH B 2019/2020
Media - Marvins   2:4

Tue, 10 Dec 2019 21:30 
Fan Klub
Fan Klub
: Lider
Lider
Statystyki sezonu
Poprzedni mecz 11/26/19
TLH B 2019/2020
Fan Klub - Lider   4:7

Ostatnie wyniki

  MED4-6GK2 
  GKH5-2GOL 

Ranking drużyn

TLH A

1 GOL Goldwell 12pkt
2 GKH GKH Gdynia 9pkt
3 OHT OHT 8pkt
4 DRG Dragons 7pkt
5 MAD Mad Dogs 3pkt

TLH B

1 LID Lider HT 15pkt
2 FAN FCDH 12pkt
3 GKH GKH Gdynia 2 9pkt
4 MAR Marvins 6pkt
5 GRZ Grizzlies 3pkt

6

GRZ Media 0pkt
 

Losowy zawodnik

Oliwa Hockey Team
Jakub Stańczyk
Jakub Stańczyk
Obrońca

A: TOP10 Kanadyjska

Kamil Oppeln-Bronikowski (GOL)   17
Sebastian Turos (GOL)   9
Grzegorz Cytawa (GOL)   8
Damian Lipiński (DRG)   7
Rafał Jasiński (OHT)   7
Michał Kłosiński (GKH)   7
Karol Przybyła (GKH)   6
Jacek Tyczyński (MAD)   6
Dawid Kozłowski (DRG)   6
Mateusz Piaszczyński (DRG)   5
Pełna tabela

A: TOP5 Strzelcy

Kamil Oppeln-Bronikowski (GOL)   10
Sebastian Turos (GOL)   8
Jacek Tyczyński (MAD)   6
Damian Lipiński (DRG)   5
Rafał Jasiński (OHT)   4
Pełna tabela

A: TOP5 Asystenci

Grzegorz Cytawa (GOL)   8
Kamil Oppeln-Bronikowski (GOL)   7
Jakub Stańczyk (OHT)   4
Michał Kłosiński (GKH)   4
Dawid Kozłowski (DRG)   4
Pełna tabela

B: TOP10 Kanadyjska

Damian Kamiński (LID)   15
Jarosław Sołdyk (LID)   10
Lukáš Páleníček (FAN)   10
Marcin Kusiński (LID)   9
Maciej Guzowski (LID)   8
Krzysztof Myszkiewicz (LID)   7
Jan Pawłowski (FAN)   7
Igor Tomczyk (FAN)   6
Patryk Dolewski (LID)   6
Jakub Korthals (FAN)   6
Pełna tabela

B: TOP5 Strzelcy

Damian Kamiński (LID)   9
Marcin Kusiński (LID)   7
Lukáš Páleníček (FAN)   7
Patryk Dolewski (LID)   4
Jan Pawłowski (FAN)   4
Pełna tabela

B: TOP5 Asystenci

Maciej Guzowski (LID)   7
Damian Kamiński (LID)   6
Jarosław Sołdyk (LID)   6
Piotr Malicki (LID)   5
Krzysztof Myszkiewicz (LID)   5
Pełna tabela
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack