Trójmiejska Liga Hokeja

Trójmiejska Liga Hokeja

Polish Czech English Finnish German Russian Slovak Swedish
Start
Trójmiejska Liga Hokeja

czw

13

gru

2018

GKH GDYNIA - GOLDWELL 7-2 Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Tomasz Bielski   
czwartek, 13 grudnia 2018 23:53
GKH GDYNIA - GOLDWELL  7-2 (1-1;2-1;4-0)
 
 
   7:37 (1-0) Elfstrom Hannes-Andrzejewski Jan,Lickiewicz Piotr (sm+1)
 13:48 (1-1) Cytawa Stanisław-Oppeln-Bronikowski Kamil
 25:25 (2-1) Kempa Michał-Kłosiński Micha (sm+2)
 26:05 (3-1) Elfstrom Hannes-Zaborowski Adam (sm+1)
 28:45 (3-2) Oppeln-Bronikowski Kamil-Cytawa Stanisław,Zgórski Szymon (sm+1)
 34:21 (4-2) Barański Mateusz-Kłosiński Michał
 37:09 (5-2) Przybyła Karol-Głogowski Grzegorz
 40:53 (6-2) Gnerowicz Dariusz-Głogowski Grzegorz,Grabowski Piotr
 43:57 (7-2) Gnerowicz Dariusz-Przybyła Karol,Barański Mateusz
 
 
 

czw

13

gru

2018

MAD DOGS - M O H T 5-4k Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Tomasz Bielski   
czwartek, 13 grudnia 2018 00:04
MAD DOGS  -  M O H T    5-4k (2-1;0-3;2-0;1-0)
 
 
   1:15 (1-0) Suwała Grzegorz-Opanasyuk Gleb
   3:39 (1-1) Bruliński Arkadiusz-Kazimierczak Artur,Szot Krzysztof
   9:29 (2-1) Opanasyuk Gleb
 18:42 (2-2) Cejnóg Tomasz-Bruliński Arkadiusz,Kazimierczak Artur (sm+1)
 24:53 (2-3) Kazimierczak Artur-Szczepkowski Leszek (sm+2)
 29:51 (2-4) Bruliński Arkadiusz-Cejnóg Tomasz (sm+1)
 42:08 (3-4) Okuniewski Michał-Molenda Damian,Zołnowski Michał (sm+1)
 43:44 (4-4) Okuniewski Michał-Molenda Damian,Palimeris Karol (sm+1)
 45:00 (5-4) Kocemba Piotr PS
 
Poprawiony: czwartek, 13 grudnia 2018 03:14
 

wto

11

gru

2018

NOWA - GRIZZLIES 4-2 Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Grzesiek   
wtorek, 11 grudnia 2018 23:56
NOWA - GRIZZLIES 4-2 (2-0,1-0,1-1)
 
11:05 (1-0) Jabłoński Tomasz (Sm -1)
12:41 (2-0) Kondlewski Maciej-Jabłoński Tomasz
29:00 (3-0) Grabowski Kacper-Kułak Bartlomiej
30:43 (3-1) Zaborowski Adam-Szulpin Artur
35:21 (3-2) Mackowiak Mariusz-Zaborowski Adam (Sm +1)
40:52 (4-2) Kondlewski Maciej-Burtowy Mateusz
 

wto

11

gru

2018

LIDER - DRAGONS 0-8 Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Grzesiek   
wtorek, 11 grudnia 2018 23:03
LIDER - DRAGONS 0-8 (0-5,0-2,0-1)
 
06:10 (0-1) Kosonen Anton- Piaszczyński Mateusz
06:48 (0-2) Pawłowski Wiktorian- Worwa Hubert
09:55 (0-3) Kosonen Anton- Piaszczyński Mateusz,Ocepek Matija
11:57 (0-4) Krtek Jiri-Lisek Marcin,Szumera Piotr
12:32 (0-5) Lisek Marcin
16:46 (0-6) Piaszczyński Mateusz- Kosonen Anton,Ocepek Matija
27:43 (0-7) Piaszczyński Mateusz-Dzięgiel Paweł,Kosonen Anton (Sm +1)
44:44 (0-8) Kosonen Anton-Dzięgiel Paweł,Kasperski Łukasz (Sm +2)
 

czw

06

gru

2018

MAD DOGS - GOLDWELL 6-5k Drukuj
Wpisany przez Tomasz Bielski   
czwartek, 06 grudnia 2018 23:56
MAD DOGS - GOLDWELL 6-5k  (2-2;1-2;2-1)
 
   3:13 (0-1) Piotrowicz Marek-Oppeln-Bronikowski Kamil
   4:26 (1-1) Opanasyuk Gleb-Wojciechowski Przemysław (sm-1)
   6:00 (1-2) Cytawa Stanisław-Oppeln-Bronikowski Kamil
 12:38 (2-2) Malicki Piotr-Kaczmarek Piotr,Suwała Grzegorz (sm+1)
 15:10 (2-3) Oppeln-Bronikowski Kamil-Skokowski Jarosław
 17:32 (3-3) Suwała Grzegorz-Zołnowski Michał
 28:16 (3-4) Oppeln-Bronikowski Kamil
 32:51 (4-4) Wojciechowski Przemysław
 41:51 (4-5) Ryń Jakub-Oppeln-Bronikowski Kamil
 42:47 (5-5) Kaczmarek Piotr-Żołnowski Michał,Suwała Grzegorz
 45:00 (6-5) Kocemba Piotr PS
 
Poprawiony: piątek, 07 grudnia 2018 11:02
 

śr

05

gru

2018

DRAGONS - MOHT 3-4 Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Tomasz Bielski   
środa, 05 grudnia 2018 23:57
DRAGONS - MOHT  3 - 4  (1-1;1-1;1-2)
 
   6:10 (1-0) Ocepek Matija-Pawłowski Jan,Piaszczyński Mateusz (sm+1)
   7:31 (1-1) Bruliński Arkadiusz-Stańczyk Jakub,Walicki Jakub
 16:48 (1-2) Walicki Jakub-Kazimierczak Artur,Strojny Rafał (sm+1)
 21:09 (2-2) Piaszczyńskki Mateusz-Purzyński Bartosz
 38:56 (3-2) Krtek Jiri-Lipiński Damian
 42:22 (3-3) Kazimierczak Artur-Walicki Jakub (sm-1)
 43:28 (3-4) Szczepkowski Leszek-Czerniewski Radek
 
 
 
 
   
Poprawiony: piątek, 07 grudnia 2018 11:03
 

śr

05

gru

2018

GRIZZLIES - FCDH 6-1 Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Grzesiek   
środa, 05 grudnia 2018 23:37
GRIZZLIES - FCDH 6-1 (1-1,2-0,3-0)
 
01:12 (0-1) Palenicek Lukas-Tabisz Piotr
04:15 (1-1) Bielas Tomasz
24:04 (2-1) Maćkowiak Mariusz-Zaborowski Adam,Leszczyński Piotr (Sm +1)
27:12 (3-1) Leszczyński Piotr-Maćkowiak Mariusz,Zaborowski Adam
32:23 (4-1) Kopczyński Rafał-Bielas Maciej
39:05 (5-1) Podracki Krzysztof
42:07 (6-1) Maćkowiak Mariusz-Bielas Tomasz,Kuchta Tomasz
Poprawiony: środa, 05 grudnia 2018 23:38
 

pon

03

gru

2018

LIDER - GDYNIA 2-4 Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Grzesiek   
poniedziałek, 03 grudnia 2018 23:55
LIDER - GDYNIA 2-4 (0-1,2-3,0-0)
13:40 (0-1) Gnerowicz Dariusz
16:47 (0-2) Elfstrom Hannes-Barański Mateusz,Maćkowiak Mariusz
17:19 (0-3) Barański Mateusz (PS)
23:27 (1-3) Kamiński Damian (Sm -1)
24:34 (1-4) Andrzejewski Jan-Przybyła Karol
25:25 (2-4) Myszkiewicz Krzysztof
 

pi

30

lis

2018

DRAGONS - GOLDWELL 8-2 Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Grzesiek   
piątek, 30 listopada 2018 18:16
DRAGONS - GOLDWELL 8-2 (2-2,2-0,4-0)
 
00:50 (1-0) Krtek Jiri-Wróbel Adrian
 3:58 (1-1) Oppeln-Bronikowski Kamil-Błażuk Tomasz
 7:59 (2:1) Marcinkowski Adam-Piaszczyński Mateusz,Dzięgiel Paweł
 9:59 (2:2) Oppeln-Bronikowski Kamil-Turos Adrian,Cytawa Piotr
24:42 (3:2) Dzięgiel Paweł-Marcinkowski Adam,Piaszczyński Mateusz
26:47 (4:2) Lipiński Damian-Krtek Jiri
30:23 (5:2) Krtek Jiri-Lipiński Damian,Wróbel Adrian (Sm +1)
34:37 (6:2) Krtek Jiri-Lipiński Damian,Szumera Piotr
35:03 (7:2) Marcinkowski Adam-Dzięgiel Paweł
42:06 (8:2) Marcinkowski Adam-Dzięgiel Paweł
 

śr

28

lis

2018

LIDER HT - MOHT 3-7 Drukuj
TLH - Mecze (2018/2019)
Wpisany przez Tomasz Bielski   
środa, 28 listopada 2018 23:52
LIDER HT  -  M O H T  -   3-7 (1-2;1-3;1-2)
 
   1:32 (0-1) Czerniewski Radek-Szot Krzysztof,Narzyński Ryszard
   4:37 (0-2) Mielczarek Andrzej-Kazimierczak Artur,Cejnóg Tomasz
   8:16 (1-2) Sołdyk Jarosław-Kamiński Damian,Kamiński Kamil
 17:35 (1-3) Czerniewski Radek-Stańczyk Jakub
 18:17 (1-4) Kazimierczak Artur-Stańczyk Jakub,Walicki Jakub (sm+1)
 23:08 (1-5) Stańczyk Jakub-Kazimierczak Artur
 25:28 (2-5) Młyński Michał (sm+2)
 32:43 (3-5) Kamiński Kamil-Rembowicz Artur (sm+1)
 41:33 (3-6) Czerniewski Radek-Kazimierczak Artur,Cejnóg Tomasz
 
 
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 100

Patronat rozgrywek

stoczniowiec logo

Natalia informuje

W nadchodzącym tygodniu: 

Zapraszamy na nasz profil na Facebook'u

 

Najbliższe mecze

Mon, 17 Dec 2018 21:30 
Gdynia
Gdynia
: Marvins Oliwa
Marvins Oliwa
Statystyki sezonu
Poprzedni mecz 11/12/18
TLH A 2018/2019
Marvins Oliwa - Gdynia   3:2

Tue, 18 Dec 2018 21:30 
Media
Media
: Fan Klub
Fan Klub
Statystyki sezonu
Poprzedni mecz 10/23/18
TLH B 2018/2019
Fan Klub - Media   4:5

Ostatnie wyniki

  GKH7-2GOL 
  MAD5-4MOH 

Ranking drużyn

TLH A

1 MOH MOHT 19pkt
2 GKH GKH Gdynia 18pkt
3 DRG Dragons 15pkt
4 MAD Mad Dogs 10pkt
5 LID Lider HT 6pkt
6 GOL Goldwell 4pkt

TLH B

1 GRZ Media 8pkt
2 GRZ Grizzlies 6pkt
3 FAN FCDH 6pkt
4 Nowi 4pkt
 

Losowy zawodnik

Marvins Oliwa Hockey Team
Tomasz Cejnóg
Tomasz Cejnóg
Obrońca

A: TOP10 Kanadyjska

Kamil Oppeln-Bronikowski (GOL)   21
Artur Kazimierczak (MOH)   18
Jiri Krtek (DRG)   16
Michał Kłosiński (GKH)   16
Mateusz Piaszczyński (DRG)   14
Damian Kamiński (LID)   14
Michał Żołnowski (MAD)   11
Karol Przybyła (GKH)   11
Jakub Stańczyk (MOH)   11
Anton Kosonen (DRG)   10
Pełna tabela

A: TOP5 Strzelcy

Kamil Oppeln-Bronikowski (GOL)   15
Artur Kazimierczak (MOH)   10
Jiri Krtek (DRG)   10
Michał Kłosiński (GKH)   10
Marek Jakub Walicki (MOH)   7
Pełna tabela

A: TOP5 Asystenci

Artur Kazimierczak (MOH)   8
Damian Kamiński (LID)   8
Jakub Stańczyk (MOH)   7
Karol Przybyła (GKH)   7
Mateusz Piaszczyński (DRG)   7
Pełna tabela

B: TOP10 Kanadyjska

Mariusz Maćkowiak (GRZ)   10
Marcin Grandys (MED)   10
Adam Zaborowski (GRZ)   9
Maciej Kondlewski (NEW)   6
Artur Pokorski (MED)   6
Piotr Leszczyński (GRZ)   6
Lukáš Páleníček (FAN)   6
Jarosław Sołdyk (MED)   6
Jakub Korthals (FAN)   5
Krzysztof Podracki (GRZ)   4
Pełna tabela

B: TOP5 Strzelcy

Marcin Grandys (MED)   7
Mariusz Maćkowiak (GRZ)   5
Lukáš Páleníček (FAN)   4
Jakub Korthals (FAN)   4
Artur Pokorski (MED)   4
Pełna tabela

B: TOP5 Asystenci

Adam Zaborowski (GRZ)   7
Mariusz Maćkowiak (GRZ)   5
Jarosław Sołdyk (MED)   5
Maciej Kondlewski (NEW)   3
Marcin Grandys (MED)   3
Pełna tabela
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack