Trójmiejska Liga Hokeja

Trójmiejska Liga Hokeja

Polish Czech English Finnish German Russian Slovak Swedish
Start
Trójmiejska Liga Hokeja

wto

17

gru

2019

FCDH - GRIZZLIES 16-2 Drukuj
TLH - Mecze (2019/2020)
Wpisany przez Grzesiek   
wtorek, 17 grudnia 2019 23:55
FCDH - GRIZZLIES 16-2 (5-1,8-0,3-1)
 
 6:38 (0-1) Żółtowski Przemysław-Leszczyński Piotr
 7:43 (1-1) Korthals Jakub-Tabisz Piotr,Dziąba Szymon
 9:36 (2-1) Kłosiński Witek-Tabisz Piotr
11:45 (3-1) Palenicek Lukas-Pawłowski Jan
11:52 (4-1) Pawłowski Jan
14:57 (5-1) Korthals Jakub-Tomczyk Igor
18:18 (6-1) Tomczyk Igor-Tabisz Piotr,Zamiela Aleksander
19:17 (7-1) Dziąba Szymon
23:19 (8-1) Pawłowski Jan-Pawłowski Wiktorian,Palenicek Lukas
24:20 (9-1) Tabisz Piotr
25:11 (10-1) Korthals Jakub-Tomczyk Igor,Tabisz Piotr
26:13 (11-1) Dziąba Szymon-Pawłowski Jan,Pawłowski Wiktorian
29:02 (12-1) Palenicek Lukas-Pawłowski Jan (Sm -1)
29:35 (13-1) Pawłowski Jan-Palenicek Lukas (Sm -1)
30:38 (13-2) Leszczyński Piotr
30:46 (14-2) Tabisz Piotr-Tomczyk Igor,Korthals Jakub
36:05 (15-2) Korthals Jakub-Tabisz Piotr
40:27 (16-2) Tomczyk Igor-Tabisz Piotr,Kothals Jakub
Poprawiony: środa, 18 grudnia 2019 18:50
 

pon

16

gru

2019

GKH GDYNIA 2 - LIDER HT 4 - 5 Drukuj
TLH - Mecze (2019/2020)
Wpisany przez Tomasz Bielski   
poniedziałek, 16 grudnia 2019 23:56
GKH GDYNIA 2  -  LIDER HT   4-5   (1-1,1-2,2-2)
 
 
 11:59 (1-0) Będkowski Piotr (sm-1)
 14:47 (1-1) Dolewski Patryk-Kamiński Robert
 15:51 (2-1) Maćkowiak Mariusz-Zaborowski Adam,Grabowski Piotr
 16:13 (2-2) Guzik Maciej-Kamiński Damian,Sołdyk Jarosław
 25:41 (2-3) Klein Rafał (sm+1)
 30:14 (3-3) Ołoś Mikołaj
 40:34 (3-4) Kamiński Robert-Bitner Mikołaj
 43:50 (3-5) Rembowicz Artur-Wojtoniak Dominik
 44:10 (4-5) Grabowski Piotr
 
 

czw

12

gru

2019

MAD DOGS SOPOT - DRAGONS 6 - 4 Drukuj
TLH - Mecze (2019/2020)
Wpisany przez Tomasz Bielski   
czwartek, 12 grudnia 2019 23:50
MAD DOGS SOPOT - DRAGONS  6-4    (2-3,3-0,1-1)
 
   1:46 (0-1) Marcinkowski Adam-Lipiński Damian
   3:02 (1-1) Tyczyński Jacek
   6:23 (1-2) Mindak Maciej-Wróbel Adrian,Lipiński Damian
   6:51 (1-3) Lipiński Damian-Marcinkowski Adam,Piaszczyński Mateusz
 12:05 (2-3) Żołnowski Michał-Okuniewski Michał
 17:40 (3-3) Tyczyński Jacek-Okuniewski Michał (sm+1)
 25:58 (4-3) Suwała Grzegorz
 26:21 (5-3) Kocemba Piotr-Brucki Dariusz
 34:49 (6-3) Opanasyuk Gleb-Suwała Grzegorz,Kocemba Piotr
 41:31 (6-4) Lipiński Damian
 
 
 
 
 

czw

12

gru

2019

O H T - GKH GDYNIA 2 - 5 Drukuj
TLH - Mecze (2019/2020)
Wpisany przez Tomasz Bielski   
czwartek, 12 grudnia 2019 22:10
O H T  -  GKH GDYNIA   2-5    (1-2,0-2,1-2)
 
   3:06 (1-0) Mielczarek Andrzej-Szot Krzysztof
   3:45 (1-1) Kłosiński Michał-Jagodziński Konrad,Przybyła Karol
   8:21 (1-2) Palimeris Karol-Andrzejewski Jan
 19:29 (1-3) Kazimierczak Konrad-Stachowiak Wojciech
 22:16 (1-4) Kłosiński Michał-Przybyła Karol,Lickiewicz Piotr
 37:04 (2-4) Kazimierczak Artur-Nowak Bartosz,Ignaciuk Łukasz (sm+1)
 40:43 (2-5) Barański Mateusz-Lickiewicz Piotr,Kłosiński Michał (sm+1)
 
Poprawiony: czwartek, 12 grudnia 2019 22:11
 

śr

11

gru

2019

OHT - MAD DOGS 6-5 Drukuj
TLH - Mecze (2019/2020)
Wpisany przez Grzesiek   
środa, 11 grudnia 2019 00:32
OHT - MAD DOGS 6-5 (1-2,3-2,2-1)
 
 5:05 (0-1) Opanasyuk Gleb-Klein Rafał
 6:37 (0-2) Żołnowski Michał
 8:20 (1-2) Nowak Bartosz-Stańczyk Jakub
21:06 (2-2) Kazimierczak Artur
24:40 (3-2) Szwed Paweł
26:41 (4-2) Szot Krzysztof-Szczepkowski Leszek
29:13 (4-3) Kocemba Piotr-Suwała Grzegorz
29:36 (4-4) Delebis Maciej-Opanasyuk Gleb,Suwała Grzegorz
33:12 (5-4) Kazimierczak Artur
33:52 (6-4) Mielczarek Andrzej
35:56 (6-5) Tyczyński Jacek-Żołnowski Michał,Okuniewski Michał
Poprawiony: środa, 11 grudnia 2019 19:34
 

śr

11

gru

2019

FCDH - LIDER 2-1 Drukuj
TLH - Mecze (2019/2020)
Wpisany przez Grzesiek   
środa, 11 grudnia 2019 00:02
FCDH - LIDER 2-1 (1-1,1-0,0-0)
 
 1:27 (0-1) Kamiński Damian-Guzowski Maciej
 4:43 (1-1) Tabisz Piotr-Tomczyk Igor
18:19 (2-1) Korthals Jakub-Palenicek Lukas (Sm +2)
 

pon

09

gru

2019

MARVIN`S - MEDIA TEAM 11-0 Drukuj
TLH - Mecze (2019/2020)
Wpisany przez Tomasz Bielski   
poniedziałek, 09 grudnia 2019 23:58
MARVIN`S - MEDIA TEAM     11-0    (4-0,3-0,4-0)
 
   5:03 (1-0)   Gachowski Damian-Żurek Karol,Wróbel Jakub (sm+1)
   9:43 (2-0)   Gachowski Damian-Sławiński Grzegorz
 11:58 (3-0)   Kondlewski Maciej (sm+1)
 14:29 (4-0)   Winczewski Marek-Smaczyński Jakub
 21:46 (5-0)   Marzec Błażej
 25:13 (6-0)   Gachowski Przemek-Sławiński Grzegorz
 25:21 (7-0)   Wróbel Jakub
 30:20 (8-0)   Kondlewski Maciej-Marzec Błażej,Burtowy Mateusz
 33:07 (9-0)   Sławiński Grzegorz-Gachowski Damian
 39:05 (10-0) Burtowy Mateusz-Kondlewski Maciej
 44:52 (11-0) Sławiński Grzegorz-Grabowski Kacper (sm+2)
 

śr

04

gru

2019

GKH GDYNIA - GOLDWELL 5-2 Drukuj
TLH - Mecze (2019/2020)
Wpisany przez Tomasz Bielski   
środa, 04 grudnia 2019 23:49
GKH GDYNIA - GOLDWELL   5-2   (3-0,2-0,0-2)
 
 
   3:22 (1-0) Stachowiak Wojciech
 12:58 (2-0) Kłosiński Michał
 13:56 (3-0) Andrzejewski Jan-Elfstrom Hannes
 18:29 (4-0) Kłosiński Michał-Barański Mateusz,Przybyła Karol
 20:21 (5-0) Barański Mateusz
 35:00 (5-1) Oppeln-Bronikowski Kamil
 41:38 (5-2) Oppeln-Bronikowski Kamil
 

wto

03

gru

2019

MARVINS - GRIZZLIES 2 - 1 Drukuj
TLH - Mecze (2019/2020)
Wpisany przez Tomasz Bielski   
wtorek, 03 grudnia 2019 23:43
MARVINS - GRIZZLIES   2-1   (1-0,0-0,1-1)
 
 
   9:47 (1-0) Marzec Błażej
 33:52 (2-0) Szymko Cyprian-Gachowski Przemek
 37:11 (2-1) Sawicki Robert-Śmigielski Michał
  
 

nie

01

gru

2019

GOLDWELL - DRAGONS 3-7 Drukuj
TLH - Mecze (2019/2020)
Wpisany przez Grzesiek   
niedziela, 01 grudnia 2019 20:17
GOLDWELL - DRAGONS 3-7 (1-3,1-2,1-2)
 
00:27 (0-1) Lipiński Damian-Piaszczyński Mateusz,Kozłowski Dawid
 3:36 (0-2) Purzyński Bartosz-Kozłowski Dawid,Mindak Maciej
 9:14 (0-3) Kosonen Anton-Wróbel Adrian,Mindak Maciej
13:49 (1-3) Pogorzelski Kamil-Oppeln-Bronikowski Kamil
22:16 (1-4) Szumera Piotr-Kosonen Anton
24:45 (1-5) Piaszczyński Mateusz-Kozłowski Dawid,Purzyński Bartosz
29:56 (2-5) Turos Sebastian-Turos Adrian
32:57 (2-6) Pawłowski Wiktorian-Lisek Marcin
35:23 (3-6) Turos Sebastian-Oppeln-Bronikowski Kamil,Cytawa Grzegorz
37:55 (3-7) Lipiński Damian
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 111

Patronat rozgrywek

stoczniowiec logo

Natalia informuje

Najbliższe mecze: 

9.03 pon Goldwell-Mad Dogs
10.03 wt GKH2-Media
11.03 śr GKH-OHT
12.03 czw Marvins-Grizzlies

Zapraszamy na nasz profil na Facebook'u

 

Najbliższe mecze

Brak danych

Ostatnie wyniki

  GKH6-3OHT 
  GK215-1MED 

Ranking drużyn

TLH A

1 GOL Goldwell 21pkt
2 GKH GKH Gdynia 20pkt
3 OHT OHT 17pkt
4 MAD Mad Dogs 17pkt
5 DRG Dragons 15pkt

TLH B

1 LID Lider HT 27pkt
2 FAN FCDH 24pkt
3 GKH GKH Gdynia 2 18pkt
4 MAR Marvins 15pkt
5 GRZ Grizzlies 3pkt

6

GRZ Media 3pkt
 

Losowy zawodnik

FCDH Stoczniowiec
Radosław Kardasiński
Radosław Kardasiński
Bramkarz

A: TOP10 Kanadyjska

Kamil Oppeln-Bronikowski (GOL)   37
Michał Kłosiński (GKH)   28
Jacek Tyczyński (MAD)   23
Piotr Kocemba (MAD)   19
Sebastian Turos (GOL)   19
Artur Kazimierczak (OHT)   17
Gleb Opanasyuk (MAD)   17
Mateusz Barański (GKH)   16
Grzegorz Suwała (MAD)   14
Karol Przybyła (GKH)   14
Pełna tabela

A: TOP5 Strzelcy

Kamil Oppeln-Bronikowski (GOL)   21
Jacek Tyczyński (MAD)   19
Michał Kłosiński (GKH)   17
Sebastian Turos (GOL)   14
Artur Kazimierczak (OHT)   12
Pełna tabela

A: TOP5 Asystenci

Kamil Oppeln-Bronikowski (GOL)   16
Michał Kłosiński (GKH)   11
Grzegorz Cytawa (GOL)   11
Karol Przybyła (GKH)   10
Michał Okuniewski (MAD)   10
Pełna tabela

B: TOP10 Kanadyjska

Damian Kamiński (LID)   32
Jarosław Sołdyk (LID)   23
Mariusz Maćkowiak (GK2)   23
Piotr Kościński-Grabowski (GK2)   22
Adam Zaborowski (GK2)   22
Lukáš Páleníček (FAN)   19
Piotr Tabisz (FAN)   19
Maciej Guzowski (LID)   18
Jan Pawłowski (FAN)   18
Jakub Korthals (FAN)   17
Pełna tabela

B: TOP5 Strzelcy

Damian Kamiński (LID)   18
Adam Zaborowski (GK2)   16
Piotr Kościński-Grabowski (GK2)   12
Mariusz Maćkowiak (GK2)   11
Jarosław Sołdyk (LID)   11
Pełna tabela

B: TOP5 Asystenci

Maciej Guzowski (LID)   15
Damian Kamiński (LID)   14
Mariusz Maćkowiak (GK2)   12
Jarosław Sołdyk (LID)   12
Piotr Tabisz (FAN)   10
Pełna tabela
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack