Trójmiejska Liga Hokeja

Trójmiejska Liga Hokeja

Polish Czech English Finnish German Russian Slovak Swedish
Start
Trójmiejska Liga Hokeja

nie

17

lis

2019

GOLDWELL-MAD DOGS 5-4 Drukuj
TLH - Mecze (2019/2020)
Wpisany przez Tomasz Bielski   
niedziela, 17 listopada 2019 22:11
GOLDWELL - MAD DOGS   5-4  (1-1,2-3,2-0)
 
 
   7:34 (1-0) Turos Sebastian-Oppeln-Bronikowski Kamil,Cytawa Grzegorz
 12:41 (1-1) Tyczyński Jacek-Opanasyuk Gleb
 16:01 (1-2) Tyczyński Jacek-Okuniewski Marcin,Guzowski Maciej (sm+1)
 18:50 (1-3) Opanasyuk Gleb-Klein Rafał,Śmigielski Michał
 20:51 (1-4) Tyczyński Jacek-Żołnowski Michał
 21:01 (2-4) Cytawa Piotr-Maślak Robert
 27:47 (3-4) Oppeln-Bronikowski Kamil-Turos Adrian (sm-1)
 40:06 (4-4) Turos Oliwier-Maślak Robert
 41:32 (5-4) Oppeln-Bronikowski Kamil-Cytawa Grzegorz
 
 
 
 

sob

16

lis

2019

LIDER -MEDIA TEAM 13-1 Drukuj
TLH - Mecze (2019/2020)
Wpisany przez Grzesiek   
sobota, 16 listopada 2019 14:02
LIDER -MEDIA TEAM 13-1 (3-0,4-1,6-0)
 
 0:16 (1-0) Kamiński Damian-Malicki Piotr,Sołdyk Jarosław
 3:58 (2-0) Kusiński Marcin-Malicki Piotr
10:47 (3-0) Sołdyk Jarosław-Kamiński Damian
16:20 (4-0) Kamiński Damian-Guzowski Maciej
17:18 (4-1) Kobczyk Bartosz-Tywczyński Tomasz
20:19 (5-1) Guzowski Maciej-Kamiński Damian,Sołdyk Jarosław
20:41 (6-1) Kamiński Damian-Malicki Piotr,Guzowski Maciej
26:30 (7-1) Peta Wojciech
32:31 (8-1) Kamiński Damian-Guzowski Maciej,Sołdyk Jarosław
38:31 (9-1) Wojtoniak Dominik
39:00 (10-1) Peta Wojciech-Bitner Mikołaj,Malicki Piotr
39:14 (11-1) Kusiński Marcin-Myszkiewicz Krzysztof,Kamiński Robert
40:50 (12-1) Sołdyk Jarosław-Kamiński Damian,Kamiński Robert
44:21 (13-1) Kusiński Marcin
 

czw

14

lis

2019

GKH GDYNIA B - GRIZZLIES 7-2 Drukuj
TLH - Mecze (2019/2020)
Wpisany przez Grzesiek   
czwartek, 14 listopada 2019 23:48
GKH GDYNIA B - GRIZZLIES 7-2 (1-0,4-0,2-2)
 
02:20 (1-0) Grabowski Piotr
16:06 (2-0) Bierla Filip-Grabowski Piotr,Krystecki Jakub
20:11 (3-0) Krystecki Jakub-Gnerowicz Dariusz
23:55 (4-0) Nowopolski Maciej-Maćkowiak Mariusz,Zaborowski Adam
26:59 (5-0) Krystecki Jakub-Nowopolski Maciej
32:32 (5-1) Leszczyński Piotr-Kopczyński Rafał
32:41 (6-1) Zaborowski Adam-Maćkowiak Mariusz
39:56 (6-2) Kopczyński Rafał-Leszczyński Piotr (Sm +1)
44:59 (7-2) Krystecki Jakub-Maćkowiak Mariusz
 

śr

13

lis

2019

O H T - DRAGONS 3 - 2 k Drukuj
TLH - Mecze (2019/2020)
Wpisany przez Tomasz Bielski   
środa, 13 listopada 2019 23:51
O H T - DRAGONS   3 - 2 k (0-2,1-0,1-0,1-0)
 
 
   4:45 (0-1) Lipiński Damian-Kozłowski Dawid
 14:24 (0-2) Kozłowski Dawid
 20:00 (1-2) Kazimierczak Artur-Nowak Bartłomiej,Szczepkowski Leszek
 32:05 (2-2) Nowak Bartłomiej
 45:00 (3-2) Jasiński Rafał (PS)
 

czw

31

paź

2019

FCDH - Media Team 5-2 Drukuj
TLH - Mecze (2019/2020)
Wpisany przez Grzesiek   
czwartek, 31 października 2019 23:49
FCDH - MEDIA TEAM 5-2 (1:1,2:0,2:1)
 
16:37 (1:0) Palenicek Lukas-Pawłowski Jan
10:05 (1:1) Tywczyński Tomasz-Fojcik Maciej
15:55 (2:1) Palenicek Lukas-Korthals Jakub,Zamiela Aleksander (Sm +2)
26:10 (3:1) Kłosiński Witek
37:05 (4:1) Tabisz Piotr-Korthal Jakub
42:41 (4:2) Horn David-Fojcik Maciej (Sm -1)
43:43 (5:2) Pawłowski Jan (Sm +1)
Poprawiony: sobota, 02 listopada 2019 00:41
 

śr

30

paź

2019

Dragons - GKH Gdynia 5-4 Drukuj
TLH - Mecze (2019/2020)
Wpisany przez Tomasz Bielski   
środa, 30 października 2019 23:57
DRAGONS - GKH GDYNIA  5-4  (2-2,3-1,0-1)
 
   1:21 (0-1) Barański Mateusz-Palimeris Karol
   7:33 (1-1) Pawłowski Jan-Lisek Marcin,Pawłowski Wiktorian
 10:20 (2-1) Kosonen Anton (sm+1)
 14:23 (2-2) Kłosiński Michał-Lickiewicz Piotr (sm+2)
 18:28 (3-2) Mindak Maciej-Kosonen Anton
 21:46 (4-2) Piaszczyński Mateusz-Lipiński Damian,Marcinkowski Adam (sm+1)
 27:46 (5-2) Kozłowski Dawid-Wróbel Adrian (sm+1)
 29:59 (5-3) Przybyła Karol-Kłosiński Michał (sm-1)
 37:57 (5-4) Elfstrom Hannes
 
Poprawiony: czwartek, 31 października 2019 10:16
 

wto

29

paź

2019

Marvins - Lider 2-10 Drukuj
TLH - Mecze (2019/2020)
Wpisany przez Tomasz Bielski   
wtorek, 29 października 2019 23:49
MARVIN`S - LIDER HT  2-10  (1-3,0-5,1-2)
 
   1:46 (0-1)   Malicki Piotr
   2:37 (1-1)   Marzec Błażej
 10:21 (1-2)   Klein Rafał-Myszkiewicz Krzysztof
 10:40 (1-3)   Kusiński Marcin-Guzowski Maciej
 19:03 (1-4)   Bittner Mikołaj-Kamiński Damian (sm+1)
 20:03 (1-5)   Kusiński Marcin-Guzowski Maciej,Myszkiewicz Krzysztof
 22:04 (1-6)   Sołdyk Jarosław-Kaczmarek Piotr,Dolewski Patryk
 27:28 (1-7)   Kamiński Damian-Malicki Piotr,Sołdyk Jarosłąw
 29:16 (1-8)   Dolewski Patryk (sm+1)
 40:10 (2-8)   Kułak Bartłomiej-Winczewski Marek
 42:27 (2-9)   Kaczmarek Piotr-Kamiński Robert
 44:20 (2-10) Kusiński Marcin-Myszkiewicz Krzysztof,Klein Rafał
Poprawiony: czwartek, 31 października 2019 10:16
 

pon

28

paź

2019

Goldwell - OHT 6-4 Drukuj
TLH - Mecze (2019/2020)
Wpisany przez Tomasz Bielski   
poniedziałek, 28 października 2019 23:52
GOLDWELL - OHT  6-4 (2-0,1-2,3-2)
  
   3:56 (1-0) Oppeln-Bronikowski Kamil-Pogorzelski Kamil
 12:11 (2-0) Oppeln-Bronikowski Kamil
 15:27 (2-1) Szwed Paweł-Jasiński Rafał,Stańczyk Jakub (sm-1)
 18:32 (2-2) Szot Krzysztof-Szwed Paweł,Jasiński Rafał
 24:18 (3-2) Cytawa Piotr-Gmyrek Kamil,Cytawa Grzegorz
 30:40 (4-2) Oppeln-Bronikowski Kamil-Cytawa Stanisław,Cytawa Grzegorz (sm+2)
 31:55 (5-2) Oppeln-Bronikowski Kamil-Pogorzelski Kamil
 32:10 (5-3) Szot Krzysztof-Stańczyk Jakub
 35:17 (5-4) Jasiński Rafał-Stańczyk Jakub,Cyganowski Maciej (sm+1)
 37:20 (6-4) Piotrowicz Marek-Oppeln-Bronikowski Kamil
 
Poprawiony: czwartek, 31 października 2019 10:16
 

czw

24

paź

2019

Grizzlies - FCDH 2-5 Drukuj
TLH - Mecze (2019/2020)
Wpisany przez Tomasz Bielski   
czwartek, 24 października 2019 22:49
GRIZZLIES - FCDH  2-5   (0-2,1-1,1-2)
 
   3:39 (0-1) Langowski Adam-Palenicek Lukas,Pawłowski Jan
 10:44 (0-2) Palenicek Lukas-Zamiela Aleksander (sm+1)
 20:11 (1-2) Dobrzyński Miłosz
 20:53 (1-3) Tabisz Piotr-Tomczyk Igor
 32:24 (2-3) Dobrzyński Miłosz-Markowski Maciej
 43:38 (2-4) Tomczyk Igor-Korthals Jakub,Tabisz Piotr (sm+1)
 44:41 (2-5) Langowski Adam
   
Poprawiony: czwartek, 31 października 2019 10:15
 

śr

23

paź

2019

Mad Dogs - Dragons 3-1 Drukuj
TLH - Mecze (2019/2020)
Wpisany przez Grzesiek   
środa, 23 października 2019 23:44
Mad Dogs Sopot - Dragons Gdańsk 3-1 (1-0,1-1,1-0)
 
14:02 (1-0) Tyczyński Jacek
19:40 (2-0) Tyczyński Jacek-Suwała Grzegorz (Sm -1)
23:31 (2-1) Szumera Piotr-Marcinkowski Adam
40:01 (3-1) Opanasyk Gleb-Brucki Dariusz (Sm -1)
Poprawiony: czwartek, 31 października 2019 10:17
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 107

Patronat rozgrywek

stoczniowiec logo

Natalia informuje

W nadchodzącym tygodniu: 

17.11 niedz. 19:30 Mad Dogs-Goldwell


Zapraszamy na nasz profil na Facebook'u

 

Najbliższe mecze

Mon, 18 Nov 2019 21:30 
TLH B 2019/2020
Lider
Lider
: Gdynia 2
Gdynia 2
Statystyki sezonu

Tue, 19 Nov 2019 21:30 
Marvins
Marvins
: Fan Klub
Fan Klub
Statystyki sezonu
Poprzedni mecz 01/07/15
TLH 2014/2015
Marvins - Fan Klub   3:0

Ostatnie wyniki

  GOL5-4MAD 
  LID13-1MED 

Ranking drużyn

TLH A

1 GOL Goldwell 6pkt
2 OHT OHT 5pkt
3 DRG Dragons 4pkt
4 GKH GKH Gdynia 3pkt
5 MAD Mad Dogs 3pkt

TLH B

1 LID Lider HT 9pkt
2 FAN FCDH 9pkt
3 GKH GKH Gdynia 2 3pkt
4 MAR Marvins 3pkt
5 GRZ Grizzlies 0pkt

6

GRZ Media 0pkt
 

Losowy zawodnik

FCDH Stoczniowiec
Jan Pawłowski
Jan Pawłowski
Napastnik

A: TOP10 Kanadyjska

Kamil Oppeln-Bronikowski (GOL)   12
Rafał Jasiński (OHT)   7
Jacek Tyczyński (MAD)   6
Jakub Stańczyk (OHT)   5
Michał Kłosiński (GKH)   5
Grzegorz Cytawa (GOL)   4
Karol Przybyła (GKH)   4
Artur Kazimierczak (OHT)   4
Karol Palimeris (GKH)   4
Hannes Elfstrom (GKH)   4
Pełna tabela

A: TOP5 Strzelcy

Kamil Oppeln-Bronikowski (GOL)   8
Jacek Tyczyński (MAD)   6
Rafał Jasiński (OHT)   4
Sebastian Turos (GOL)   3
Paweł Szwed (OHT)   2
Pełna tabela

A: TOP5 Asystenci

Jakub Stańczyk (OHT)   4
Kamil Oppeln-Bronikowski (GOL)   4
Grzegorz Cytawa (GOL)   4
Michał Kłosiński (GKH)   3
Rafał Jasiński (OHT)   3
Pełna tabela

B: TOP10 Kanadyjska

Damian Kamiński (LID)   11
Jarosław Sołdyk (LID)   7
Marcin Kusiński (LID)   7
Maciej Guzowski (LID)   7
Lukáš Páleníček (FAN)   7
Krzysztof Myszkiewicz (LID)   6
Piotr Malicki (LID)   6
Jakub Korthals (FAN)   5
Jan Pawłowski (FAN)   4
Jakub Krystecki (GK2)   4
Pełna tabela

B: TOP5 Strzelcy

Marcin Kusiński (LID)   6
Damian Kamiński (LID)   6
Lukáš Páleníček (FAN)   5
Jakub Krystecki (GK2)   3
Piotr Tabisz (FAN)   3
Pełna tabela

B: TOP5 Asystenci

Maciej Guzowski (LID)   6
Piotr Malicki (LID)   5
Damian Kamiński (LID)   5
Robert Kamiński (LID)   4
Jakub Korthals (FAN)   4
Pełna tabela
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack