Trójmiejska Liga Hokeja

Trójmiejska Liga Hokeja

Polish Czech English Finnish German Russian Slovak Swedish
Start
Trójmiejska Liga Hokeja

wto

22

paź

2019

Media Team - Marvins 2-4 Drukuj
TLH - Mecze (2019/2020)
Wpisany przez Tomasz Bielski   
wtorek, 22 października 2019 22:52
MEDIA TEAM  -  MARVINS  2-4  (1-2,0-1,1-1)
  
   0:28 (0-1) Ignaciuk Łukasz-Kondlewski Maciej
   6:15 (0-2) Sławiński Grzegorz-Gachowski Damian
   9:23 (1-2) Tywczyński Szymon-Tywczyński Tomasz
 29:33 (1-3) Burtowy Mateusz
 40:16 (1-4) Grzegorczyk Paweł-Ignaciuk Łukasz
 40:50 (2-4) Pokorski Artur-Tywczyński Szymon
 
 
Poprawiony: wtorek, 22 października 2019 23:03
 

pon

21

paź

2019

MOHT - GKH 1-7 Drukuj
TLH - Mecze (2019/2020)
Wpisany przez Tomasz Bielski   
poniedziałek, 21 października 2019 22:57
MOHT - GKH  1-7 (0-1,0-5,1-1)
 
 12:02 (0-1) Palimeris Karol-Jagodziński Konrad
 18:22 (0-2) Barański Mateusz-Andrzejewski Jan,Jagodziński Konrad
 19:07 (0-3) Kazimierczak Konrad-Stachowiak Wojciech,Elfstrom Hannes
 20:17 (---)  Barański Mateusz PS 
 24:56 (0-4) Kempa Michał-Przybyła Karol,Kłosiński Michał
 27:56 (0-5) Elfstrom Hannes
 29:31 (0-6) Kempa Michał-Przybyła Karol
 33:24 (1-6) Walicki Jakub-Grajewski Paweł (sm+1)
 37:17 (1-7) Andrzejewski Jan-Palimeris Karol
 44:38 (---)  Elfstrom Hannes PS
 
 
 
Poprawiony: poniedziałek, 21 października 2019 23:30
 

czw

17

paź

2019

FCDH - GKH II 5-1 Drukuj
TLH - Mecze (2019/2020)
Wpisany przez Tomasz Bielski   
czwartek, 17 października 2019 22:52
FCDH  -  GKH GDYNIA 2   5-1  (3-1,1-0,1-0)
  
   1:43 (0-1) Będkowski Piotr-Bierla Filip
   2:15 (1-1) Pawłowski Jan-Palenicek Lukas
   9:20 (2-1) Palenicek Lukas-Zamiela Aleksander (sm+1)
 13:29 (3-1) Palenicek Lukas
 26:07 (4-1) Korthals Jakub (sm-1)
 37:29 (5-1) Tabisz Piotr-Korthals Jakub,Tomczyk Igor
 
Poprawiony: czwartek, 17 października 2019 23:19
 

śr

16

paź

2019

GKH Gdynia - Goldwell 2 - 4 Drukuj
TLH - Mecze (2019/2020)
Wpisany przez Tomasz Bielski   
środa, 16 października 2019 22:50
GKH GDYNIA - GOLDWELL  2-4 (1-2,0-0,1-2)
 
 
   8:38 (0-1) Turos Sebastian-Oppeln-Bronikowski Kamil
 11:02 (1-1) Palimeris Karol-Kłosiński Michał,Elfstrom Hannes
 13:47 (1-2) Oppeln-Bronikowski Kamil
 31:23 (2-2) Kłosiński Michał-Przybyła Karol
 40:37 (2-3) Oppeln-Bronikowski Kamil-Cytawa Stanisłąw (sm-1)
 41:38 (2-4) Turos Sebastian-Piotrowicz Marek,Oppeln-Bronikowski Kamil
 
 
Poprawiony: czwartek, 17 października 2019 09:22
 

wto

15

paź

2019

Lider - Grizzlies 4-0 Drukuj
TLH - Mecze (2019/2020)
Wpisany przez Grzesiek   
wtorek, 15 października 2019 23:24
LIDER - GRIZZLIES 4-0 (0-0,2-0,2-0)
 
19:52 (1-0) Myszkiewicz Krzysztof-Klein Rafał,Kamiński Damian
23:39 (2-0) Bitner Mikołaj-Guzowski Maciej,Kamiński Robert
38:21 (3-0) Myszkiewicz Krzysztof-Kusiński Marcin
38:43 (4-0) Kamiński Damian-Kaczmarek Piotr
Poprawiony: środa, 16 października 2019 00:41
 

pon

14

paź

2019

MOHT - Mad Dogs 7 - 4 Drukuj
TLH - Mecze (2019/2020)
Wpisany przez Tomasz Bielski   
poniedziałek, 14 października 2019 22:50
MOHT -  MAD DOGS   7-4  (2-0,3-3,2-1)
 
 6:58 (1-0)  Szwed Paweł-Kazimierczak Artur (sm+1)
 11:34 (2-0)  Jasiński Rafał
 17:05 (3-0)  Jasiński Rafał-Grajewski Paweł
 17:18 (4-0)  Mielczarek Andrzej-Stańczyk Jakub
 17:37 (4-1) Okuniewski Michał-Żołnowski Michał,Molenda Damian
 20:28 (4-2) Klein Rafał-Suwała Krzysztof,Suwała Grzegorz
 27:12 (5-2) Walicki Jakub-Grajewski Paweł (sm+1)
 28:51 (5-3) Kocemba Piotr-Opanasyuk Gleb
 32:06 (6-3) Kazimierczak Artur (sm+1)
 43:13 (6-4) Tyczyński Jacek-Guzowski Maciej (sm-1)
 44:06 (7-4) Stańczyk Jakub-Jasiński Rafał,Kazimierczak Artur (sm+1)
Poprawiony: środa, 16 października 2019 22:04
 

pon

14

paź

2019

Inauguracja sezonu TLH 2019/2020 Drukuj
TLH - Mecze (2019/2020)
Wpisany przez Natalia Konicz   
poniedziałek, 14 października 2019 22:00

Dziś zostanie rozegrany pierwszy mecz Trójmiejskiej Ligi Hokejowej w sezonie 2019 / 2020!!

System rozgrywek nie uległ diametralnej zmianie. Pozostał podział na Grupę A i Grupę B. Nastąpiły natomiast roszady jeśli chodzi o uczestnictwo drużyn. Lider Hockey Team postanowił zrezygnować z uczestnictwa w Grupie A, wystawiając drużynę grupie B. Natomiast GKH Gdynia postanowiła wystawić drugą drużynę do grupy B.

Poprawiony: poniedziałek, 14 października 2019 23:02
Więcej…
 

wto

09

kwi

2019

Zakończenie sezonu, klasyfikacja, nagrody indywidualne, podziękowania Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Natalia Konicz   
wtorek, 09 kwietnia 2019 23:56

Koniec sezonu, czas podsumowań i podziękowań...

W sezonie 2018/19 po raz pierwszy rozgrywki TLH odbywały się w podziale na dwie grupy. W grupie B grały 4 drużyny: Grizzlies Gdynia, Nowi na Dzielni, Media Team, Fan Klub (FCDH). W grupie A grało 6 drużyn: Mad Dogs Sopot, MOHT Gdańsk, GKH Gdynia, Lider Hockey Team, Dragons Gdańsk, Goldwell Gdańsk.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:
GRUPA A
1. Dragons Gdańsk
2. Marvins Oliwa Hockey Team
3. GKH Gdynia
4. Mad Dogs Sopot
5. Goldwell Gdańsk
6. Lider Hockey Team

GRUPA B
1. Fan Klub
2. Media Team
3. Nowi na Dzielni
4. Grizzlies Gdynia

NAGRODY INDYWIDUALNE:
 
Najlepsi zawodnicy Ligi TLH:
- Najlepszy bramkarz Ligi TLH sezonu 2018/19 - RADEK KARDASIŃSKI (Dragons / FCDH)
- Najlepszy obrońca Ligi TLH sezonu 2018/19 - PIOTR LICKIEWICZ (GKH)
- Król Strzelców Ligi TLH sezonu 2018/19 - KAMIL OPPELN-BRONIKOWSKI (Goldwell)
- MVP Ligi TLH w sezonie 2018/19 - ARTUR KAZIMIERCZAK (MOHT)

Najlepsi strzelcy drużyn:
Grizzlies Gdynia - Mariusz Maćkowiak (7 bramek)
Nowi na Dzielni - Maciej Kondlewski (6 bramek)
Media Team - Marcin Grandys (10 bramek)
Fan Klub - Lukas Palenicek (11 bramek)
Lider Hockey Team - Damian Kamiński (9 bramek)
Goldwell Gdańsk - Kamil Oppeln-Bronikowski (40 bramek)
Mad Dogs Sopot - Grzegorz Suwała (16 bramek)
GKH Gdynia - Michał Kłosiński (22 bramki)
MOHT Gdańsk - Artur Kazimierczak (30 bramek)
Dragons Gdańsk - Jiri Krtek ( 23 bramki)

MVP - najbardziej wartościowi zawodnicy drużyn:
Grizzlies Gdynia - Krzysztof Podracki
Nowi na Dzielni - Cyprian Szymko
Media Team - Natalia Kwiatkowska
Fan Klub - Radek Kardasiński
Lider Hockey Team - Mikołaj Bittner
Goldwell Gdańsk - Marek Piotrowicz
Mad Dogs Sopot - Gleb Opanasyuk
GKH Gdynia - Darek Gnerowicz
MOHT Gdańsk - Paweł Szwed
Dragons Gdańsk - Adrian Wróbel

Podziękowania:

1. Podziękowanie dla Macieja Kowalczuka - Dyrektora Departamentu Sportu Urzędu Marszałkowskiego za wsparcie w cyklicznej organizacji rozgrywek TLH.
Miło jest nam poinformować, że nasz projekt prowadzenie rozgrywek Trójmiejskiej Ligi Hokeja zyskał duże uznanie w oczach osób odpowiedzialnych za rozwój sportu w Samorządzie Województwa Pomorskiego. Urząd Marszałkowski zdecydował się docenić nasze wysiłki i wspiera nas finansowo w działaniu na rzecz rozwoju dyscypliny, jaką jest hokej na lodzie i jak najszerszej jego popularyzacji"
Rozgrywki Trójmiejskiej Ligi Hokeja na Lodzie są prowadzone we współpracy i w oparciu o dofinansowanie ze środków Samorządu Województwa Pomorskiego

2. Podziękowania wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie i przeprowadzenie rozgrywek TLH sezonu 2018/19.

3. Podziękowanie gospodarzowi obiektu Klubowi GKS Stoczniowiec za gościnność i przyjazne warunki przeprowadzenia rozgrywek Trójmiejskiej Ligii Hokeja.

4. Podziękowanie za sprawowanie ochrony medycznej firmie Ratownictwo Medyczne Krystian Langowski a szczególnie ratowniczce Agacie Andrzejczak.

5. Podziękowanie sędziom TLH i sekretarzom meczów: Sędzia główny TLH: Maciej Pachucki oraz Tomek Heltman, Maciek Byczkowski, Łukasz Wierucki, Wojtek Wrycza, Tomek Bielski, Grzegorz Cytawa.

6. Podziękowanie za prowadzenie strony internetowej TLH dla Grzegorza Cytawy i Tomasza Bielskiego.

7. Podziękowanie za administrowanie strony dla Marcina Liska.

8. Podziękowanie za prowadzenie fanpage'a TLH na facebooku – dla Karola Przybyły.

9. Doceniamy szczególne zaangażowanie Bartłomieja Kułaka w organizację rozgrywek grupy B w sezonie 2018/19 oraz za promocję hokeja i przyciągnięcie do gry największej ilości nowych zawodników.

10. Podziękowanie dla Sławomira Turosa za organizację rozgrywak TLH.

11. Dziękujemy sponsorom i fundatorom nagród i upominków na zakończenie sezonu:
- Unibud Marmury Marek Maciejewski,
- Marba Sport Jerzy Starowiejski,
- Marion Cosmetic Marek Ostrowski,
- Trefl Kazimierz Wierzbicki,
- Pomorski Browar Tradycyjny „ Piwo StaroGdańskie” Sebastian Wawszczak
- Zakład Produkcji Opakowań Kartonowych Janusz Kloka z Kwidzynia
- Firma JBS Dystrybutor produktów GOLDWELL Sławomir Turos.

12. Dziękujemy Kibicom, którzy zawsze byli wsparciem nbaszych zawodników.

NAJWAŻNIEJSI NASI ZAWODNICY - Zarząd Ligii dziękuje Wam za cały sezon pełen emocji, sportowej rywalizacji i dobrej zabawy. Dziękujemy Wam za obecność na ceremonii zakończenia sezonu TLH. Teraz odpocznijcie. A po wakacjach ruszamy dalej z realizacją naszej pasji.

Poprawiony: środa, 10 kwietnia 2019 00:09
 

pi

05

kwi

2019

MOHT - Dragons 6 - 9 Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Tomasz Bielski   
piątek, 05 kwietnia 2019 21:31
M O H T  -  DRAGONS  6 - 9 (2:2;2:2;2:5)
 
 
   2:40 (1-0) Bruliński Arkadiusz
 11:08 (1-1) Wróbel Adrian-Kosonen Anton,Kasperski Łukasz
 12:30 (2-1) Szwed Paweł-Szczepkowski Leszek,Cejnóg Tomasz
 13:02 (2-2) Krtek Jiri-Kasperski Łukasz
 26:40 (3-2) Kazimierczak Artur (sm-1)
 29:08 (4-2) Stańczyk Jakub (sm+1)
 37:28 (4-3) Lipiński Damian-Piaszczyński Mateusz
 38:12 (4-4) Kosonen Anton-Wróbel Adrian,Krtek Jiri
 48:23 (5-4) Czerniewski Radosław-Bruliński Arkadiusz,Szczepkowski Leszek (sm+1)
 53:04 (5-5) Krtek Jiri-Kosonen Anton,Wróbel Adrian
 55:33 (5-6) Szumera Piotr-Krtek Jiri,Wróbel Adrian
 58:19 (5-7) Wróbel Adrian-Mindak Maciej
 58:48 (5-8) Lipiński Damian (EN)
 59:06 (6-8) Szymko Cyprian-Kuklis Tomasz
 59:45 (6-9) Wróbel Adrian-Krtek Jiri,Kosonen Anton
 
Poprawiony: poniedziałek, 14 października 2019 23:05
 

czw

04

kwi

2019

GKH Gdynia - Mad Dogs 3 - 2 Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Tomasz Bielski   
czwartek, 04 kwietnia 2019 23:02
GKH GDYNIA - MAD DOGS SOPOT  3 - 2 (0-0;2-2;1-0)
 
 17:27 (0-1) Opanasyuk Gleb-Wojciechowski Przemysław
 18:29 (0-2) Kaczmarek Piotr-Byzewski Wojciech
 22:58 (1-2) Andrzejewski Jan-Maćkowiak Mariusz (sm+1)
 28:27 (2-2) Lickiewicz Piotr-Kłosiński Michał,Barański Mateusz (sm+1)
 31:39 (3-2) Przybyła Karol-Kłosiński Michał,Lickiewicz Piotr (sm+1)
 
Poprawiony: poniedziałek, 14 października 2019 23:06
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 108

Patronat rozgrywek

stoczniowiec logo

Natalia informuje

W nadchodzącym tygodniu: 

2.12 pon OHT-Mad Dogs
3.12 wt Marvins-Grizzlies
4.12 śr GKH-Goldwell
5.12 czw Media-GKH 2


Zapraszamy na nasz profil na Facebook'u

 

Najbliższe mecze

Mon, 09 Dec 2019 21:30 
TLH B 2019/2020
Marvins
Marvins
: Media
Media
Statystyki sezonu
Poprzedni mecz 10/22/19
TLH B 2019/2020
Media - Marvins   2:4

Tue, 10 Dec 2019 21:30 
Fan Klub
Fan Klub
: Lider
Lider
Statystyki sezonu
Poprzedni mecz 11/26/19
TLH B 2019/2020
Fan Klub - Lider   4:7

Ostatnie wyniki

  MED4-6GK2 
  GKH5-2GOL 

Ranking drużyn

TLH A

1 GOL Goldwell 12pkt
2 GKH GKH Gdynia 9pkt
3 OHT OHT 8pkt
4 DRG Dragons 7pkt
5 MAD Mad Dogs 3pkt

TLH B

1 LID Lider HT 15pkt
2 FAN FCDH 12pkt
3 GKH GKH Gdynia 2 9pkt
4 MAR Marvins 6pkt
5 GRZ Grizzlies 3pkt

6

GRZ Media 0pkt
 

Losowy zawodnik

Oliwa Hockey Team
Radosław Czerniewski
Radosław Czerniewski
Napastnik

A: TOP10 Kanadyjska

Kamil Oppeln-Bronikowski (GOL)   17
Sebastian Turos (GOL)   9
Grzegorz Cytawa (GOL)   8
Damian Lipiński (DRG)   7
Rafał Jasiński (OHT)   7
Michał Kłosiński (GKH)   7
Karol Przybyła (GKH)   6
Jacek Tyczyński (MAD)   6
Dawid Kozłowski (DRG)   6
Mateusz Piaszczyński (DRG)   5
Pełna tabela

A: TOP5 Strzelcy

Kamil Oppeln-Bronikowski (GOL)   10
Sebastian Turos (GOL)   8
Jacek Tyczyński (MAD)   6
Damian Lipiński (DRG)   5
Rafał Jasiński (OHT)   4
Pełna tabela

A: TOP5 Asystenci

Grzegorz Cytawa (GOL)   8
Kamil Oppeln-Bronikowski (GOL)   7
Jakub Stańczyk (OHT)   4
Michał Kłosiński (GKH)   4
Dawid Kozłowski (DRG)   4
Pełna tabela

B: TOP10 Kanadyjska

Damian Kamiński (LID)   15
Jarosław Sołdyk (LID)   10
Lukáš Páleníček (FAN)   10
Marcin Kusiński (LID)   9
Maciej Guzowski (LID)   8
Krzysztof Myszkiewicz (LID)   7
Jan Pawłowski (FAN)   7
Igor Tomczyk (FAN)   6
Patryk Dolewski (LID)   6
Jakub Korthals (FAN)   6
Pełna tabela

B: TOP5 Strzelcy

Damian Kamiński (LID)   9
Marcin Kusiński (LID)   7
Lukáš Páleníček (FAN)   7
Patryk Dolewski (LID)   4
Jan Pawłowski (FAN)   4
Pełna tabela

B: TOP5 Asystenci

Maciej Guzowski (LID)   7
Damian Kamiński (LID)   6
Jarosław Sołdyk (LID)   6
Piotr Malicki (LID)   5
Krzysztof Myszkiewicz (LID)   5
Pełna tabela
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack