Trójmiejska Liga Hokeja

Trójmiejska Liga Hokeja

Polish Czech English Finnish German Russian Slovak Swedish
Start
Trójmiejska Liga Hokeja

wto

18

gru

2018

GKH GDYNIA - MOHT 10-3 Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Tomasz Bielski   
wtorek, 18 grudnia 2018 00:01
GKH GDYNIA - MOHT 10-3 (4-1;2-2;4-0)
 
    1:06 (1-0)  Lickiewicz Piotr-Andrzejewski Jan,Zaborowski Adam
    6:39 (2-0)  Kłosiński Michał (sm+1)
    6:53 (3-0)  Kłosiński Michał-Barański Mateusz,Gnerowicz Dariusz
  11:21 (3-1)  Mielczarek Andrzej-Bruliński Arkadiusz
  13:39 (4-1)  Kempa Michał-Barański Mateusz,Kłosiński Michał
  17:24 (4-2)  Kazimierczak Artur-Stańczyk Jakub
  24:13 (4-3)  Szot Krzysztof-Mielczarek Andrzej,Kazimierczak Artur
  24:56 (5-3)  Przybyła Karol
  25:39 (6-3)  Andrzejewski Jan-Przybyła Karol,Zaborowski Adam
  31:25 (7-3)  Kłosiński Michał-Przybyła Karol,Grabowski Piotr (sm+1)
  34:22 (8-3)  Gnerowicz Dariusz-Przybyła Karol,Barański Mateusz
  35:17 (9-3)  Barański Mateusz-Przybyła Karol (sm+1)
  35:25 (10-3)Andrzejewski Jan-Przybyła Karol
  
 
 
Poprawiony: wtorek, 18 grudnia 2018 09:09
 

czw

13

gru

2018

GKH GDYNIA - GOLDWELL 7-2 Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Tomasz Bielski   
czwartek, 13 grudnia 2018 23:53
GKH GDYNIA - GOLDWELL  7-2 (1-1;2-1;4-0)
 
    7:37 (1-0) Elfstrom Hannes-Andrzejewski Jan,Lickiewicz Piotr (sm+1)
 13:48 (1-1) Cytawa Stanisław-Oppeln-Bronikowski Kamil
 25:25 (2-1) Kempa Michał-Kłosiński Micha (sm+2)
 26:05 (3-1) Elfstrom Hannes-Zaborowski Adam (sm+1)
 28:45 (3-2) Oppeln-Bronikowski Kamil-Cytawa Stanisław,Zgórski Szymon (sm+1)
 34:21 (4-2) Barański Mateusz-Kłosiński Michał
 37:09 (5-2) Przybyła Karol-Głogowski Grzegorz
 40:53 (6-2) Gnerowicz Dariusz-Głogowski Grzegorz,Grabowski Piotr
 43:57 (7-2) Gnerowicz Dariusz-Przybyła Karol,Barański Mateusz
 
 
Poprawiony: wtorek, 18 grudnia 2018 09:09
 

czw

13

gru

2018

MAD DOGS - M O H T 5-4k Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Tomasz Bielski   
czwartek, 13 grudnia 2018 00:04
MAD DOGS  -  MOHT  5-4k (2-1;0-3;2-0;1-0)
 
   1:15 (1-0) Suwała Grzegorz-Opanasyuk Gleb
   3:39 (1-1) Bruliński Arkadiusz-Kazimierczak Artur,Szot Krzysztof
   9:29 (2-1) Opanasyuk Gleb
 18:42 (2-2) Cejnóg Tomasz-Bruliński Arkadiusz,Kazimierczak Artur (sm+1)
 24:53 (2-3) Kazimierczak Artur-Szczepkowski Leszek (sm+2)
 29:51 (2-4) Bruliński Arkadiusz-Cejnóg Tomasz (sm+1)
 42:08 (3-4) Okuniewski Michał-Molenda Damian,Zołnowski Michał (sm+1)
 43:44 (4-4) Okuniewski Michał-Molenda Damian,Palimeris Karol (sm+1)
 45:00 (5-4) Kocemba Piotr PS
 
Poprawiony: wtorek, 18 grudnia 2018 09:09
 

wto

11

gru

2018

NOWA - GRIZZLIES 4-2 Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Grzesiek   
wtorek, 11 grudnia 2018 23:56
NOWA - GRIZZLIES 4-2 (2-0,1-0,1-1)
 
11:05 (1-0) Jabłoński Tomasz (Sm -1)
12:41 (2-0) Kondlewski Maciej-Jabłoński Tomasz
29:00 (3-0) Grabowski Kacper-Kułak Bartlomiej
30:43 (3-1) Zaborowski Adam-Szulpin Artur
35:21 (3-2) Mackowiak Mariusz-Zaborowski Adam (Sm +1)
40:52 (4-2) Kondlewski Maciej-Burtowy Mateusz
 

wto

11

gru

2018

LIDER - DRAGONS 0-8 Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Grzesiek   
wtorek, 11 grudnia 2018 23:03
LIDER - DRAGONS 0-8 (0-5,0-2,0-1)
 
06:10 (0-1) Kosonen Anton- Piaszczyński Mateusz
06:48 (0-2) Pawłowski Wiktorian- Worwa Hubert
09:55 (0-3) Kosonen Anton- Piaszczyński Mateusz,Ocepek Matija
11:57 (0-4) Krtek Jiri-Lisek Marcin,Szumera Piotr
12:32 (0-5) Lisek Marcin
16:46 (0-6) Piaszczyński Mateusz- Kosonen Anton,Ocepek Matija
27:43 (0-7) Piaszczyński Mateusz-Dzięgiel Paweł,Kosonen Anton (Sm +1)
44:44 (0-8) Kosonen Anton-Dzięgiel Paweł,Kasperski Łukasz (Sm +2)
 

czw

06

gru

2018

MAD DOGS - GOLDWELL 6-5k Drukuj
Wpisany przez Tomasz Bielski   
czwartek, 06 grudnia 2018 23:56
MAD DOGS - GOLDWELL 6-5k  (2-2;1-2;2-1)
 
   3:13 (0-1) Piotrowicz Marek-Oppeln-Bronikowski Kamil
   4:26 (1-1) Opanasyuk Gleb-Wojciechowski Przemysław (sm-1)
   6:00 (1-2) Cytawa Stanisław-Oppeln-Bronikowski Kamil
 12:38 (2-2) Malicki Piotr-Kaczmarek Piotr,Suwała Grzegorz (sm+1)
 15:10 (2-3) Oppeln-Bronikowski Kamil-Skokowski Jarosław
 17:32 (3-3) Suwała Grzegorz-Zołnowski Michał
 28:16 (3-4) Oppeln-Bronikowski Kamil
 32:51 (4-4) Wojciechowski Przemysław
 41:51 (4-5) Ryń Jakub-Oppeln-Bronikowski Kamil
 42:47 (5-5) Kaczmarek Piotr-Żołnowski Michał,Suwała Grzegorz
 45:00 (6-5) Kocemba Piotr PS
 
Poprawiony: piątek, 07 grudnia 2018 11:02
 

śr

05

gru

2018

DRAGONS - MOHT 3-4 Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Tomasz Bielski   
środa, 05 grudnia 2018 23:57
DRAGONS - MOHT  3 - 4  (1-1;1-1;1-2)
 
   6:10 (1-0) Ocepek Matija-Pawłowski Jan,Piaszczyński Mateusz (sm+1)
   7:31 (1-1) Bruliński Arkadiusz-Stańczyk Jakub,Walicki Jakub
 16:48 (1-2) Walicki Jakub-Kazimierczak Artur,Strojny Rafał (sm+1)
 21:09 (2-2) Piaszczyńskki Mateusz-Purzyński Bartosz
 38:56 (3-2) Krtek Jiri-Lipiński Damian
 42:22 (3-3) Kazimierczak Artur-Walicki Jakub (sm-1)
 43:28 (3-4) Szczepkowski Leszek-Czerniewski Radek
 
 
 
 
   
Poprawiony: piątek, 07 grudnia 2018 11:03
 

śr

05

gru

2018

GRIZZLIES - FCDH 6-1 Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Grzesiek   
środa, 05 grudnia 2018 23:37
GRIZZLIES - FCDH 6-1 (1-1,2-0,3-0)
 
01:12 (0-1) Palenicek Lukas-Tabisz Piotr
04:15 (1-1) Bielas Tomasz
24:04 (2-1) Maćkowiak Mariusz-Zaborowski Adam,Leszczyński Piotr (Sm +1)
27:12 (3-1) Leszczyński Piotr-Maćkowiak Mariusz,Zaborowski Adam
32:23 (4-1) Kopczyński Rafał-Bielas Maciej
39:05 (5-1) Podracki Krzysztof
42:07 (6-1) Maćkowiak Mariusz-Bielas Tomasz,Kuchta Tomasz
Poprawiony: środa, 05 grudnia 2018 23:38
 

pon

03

gru

2018

LIDER - GDYNIA 2-4 Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Grzesiek   
poniedziałek, 03 grudnia 2018 23:55
LIDER - GDYNIA 2-4 (0-1,2-3,0-0)
13:40 (0-1) Gnerowicz Dariusz
16:47 (0-2) Elfstrom Hannes-Barański Mateusz,Maćkowiak Mariusz
17:19 (0-3) Barański Mateusz (PS)
23:27 (1-3) Kamiński Damian (Sm -1)
24:34 (1-4) Andrzejewski Jan-Przybyła Karol
25:25 (2-4) Myszkiewicz Krzysztof
 

pi

30

lis

2018

DRAGONS - GOLDWELL 8-2 Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Grzesiek   
piątek, 30 listopada 2018 18:16
DRAGONS - GOLDWELL 8-2 (2-2,2-0,4-0)
 
00:50 (1-0) Krtek Jiri-Wróbel Adrian
 3:58 (1-1) Oppeln-Bronikowski Kamil-Błażuk Tomasz
 7:59 (2:1) Marcinkowski Adam-Piaszczyński Mateusz,Dzięgiel Paweł
 9:59 (2:2) Oppeln-Bronikowski Kamil-Turos Adrian,Cytawa Piotr
24:42 (3:2) Dzięgiel Paweł-Marcinkowski Adam,Piaszczyński Mateusz
26:47 (4:2) Lipiński Damian-Krtek Jiri
30:23 (5:2) Krtek Jiri-Lipiński Damian,Wróbel Adrian (Sm +1)
34:37 (6:2) Krtek Jiri-Lipiński Damian,Szumera Piotr
35:03 (7:2) Marcinkowski Adam-Dzięgiel Paweł
42:06 (8:2) Marcinkowski Adam-Dzięgiel Paweł
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 100

Patronat rozgrywek

stoczniowiec logo

Natalia informuje

W nadchodzącym tygodniu: 

Zapraszamy na nasz profil na Facebook'u

 

Najbliższe mecze

Wed, 19 Dec 2018 21:30 
Lider
Lider
: Goldwell
Goldwell
Statystyki sezonu
Poprzedni mecz 11/14/18
TLH A 2018/2019
Goldwell - Lider   5:6

Thu, 20 Dec 2018 21:30 
Dragons
Dragons
: Mad Dogs
Mad Dogs
Statystyki sezonu
Poprzedni mecz 11/15/18
TLH A 2018/2019
Mad Dogs - Dragons   5:8

Ostatnie wyniki

  MED1-7FAN 
  GKH10-3MOH 

Ranking drużyn

TLH A

1 GKH GKH Gdynia 21pkt
2 MOH MOHT 19pkt
3 DRG Dragons 15pkt
4 MAD Mad Dogs 10pkt
5 LID Lider HT 6pkt
6 GOL Goldwell 4pkt

TLH B

1 FAN FCDH 9pkt
2 GRZ Media 8pkt
3 GRZ Grizzlies 6pkt
4 Nowi 4pkt
 

Losowy zawodnik

Goldwell Gdańsk
Adrian Turos
Adrian Turos
Napastnik

A: TOP10 Kanadyjska

Kamil Oppeln-Bronikowski (GOL)   23
Michał Kłosiński (GKH)   22
Artur Kazimierczak (MOH)   20
Karol Przybyła (GKH)   19
Jiri Krtek (DRG)   16
Mateusz Piaszczyński (DRG)   14
Mateusz Barański (GKH)   14
Damian Kamiński (LID)   14
Jakub Stańczyk (MOH)   12
Michał Żołnowski (MAD)   11
Pełna tabela

A: TOP5 Strzelcy

Kamil Oppeln-Bronikowski (GOL)   16
Michał Kłosiński (GKH)   13
Artur Kazimierczak (MOH)   11
Jiri Krtek (DRG)   10
Marek Jakub Walicki (MOH)   7
Pełna tabela

A: TOP5 Asystenci

Karol Przybyła (GKH)   13
Artur Kazimierczak (MOH)   9
Michał Kłosiński (GKH)   9
Jakub Stańczyk (MOH)   8
Damian Kamiński (LID)   8
Pełna tabela

B: TOP10 Kanadyjska

Mariusz Maćkowiak (GRZ)   10
Marcin Grandys (MED)   10
Adam Zaborowski (GRZ)   9
Maciej Kondlewski (NEW)   6
Artur Pokorski (MED)   6
Piotr Leszczyński (GRZ)   6
Lukáš Páleníček (FAN)   6
Jarosław Sołdyk (MED)   6
Jakub Korthals (FAN)   5
Krzysztof Podracki (GRZ)   4
Pełna tabela

B: TOP5 Strzelcy

Marcin Grandys (MED)   7
Mariusz Maćkowiak (GRZ)   5
Lukáš Páleníček (FAN)   4
Jakub Korthals (FAN)   4
Artur Pokorski (MED)   4
Pełna tabela

B: TOP5 Asystenci

Adam Zaborowski (GRZ)   7
Mariusz Maćkowiak (GRZ)   5
Jarosław Sołdyk (MED)   5
Maciej Kondlewski (NEW)   3
Marcin Grandys (MED)   3
Pełna tabela
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack