Trójmiejska Liga Hokeja

Trójmiejska Liga Hokeja

Polish Czech English Finnish German Russian Slovak Swedish
Start
Trójmiejska Liga Hokeja

czw

20

gru

2018

LIDER - GOLDWELL 3-4 Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Grzesiek   
czwartek, 20 grudnia 2018 16:31
LIDER - GOLDWELL 3-4 (0-1,1-1,2-2)
 
13:24 (0-1) Turos Adrian-Błażuk Tomasz
18:15 (0-2) Skokowski Jarosław-Brzeziński Jacek,Piotrowicz Marek (Sm +1)
20:36 (1-2) Dolewski Patryk-Wojtoniak Dominik
31:31 (-) Wojtoniak Dominik (PS)
32:10 (2-2)Myszkiewicz Krzysztof-Młyński Michał
33:56 (2-3) Cytawa Stanisław-Oppeln-Bronikowski Kamil
37:44 (-) Kamiński Damian (PS)
38:47 (3-3) Kamiński Kamil-Kamiński Damian,Sołdyk Jarosław (Sm +1)
43:46 (3-4) Oppeln-Bronikowski Kamil-Turos Adrian,Ryń Jakub
Poprawiony: piątek, 21 grudnia 2018 00:52
 

śr

19

gru

2018

MEDIA TEAM - FCDH 1-7 Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Grzesiek   
środa, 19 grudnia 2018 22:45
MEDIA TEAM - FCDH 1-7 (1:4,0:3,0:0)
 2:26 (1-0) Tywczyński Tomasz-Sołdyk Jarosław (Sm +1)
 5:47 (1-1) Pacholczyk Tomasz-Tabisz Piotr
 9:19 (1-2) Tabisz Piotr
12:38 (1-3) Palenicek Lukas-Tomczyk Igor,Ustowski Tomasz
13:31 (1-4) Tabisz Piotr-Szczepański Bartosz,Kardasiński Marek
17:51 (1-5) Tomczyk Igor-Szczepański Bartosz,Palenicek Lukas
25:43 (1-6) Kłosiński Witold-Kierznowski Grzegorz,Willich Robert
29:29 (1-7) Tomczyk Igor-Palenicek Lukas
 

wto

18

gru

2018

GKH GDYNIA - MOHT 10-3 Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Tomasz Bielski   
wtorek, 18 grudnia 2018 00:01
GKH GDYNIA - MOHT 10-3 (4-1;2-2;4-0)
 
    1:06 (1-0)  Lickiewicz Piotr-Andrzejewski Jan,Zaborowski Adam
    6:39 (2-0)  Kłosiński Michał (sm+1)
    6:53 (3-0)  Kłosiński Michał-Barański Mateusz,Gnerowicz Dariusz
  11:21 (3-1)  Mielczarek Andrzej-Bruliński Arkadiusz
  13:39 (4-1)  Kempa Michał-Barański Mateusz,Kłosiński Michał
  17:24 (4-2)  Kazimierczak Artur-Stańczyk Jakub
  24:13 (4-3)  Szot Krzysztof-Mielczarek Andrzej,Kazimierczak Artur
  24:56 (5-3)  Przybyła Karol
  25:39 (6-3)  Andrzejewski Jan-Przybyła Karol,Zaborowski Adam
  31:25 (7-3)  Kłosiński Michał-Przybyła Karol,Grabowski Piotr (sm+1)
  34:22 (8-3)  Gnerowicz Dariusz-Przybyła Karol,Barański Mateusz
  35:17 (9-3)  Barański Mateusz-Przybyła Karol (sm+1)
  35:25 (10-3)Andrzejewski Jan-Przybyła Karol
  
 
 
Poprawiony: wtorek, 18 grudnia 2018 09:09
 

czw

13

gru

2018

GKH GDYNIA - GOLDWELL 7-2 Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Tomasz Bielski   
czwartek, 13 grudnia 2018 23:53
GKH GDYNIA - GOLDWELL  7-2 (1-1;2-1;4-0)
 
    7:37 (1-0) Elfstrom Hannes-Andrzejewski Jan,Lickiewicz Piotr (sm+1)
 13:48 (1-1) Cytawa Stanisław-Oppeln-Bronikowski Kamil
 25:25 (2-1) Kempa Michał-Kłosiński Micha (sm+2)
 26:05 (3-1) Elfstrom Hannes-Zaborowski Adam (sm+1)
 28:45 (3-2) Oppeln-Bronikowski Kamil-Cytawa Stanisław,Zgórski Szymon (sm+1)
 34:21 (4-2) Barański Mateusz-Kłosiński Michał
 37:09 (5-2) Przybyła Karol-Głogowski Grzegorz
 40:53 (6-2) Gnerowicz Dariusz-Głogowski Grzegorz,Grabowski Piotr
 43:57 (7-2) Gnerowicz Dariusz-Przybyła Karol,Barański Mateusz
 
 
Poprawiony: wtorek, 18 grudnia 2018 09:09
 

czw

13

gru

2018

MAD DOGS - M O H T 5-4k Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Tomasz Bielski   
czwartek, 13 grudnia 2018 00:04
MAD DOGS  -  MOHT  5-4k (2-1;0-3;2-0;1-0)
 
   1:15 (1-0) Suwała Grzegorz-Opanasyuk Gleb
   3:39 (1-1) Bruliński Arkadiusz-Kazimierczak Artur,Szot Krzysztof
   9:29 (2-1) Opanasyuk Gleb
 18:42 (2-2) Cejnóg Tomasz-Bruliński Arkadiusz,Kazimierczak Artur (sm+1)
 24:53 (2-3) Kazimierczak Artur-Szczepkowski Leszek (sm+2)
 29:51 (2-4) Bruliński Arkadiusz-Cejnóg Tomasz (sm+1)
 42:08 (3-4) Okuniewski Michał-Molenda Damian,Zołnowski Michał (sm+1)
 43:44 (4-4) Okuniewski Michał-Molenda Damian,Palimeris Karol (sm+1)
 45:00 (5-4) Kocemba Piotr PS
 
Poprawiony: wtorek, 18 grudnia 2018 09:09
 

wto

11

gru

2018

NOWA - GRIZZLIES 4-2 Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Grzesiek   
wtorek, 11 grudnia 2018 23:56
NOWA - GRIZZLIES 4-2 (2-0,1-0,1-1)
 
11:05 (1-0) Jabłoński Tomasz (Sm -1)
12:41 (2-0) Kondlewski Maciej-Jabłoński Tomasz
29:00 (3-0) Grabowski Kacper-Kułak Bartlomiej
30:43 (3-1) Zaborowski Adam-Szulpin Artur
35:21 (3-2) Mackowiak Mariusz-Zaborowski Adam (Sm +1)
40:52 (4-2) Kondlewski Maciej-Burtowy Mateusz
 

wto

11

gru

2018

LIDER - DRAGONS 0-8 Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Grzesiek   
wtorek, 11 grudnia 2018 23:03
LIDER - DRAGONS 0-8 (0-5,0-2,0-1)
 
06:10 (0-1) Kosonen Anton- Piaszczyński Mateusz
06:48 (0-2) Pawłowski Wiktorian- Worwa Hubert
09:55 (0-3) Kosonen Anton- Piaszczyński Mateusz,Ocepek Matija
11:57 (0-4) Krtek Jiri-Lisek Marcin,Szumera Piotr
12:32 (0-5) Lisek Marcin
16:46 (0-6) Piaszczyński Mateusz- Kosonen Anton,Ocepek Matija
27:43 (0-7) Piaszczyński Mateusz-Dzięgiel Paweł,Kosonen Anton (Sm +1)
44:44 (0-8) Kosonen Anton-Dzięgiel Paweł,Kasperski Łukasz (Sm +2)
 

czw

06

gru

2018

MAD DOGS - GOLDWELL 6-5k Drukuj
Wpisany przez Tomasz Bielski   
czwartek, 06 grudnia 2018 23:56
MAD DOGS - GOLDWELL 6-5k  (2-2;1-2;2-1)
 
   3:13 (0-1) Piotrowicz Marek-Oppeln-Bronikowski Kamil
   4:26 (1-1) Opanasyuk Gleb-Wojciechowski Przemysław (sm-1)
   6:00 (1-2) Cytawa Stanisław-Oppeln-Bronikowski Kamil
 12:38 (2-2) Malicki Piotr-Kaczmarek Piotr,Suwała Grzegorz (sm+1)
 15:10 (2-3) Oppeln-Bronikowski Kamil-Skokowski Jarosław
 17:32 (3-3) Suwała Grzegorz-Zołnowski Michał
 28:16 (3-4) Oppeln-Bronikowski Kamil
 32:51 (4-4) Wojciechowski Przemysław
 41:51 (4-5) Ryń Jakub-Oppeln-Bronikowski Kamil
 42:47 (5-5) Kaczmarek Piotr-Żołnowski Michał,Suwała Grzegorz
 45:00 (6-5) Kocemba Piotr PS
 
Poprawiony: piątek, 07 grudnia 2018 11:02
 

śr

05

gru

2018

DRAGONS - MOHT 3-4 Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Tomasz Bielski   
środa, 05 grudnia 2018 23:57
DRAGONS - MOHT  3 - 4  (1-1;1-1;1-2)
 
   6:10 (1-0) Ocepek Matija-Pawłowski Jan,Piaszczyński Mateusz (sm+1)
   7:31 (1-1) Bruliński Arkadiusz-Stańczyk Jakub,Walicki Jakub
 16:48 (1-2) Walicki Jakub-Kazimierczak Artur,Strojny Rafał (sm+1)
 21:09 (2-2) Piaszczyńskki Mateusz-Purzyński Bartosz
 38:56 (3-2) Krtek Jiri-Lipiński Damian
 42:22 (3-3) Kazimierczak Artur-Walicki Jakub (sm-1)
 43:28 (3-4) Szczepkowski Leszek-Czerniewski Radek
 
 
 
 
   
Poprawiony: piątek, 07 grudnia 2018 11:03
 

śr

05

gru

2018

GRIZZLIES - FCDH 6-1 Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Grzesiek   
środa, 05 grudnia 2018 23:37
GRIZZLIES - FCDH 6-1 (1-1,2-0,3-0)
 
01:12 (0-1) Palenicek Lukas-Tabisz Piotr
04:15 (1-1) Bielas Tomasz
24:04 (2-1) Maćkowiak Mariusz-Zaborowski Adam,Leszczyński Piotr (Sm +1)
27:12 (3-1) Leszczyński Piotr-Maćkowiak Mariusz,Zaborowski Adam
32:23 (4-1) Kopczyński Rafał-Bielas Maciej
39:05 (5-1) Podracki Krzysztof
42:07 (6-1) Maćkowiak Mariusz-Bielas Tomasz,Kuchta Tomasz
Poprawiony: środa, 05 grudnia 2018 23:38
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 103

Patronat rozgrywek

stoczniowiec logo

Natalia informuje

W nadchodzącym tygodniu: 

Zapraszamy na nasz profil na Facebook'u

 

Najbliższe mecze

Mon, 25 Feb 2019 21:30 
Mad Dogs
Mad Dogs
: Lider
Lider
Statystyki sezonu
Poprzedni mecz 01/09/19
TLH A 2018/2019
Lider - Mad Dogs   2:4

Tue, 26 Feb 2019 21:30 
Media
Media
: Fan Klub
Fan Klub
Statystyki sezonu
Poprzedni mecz 12/18/18
TLH B 2018/2019
Media - Fan Klub   1:7

Ostatnie wyniki

  MAD4-2DRG 
  GOL7-1LID 

Ranking drużyn

TLH A

1 GKH GKH Gdynia 33pkt
2 MAD Mad Dogs 25pkt
3 DRG Dragons 24pkt
4 MOH MOHT 22pkt
5 GOL Goldwell 13pkt
6 LID Lider HT 6pkt

TLH B

1 GRZ Media 16pkt
2 FAN FCDH 13pkt
3 GRZ Grizzlies 8pkt
4 Nowi 5pkt
 

Losowy zawodnik

Dragons Gdańsk
Adam Marcinkowski
Adam Marcinkowski
Napastnik

A: TOP10 Kanadyjska

Kamil Oppeln-Bronikowski (GOL)   43
Michał Kłosiński (GKH)   36
Artur Kazimierczak (MOH)   34
Karol Przybyła (GKH)   32
Jiri Krtek (DRG)   27
Jan Andrzejewski (GKH)   20
Mateusz Piaszczyński (DRG)   19
Damian Kamiński (LID)   19
Anton Kosonen (DRG)   18
Michał Żołnowski (MAD)   17
Pełna tabela

A: TOP5 Strzelcy

Kamil Oppeln-Bronikowski (GOL)   31
Artur Kazimierczak (MOH)   21
Michał Kłosiński (GKH)   19
Jiri Krtek (DRG)   15
Jan Andrzejewski (GKH)   12
Pełna tabela

A: TOP5 Asystenci

Karol Przybyła (GKH)   22
Michał Kłosiński (GKH)   17
Artur Kazimierczak (MOH)   13
Kamil Oppeln-Bronikowski (GOL)   12
Jiri Krtek (DRG)   12
Pełna tabela

B: TOP10 Kanadyjska

Jarosław Sołdyk (MED)   13
Mariusz Maćkowiak (GRZ)   10
Marcin Grandys (MED)   10
Adam Zaborowski (GRZ)   10
Lukáš Páleníček (FAN)   10
Maciej Kondlewski (NEW)   8
Tomasz Tywczyński (MED)   8
Jakub Korthals (FAN)   7
Piotr Leszczyński (GRZ)   7
Artur Pokorski (MED)   6
Pełna tabela

B: TOP5 Strzelcy

Marcin Grandys (MED)   7
Jakub Korthals (FAN)   6
Mariusz Maćkowiak (GRZ)   5
Lukáš Páleníček (FAN)   5
Maciej Kondlewski (NEW)   5
Pełna tabela

B: TOP5 Asystenci

Jarosław Sołdyk (MED)   9
Adam Zaborowski (GRZ)   8
Lukáš Páleníček (FAN)   5
Mariusz Maćkowiak (GRZ)   5
Maciej Kondlewski (NEW)   3
Pełna tabela
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack