Trójmiejska Liga Hokeja

Trójmiejska Liga Hokeja

Polish Czech English Finnish German Russian Slovak Swedish
Start
Trójmiejska Liga Hokeja

śr

11

gru

2019

OHT - MAD DOGS 6-5 Drukuj
TLH - Mecze (2019/2020)
Wpisany przez Grzesiek   
środa, 11 grudnia 2019 00:32
OHT - MAD DOGS 6-5 (1-2,3-2,2-1)
 
 5:05 (0-1) Opanasyuk Gleb-Klein Rafał
 6:37 (0-2) Żołnowski Michał
 8:20 (1-2) Nowak Bartosz-Stańczyk Jakub
21:06 (2-2) Kazimierczak Artur
24:40 (3-2) Szwed Paweł
26:41 (4-2) Szot Krzysztof-Szczepkowski Leszek
29:13 (4-3) Kocemba Piotr-Suwała Grzegorz
29:36 (4-4) Delebis Maciej-Opanasyuk Gleb,Suwała Grzegorz
33:12 (5-4) Kazimierczak Artur
33:52 (6-4) Mielczarek Andrzej
35:56 (6-5) Tyczyński Jacek-Żołnowski Michał,Okuniewski Michał
Poprawiony: środa, 11 grudnia 2019 19:34
 

śr

11

gru

2019

FCDH - LIDER 2-1 Drukuj
TLH - Mecze (2019/2020)
Wpisany przez Grzesiek   
środa, 11 grudnia 2019 00:02
FCDH - LIDER 2-1 (1-1,1-0,0-0)
 
 1:27 (0-1) Kamiński Damian-Guzowski Maciej
 4:43 (1-1) Tabisz Piotr-Tomczyk Igor
18:19 (2-1) Korthals Jakub-Palenicek Lukas (Sm +2)
 

pon

09

gru

2019

MARVIN`S - MEDIA TEAM 11-0 Drukuj
TLH - Mecze (2019/2020)
Wpisany przez Tomasz Bielski   
poniedziałek, 09 grudnia 2019 23:58
MARVIN`S - MEDIA TEAM     11-0    (4-0,3-0,4-0)
 
   5:03 (1-0)   Gachowski Damian-Żurek Karol,Wróbel Jakub (sm+1)
   9:43 (2-0)   Gachowski Damian-Sławiński Grzegorz
 11:58 (3-0)   Kondlewski Maciej (sm+1)
 14:29 (4-0)   Winczewski Marek-Smaczyński Jakub
 21:46 (5-0)   Marzec Błażej
 25:13 (6-0)   Gachowski Przemek-Sławiński Grzegorz
 25:21 (7-0)   Wróbel Jakub
 30:20 (8-0)   Kondlewski Maciej-Marzec Błażej,Burtowy Mateusz
 33:07 (9-0)   Sławiński Grzegorz-Gachowski Damian
 39:05 (10-0) Burtowy Mateusz-Kondlewski Maciej
 44:52 (11-0) Sławiński Grzegorz-Grabowski Kacper (sm+2)
 

śr

04

gru

2019

GKH GDYNIA - GOLDWELL 5-2 Drukuj
TLH - Mecze (2019/2020)
Wpisany przez Tomasz Bielski   
środa, 04 grudnia 2019 23:49
GKH GDYNIA - GOLDWELL   5-2   (3-0,2-0,0-2)
 
 
   3:22 (1-0) Stachowiak Wojciech
 12:58 (2-0) Kłosiński Michał
 13:56 (3-0) Andrzejewski Jan-Elfstrom Hannes
 18:29 (4-0) Kłosiński Michał-Barański Mateusz,Przybyła Karol
 20:21 (5-0) Barański Mateusz
 35:00 (5-1) Oppeln-Bronikowski Kamil
 41:38 (5-2) Oppeln-Bronikowski Kamil
 

wto

03

gru

2019

MARVINS - GRIZZLIES 2 - 1 Drukuj
TLH - Mecze (2019/2020)
Wpisany przez Tomasz Bielski   
wtorek, 03 grudnia 2019 23:43
MARVINS - GRIZZLIES   2-1   (1-0,0-0,1-1)
 
 
   9:47 (1-0) Marzec Błażej
 33:52 (2-0) Szymko Cyprian-Gachowski Przemek
 37:11 (2-1) Sawicki Robert-Śmigielski Michał
  
 

nie

01

gru

2019

GOLDWELL - DRAGONS 3-7 Drukuj
TLH - Mecze (2019/2020)
Wpisany przez Grzesiek   
niedziela, 01 grudnia 2019 20:17
GOLDWELL - DRAGONS 3-7 (1-3,1-2,1-2)
 
00:27 (0-1) Lipiński Damian-Piaszczyński Mateusz,Kozłowski Dawid
 3:36 (0-2) Purzyński Bartosz-Kozłowski Dawid,Mindak Maciej
 9:14 (0-3) Kosonen Anton-Wróbel Adrian,Mindak Maciej
13:49 (1-3) Pogorzelski Kamil-Oppeln-Bronikowski Kamil
22:16 (1-4) Szumera Piotr-Kosonen Anton
24:45 (1-5) Piaszczyński Mateusz-Kozłowski Dawid,Purzyński Bartosz
29:56 (2-5) Turos Sebastian-Turos Adrian
32:57 (2-6) Pawłowski Wiktorian-Lisek Marcin
35:23 (3-6) Turos Sebastian-Oppeln-Bronikowski Kamil,Cytawa Grzegorz
37:55 (3-7) Lipiński Damian
 

śr

27

lis

2019

GKH GDYNIA II - MARVINS 4 - 3 Drukuj
TLH - Mecze (2019/2020)
Wpisany przez Tomasz Bielski   
środa, 27 listopada 2019 23:45
GKH GDYNIA II   -   MARVINS  4-3   (1-0,3-3,0-0)
 
 
 12:20 (1-0) Maćkowiak Mariusz
 18:52 (1-1) Marzec Błażej-Szymko Cyprian
 19:11 (2-1) Maćkowiak Mariusz-Grabowski Piotr
 21:57 (3-1) Maćkowiak Mariusz-Gnerowicz Dariusz
 23:29 (4-1) Zaborowski Adam-Ołoś Mikołaj
 24:39 (4-2) Kondlewski Maciej
 26:57 (4-3) Szymko Cyprian-Kułak Bartłomiej
 
   
Poprawiony: czwartek, 28 listopada 2019 01:01
 

wto

26

lis

2019

FCDH - LIDER HT 4-7 Drukuj
TLH - Mecze (2019/2020)
Wpisany przez Grzesiek   
wtorek, 26 listopada 2019 23:54
FCDH - LIDER HT   4-7   (0-0,3-3,1-4)
 
 
 17:07 (0-1) Sołdyk Jarosław-Kamiński Damian,Gulczyński Maciej
 25:16 (1-1) Tabisz Piotr-Tomczyk Igor
 26:28 (2-1) Pawłowski Jan
 26:52 (2-2) Dolewski Patryk
 27:16 (2-3) Kusiński Marcin-Myszkiewicz Krzysztof
 28:01 (3-3) Tomczyk Igor-Tabisz Piotr,Piotrowicz Rafał
 35:02 (4-3) Pawłowski Jan-Ustowski Tomasz,Palenicek Lukas
 36:03 (4-4) Dolewski Patryk-Wojtoniak Dominik
 37:57 (4-5) Kamiński Damian-Sołdyk Jarosław,Rembowicz Artur
 39:45 (4-6) Wojtoniak Dominik-Dolewski Patryk
 43:36 (4-7) Dolewski Patryk-Wojtoniak Dominik
 
   
Poprawiony: niedziela, 01 grudnia 2019 20:46
 

wto

26

lis

2019

GOLDWELL - DRAGONS 7-6 (3-1,3-3,1-2) Drukuj
TLH - Mecze (2019/2020)
Wpisany przez Grzesiek   
wtorek, 26 listopada 2019 21:53
GOLDWELL - DRAGONS 7-6 (3-1,3-3,1-2)
 
 1:01 (1-0) Oppeln-Bronikowski Kamil- Cytawa Grzegorz
 3:30 (1-1) Mindak Maciej
 5:20 (2-1) Oppeln-Bronikowski Kamil- Turos Sebastian
11:48 (3-1) Turos Sebastian- Oppeln-Bronikowski Kamil, Turos Oliwier
16:55 (3-2) Lipiński Damian-Marcinkowski Adam
21:15 (4-2) Turos Sebastian- Gmyrek Kamil
24:55 (5-2) Turos Sebastian- Grzegorz Cytawa
26:24 (6-2) Maślak Robert-Cytawa Stanisław
29:14 (6-3) Lipiński Damian- Szumera Piotr
29:46 (6-4) Marcinkowski Adam- Piaszczyński Mateusz, Lipiński Damian
34:11 (6-5) Marcinkowski Adam
34:51 (6-6) Ocepek Matija-Piaszczyński Mateusz
36:42 (7-6) Turos Adrian- Cytawa Grzegorz
Poprawiony: wtorek, 26 listopada 2019 21:54
 

wto

26

lis

2019

GKH GDYNIA - MAD DOGS SOPOT 3 - 1 Drukuj
TLH - Mecze (2019/2020)
Wpisany przez Tomasz Bielski   
wtorek, 26 listopada 2019 00:02
GKH GDYNIA - MAD DOGS SOPOT  3-1   (0-0,0-1,3-0)
 
 16:35 (0-1) Opanasyuk Gleb (sm-1)
 38:05 (1-1) Kłosiński Michał-Barański Mateusz,Przybyła Karol
 43:00 (2-1) Przybyła Karol-Kłosiński Michał
 43:52 (3-1) Andrzejewski Jan-Barański Mateusz,Grabowski Piotr
  
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 109

Patronat rozgrywek

stoczniowiec logo

Natalia informuje

Najbliższe mecze: 

27.01 pon Media-FCDH
28.01 wt Lider-Marvins
29.01 śr GKH-Mad Dogs
30.01 czw Goldwell-Dragons


Zapraszamy na nasz profil na Facebook'u

 

Najbliższe mecze

Mon, 27 Jan 2020 21:30 
TLH B 2019/2020
Media
Media
: Fan Klub
Fan Klub
Statystyki sezonu
Poprzedni mecz 10/31/19
TLH B 2019/2020
Fan Klub - Media   5:2

Tue, 28 Jan 2020 21:30 
Lider
Lider
: Marvins
Marvins
Statystyki sezonu
Poprzedni mecz 10/29/19
TLH B 2019/2020
Marvins - Lider   2:10

Ostatnie wyniki

  GOL8-6MAD 
  OHT1-3DRG 

Ranking drużyn

TLH A

1 GOL Goldwell 18pkt
2 GKH GKH G 13pkt
3 DRG Dragons 12pkt
4 OHT OHT 8pkt
5 MAD Mad Dogs 6pkt

TLH B

1 LID Lider HT 18pkt
2 FAN FCDH 18pkt
3 GKH GKH Gdynia 2 12pkt
4 MAR Marvins 9pkt
5 GRZ Grizzlies 3pkt

6

GRZ Media 0pkt
 

Losowy zawodnik

GKH Gdynia
Adam Ciszewski
Adam Ciszewski
Bramkarz

A: TOP10 Kanadyjska

Kamil Oppeln-Bronikowski (GOL)   25
Michał Kłosiński (GKH)   12
Damian Lipiński (DRG)   11
Sebastian Turos (GOL)   11
Jacek Tyczyński (MAD)   11
Grzegorz Cytawa (GOL)   9
Karol Przybyła (GKH)   9
Adam Marcinkowski (DRG)   8
Dawid Kozłowski (DRG)   8
Artur Kazimierczak (OHT)   7
Pełna tabela

A: TOP5 Strzelcy

Kamil Oppeln-Bronikowski (GOL)   14
Jacek Tyczyński (MAD)   11
Sebastian Turos (GOL)   9
Damian Lipiński (DRG)   7
Michał Kłosiński (GKH)   7
Pełna tabela

A: TOP5 Asystenci

Kamil Oppeln-Bronikowski (GOL)   11
Grzegorz Cytawa (GOL)   8
Karol Przybyła (GKH)   7
Jakub Stańczyk (OHT)   5
Michał Kłosiński (GKH)   5
Pełna tabela

B: TOP10 Kanadyjska

Damian Kamiński (LID)   16
Lukáš Páleníček (FAN)   15
Piotr Tabisz (FAN)   15
Mariusz Maćkowiak (GK2)   14
Jan Pawłowski (FAN)   13
Jakub Korthals (FAN)   13
Adam Zaborowski (GK2)   13
Igor Tomczyk (FAN)   12
Jarosław Sołdyk (LID)   11
Piotr Kościński-Grabowski (GK2)   11
Pełna tabela

B: TOP5 Strzelcy

Damian Kamiński (LID)   9
Lukáš Páleníček (FAN)   9
Adam Zaborowski (GK2)   9
Jakub Krystecki (GK2)   7
Jakub Korthals (FAN)   7
Pełna tabela

B: TOP5 Asystenci

Igor Tomczyk (FAN)   8
Piotr Tabisz (FAN)   8
Mariusz Maćkowiak (GK2)   7
Damian Kamiński (LID)   7
Maciej Guzowski (LID)   7
Pełna tabela
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack